Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ...no však no a čo!! 😀 😀 😀 ...no poteší sa 😵 😵 😵

denisenko
20. feb 2012

@jacka heeeeej........jedna je už zadaná...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. feb 2012

@jacka toto nemá chybu...že dezinfikujem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. feb 2012

@leninka75 ďakujem.
Už som z toho zúfalá...neviem, čo mám robiť. Alebo čo robím zle???Fakt som na nervy 😢

jacka
20. feb 2012

😎 🙂
kuk.....

utka
20. feb 2012

@jacka ahooooj...

denisenko
20. feb 2012

to bol zas dnes den D.... 😝 😝 😝 😝 Denisko prišiel zo školky, zobral si acidko a pri otváraní oblial seba...nakomplet, stol, obrus, podlahu....a že mama per a upratuj do nemoty..... 😝 😝 kým som to ako tak dala do poriadku, stihol mi zas on dať do poriadku notebook tak, že som musela volať bratovi, nech mi to opraví....ešteže ho mám.... 😠 a do toho mi Diego ucapkal špinavými labkami celé balkonové dvee, kam dočiahol....ked sa darí, tak sa darí....to nehovorím o tom, že mladý pán večeral parené buchty s grankom a to skončilo na jeho ušiach...záhada, že ako...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 som zrelá tak do blázninca..... 😝 😝

utka
20. feb 2012

@denisenko to máš teda veselo...
Ja som na tom tak isto, zrelá do blázinca, ale z iného dôvodu ☹.

denisenko
20. feb 2012

@utka ?????? 😕

utka
20. feb 2012

@denisenko som zúfalá z tých chorôb. Ja už rozmýšľa, nad všeličím, že čo idem robiť. Ako to idem riešiť. No na nič som zatiaľ neprišla ☹...

denisenko
20. feb 2012

@utka choroby nevyriešiš....asi si tým jednoducho musí prejsť...nebral on nejaké lieky na imunitu? 😕

utka
20. feb 2012

@denisenko bral a aj berie...Zabije ma tá hnusná laryngitída...

denisenko
20. feb 2012

@utka aj mojej sestry ten starší to má......znížená imunita, celiakia, a stále laryngitída...ale tuším už nie až tak často ako predtým......ale to už je štvrták..... 😠 a stále len lieky, dva krát do roka Smokovec či čo, v lete more kvoli astme.....juj, ťažké to je.... 😔

utka
20. feb 2012

@denisenko ja dúfam, že to čoskoro prejde...všetci ma upokojujú, že do 6 rokov a potom bude dobre...tak sa modlím, aby to tak bolo...
Našla som zaujímavú diskusiu... http://www.porada.sk/t81617-p2-laryngitida.html , páči sa mi, čo píše motylik7

denisenko
20. feb 2012

@utka joj, to je dlhé...ale je to tak...všetko má väčšinou svoj povod niekde inde.... 😖 neboj, čím bude starší, tým toho bude menej... 😵 tuším ťa nemali nechávať samu doma, že? 😕 😠

utka
20. feb 2012

@denisenko hmmm...má trošku depku, ale volám s nimi každú chvíľu. Vikinko je už celkom v pohode. Len dosť chripí a kašel už má taký vlhší. Dúfam, že do budúceho utorka bude ako tak fit, lebo idem na tú magnetickú rezonanciu...
Jáááj, všetko je to na hovno. Asi idem spať. Ale pred tým si dám asi nejakého "panáka"...

denisenko
20. feb 2012

@utka len si daj..niekedy pomože..... 😉

ozaj a východ zavialo??????? 😕 😕 😕

utka
20. feb 2012

@denisenko ale samej mi nechutí...

denisenko
20. feb 2012

@utka dám si s tebou? 😀

utka
20. feb 2012

@denisenko, to by si musela byť tu.
Ale dala som si trochu vaječný likér. Idem ja teda chrápať.
Dobrú noc!!!

denisenko
20. feb 2012

@utka tak po sladkom likéry sladké sny.... 😵 dobrú noc.... 🙂

denisenko
21. feb 2012

dobré ránko 🙂 🙂 🙂
joj, aká zima zas...ale slniečko svieti....... 😉

leninka75
21. feb 2012

ránečko!!! 🙂

@denisenko ..si mala "krááásny " deň včera 😝 😝 ☹ ☹..dúfam, že dnes bude lepšie........aj u vás sú také hnusné cety?....teda hlavne krajnica, taký faný zhruba 3 cm ľad 😠 😖 😖 😖 ..............hnus...ja som s auž vytešovala, že je po mrazoch už bolo tak fajne a aha zasa 😝 😝 😝 .........

leninka75
21. feb 2012

@utka ..pomohol trošku vajčák a spánok?

leninka75
21. feb 2012

jacka@...dnes ráno ani kuk?? 😕 😕 😕 😕

denisenko
21. feb 2012

@leninka75 ..cesty sú úžasné...ked na ne hladím len z okna..... 😀 😀 😀 horšie je, že sa nám posúva celá zladovatelá plocha zo strechy....nie na dome ale na šope...takže to tam teraz visí tak asi pol metra aj s cencúlmi...a pusti dieťa von, nech to rovno na neho spadne..... 😝 😝 😝 😝 my sme sa rozhodli, že pojdeme ešte na plaváren.....bud to bude ok, alebo ten nosík dorazíme úplne...... 😵 ráno nám dali v školke papiere, že čo s prázdninami...ak sa bude dať, my ideme k babke do TO...má celý týžden dovolenku.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
21. feb 2012

jeee......slniečko aj na rozdávanie..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2012

ahojte....

je mi na figu ..už som zjedla dve smecty..... 😝

denisenko
21. feb 2012

@jacka dôsledky návštevy cez víkend???? 😕 🤐

jacka
21. feb 2012

@denisenko asi....neviem....už v noci mi nebolo dobre.....tá ich strava.... 😝 😝 .....ešte som zjedla to čo zabalila...radšej som to mala urobiť ako vždy......dať psovi 😝
ešte navarím a dnes už nerobím nič..😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre