Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. feb 2012

@denisenko také pluzgieriky

utka
27. feb 2012

Ozaj, Viki už nemá zub. Zubárka mu ho dnes vytrhla...A idú mu vraj horné šestky.

jacka
28. feb 2012

ahojte....

ja len na skok....beží k zubárkovi 😉 😝

leninka75
28. feb 2012

ahojte!!..zdá sa, že čierne body zaberajú 😀 😀 ..včera sme prišli zo škôlky a hneď mamíííííí prezleč ma, ja si sama neviem veci poskladať......tak som dala návrh, že buď jej so všetkým pomôžem a má to za čierny bod alebo to všetko spraví sama a má červený.....ste mali vidieť tú rýchlosť prezliekania a skladania vecí 😀 😀 😀 😀......ale dnes ráno chytila na jeden šup 3 čierne za papuľovanie 😀 😀...najskôr ma nebrala vážne ale keď som tie bodíky zapísala na papier , okamžite skrotla 😀 😀 😀..........

leninka75
28. feb 2012

@utka ....ďalšia chorá ☹ ☹ ☹ ..rýchlo sa daj do poriadku 🙂 ...a Viki ako?...ukazujú sa nové pľuzgieriky?...

@letty86..myslíš či sa u nás chodí na monitor počas tehu?......nie nechodí, len ak sú nejaké problémy........tak ste si užili oboch babiek 😵 ...no povedz, tie naše dievčatá každý povie, že aká peknučká a tichá 😅 ..ale doma sú to diablici 😠 ...

@jacka.......pomaly bež, všade je ľad až neskončíš ako deni ☹ .....fuj že zubár 😝 😝

@denisenko......ako po včerajších pádoch nebolia ťa kolená?.....a to čo mal včera nisko demolačný deň?? 😠 😀

leninka75
28. feb 2012

....dnes nikto??.. 😕 ..haló deni 🙂

letty86
28. feb 2012

ahojte 😉
@leninka75 tak bodíky zaberajú 😵 ja mám niekedy pocit, že je to predpuberta 😠
áno, myslela som ten monitor
@jacka drz sa 😉

letty86
28. feb 2012

@denisenko jasne, že aj vikinka sa hnevá, ked prehrá, ale tak nemôže stále vyhrávať...ked tu boli babky, tak to tak uhrali, že vyhrávala, ale pri mne to nebude mať také jednoduché 😉

leninka75
28. feb 2012

@letty86 ..ahoj!! 🙂 ...zaberajú veru 😵 ...ale podľa mňa to bude len na chvíľku ☹ .....myslíš, že je to puberta?......pomoc keď príde tá ďalšia ☹ ☹ ☹ ........ako sa ideš dať ostrihať?....

leninka75
28. feb 2012

@letty86 ..aj u nás je to tak s kartami a so všetkým kde je niekto prvý 😀 😀 😀 ...Liluša máva záchvaty besu keď prehrá 😀 😀 😀 ..........a vždy ju hra prestane baviť 😅 😅 .........

letty86
28. feb 2012

@leninka75 predpuberta 😀 iba si to dám cvaknút tak po plecia, rozmýšlam, že nie rovno, ale tak šikmo, také light mikádo 😉

letty86
28. feb 2012

@letty86 😀 zlostnice nase malé...ja vikinku vopred upozorním, že ked sa po prehre bude hnevať, zlostit, dalej nehráme....tak si to už rozmyslí, či sa jej oplatí nafučat, alebo dalej hrať....ale pexeso hrá ako bohyna, to by som sa ja mala ofučať 😀 😝

letty86
28. feb 2012

@leninka75 píšem sama sebe? 😠 😀

leninka75
28. feb 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀 ...len si popíš ty súkromníčka 😀 😀 😉 😉 😉 .......bude kočka 😵 😵 ..ja idem zajtra farbiť šediny a trošken prestrihať....ozaj som ti chcela..Lolka v poslednej dobe nemá rada ostré zvuky, napr zazvoní mi telefón alebo zvonček okamžite sa rozplače a uteká ku mne...Maťkovi také niečo nevadí?....

letty86
28. feb 2012

@leninka75 matkovi to nevadí, ale donedávna sa bál zvuku vysávača, ale už to prešlo...tak snád aj lolku to prejde
idem, obe deti sa zlostia 😠

leninka75
28. feb 2012

@letty86 ..rozmýšľam, že prečo obe deti..a vy máte prázdniny 🙂 🙂 🙂 .......

denisenko
28. feb 2012

ahojte.... 🙂 ach jáj, zas sneží...na infarkt.... 😠 už ma to nebaví...zaniesla som Niska do školky a bola ešte zalahnúť do postele......teraz hodím niečo do bruška, mám tam ešte fazulovú polievku a pečiem si jelítko...a potom pojdeme na plaváren..... 🙂 inak ten moj nos a dutiny....pomooooooooooc
@letty86 budeš do kočky..... 😵 pri mne tiež Denisko vyhrá len vtedy, ked má šťastie...ja ho stále učím, že v živote sa len nevyhráva..... 😠 vy už máte prázdniny???,
@leninka75 my pojdeme budúci týžden k babke....bude trochu kludu.... 😉 ...kolená su v poriadku, tatinko slúbil že vymaluje , ja zoženiem obuvníka na čižmy a je po katastrofe....ale dnes ráno to malo ešte pokračovanie....niekto sa zabuchol.....Denisko a tak fajn, že mu ostali kluče v ruke.... 😠 😠 😠 😠
@jacka????? 😕

denisenko
28. feb 2012

@utka ako Viki? predsa len kiahne? inak super, že mu ten zub dali von, aspon je miesto pre ostatné....6.-tky...to sú zadné????

utka
28. feb 2012

Ahojte...
@leninka75 ďakujem, dúfam, že budem rýchlo fit.
@denisenko verú sú to kiahne. Nevadí, na magnetickú sa preobjednáme, karneval sme oželeli...a aspoň to bude mať za sebou teraz...Hej, 6-tky sú zadné, trvalé...

denisenko
28. feb 2012

@utka no super...lepší termín si vybrať nemohli.... 😝 ale aspon budete mať po.....pošlite nejaké pupáčiky aj k nám 😀 😀 😀 😀 ..na tie 6-tky som sa pýtala lebo Denisko má vonku už všetky-......behom mesiaca vyšli.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
28. feb 2012

@denisenko no nepošlem, lebo pre teba by neboli teraz kiahne dobre...ale ty už si ich asi mala, že? Len neviem, či to aj tak nejako nepôsobí na bábo...
No super, že ich má Denisko vonku. Tak rýchlo zapečatiť, nech sa nepokazia...

denisenko
28. feb 2012

@utka veru, už som mala....v 17-tke.... 😠 😠 😠 😠 zapečatiť..aj ja rozmýšlam, len ešte počkám, kým výjdu až do konca, kedže niekde ešte polka alebo tretina nevyšla..... 😀

jacka
28. feb 2012

už sme doma.....brrr....zubár......ma poslal ešte ne rtg.......potom nazad k nemu.........videl na snímku nejakého ducha.......vraj kaz....tak mi ti aj hned urobil.......pekne na mne zas zarobil......pri odchode som sa mu pekne pozdravila že ma skor ako o rok neuvidí 😠

jacka
28. feb 2012

@utka aj ja chcem kiahne........nedáme stretko??? 😉

jacka
28. feb 2012

@denisenko aké 6tky má vonku???.....nechápem 😕 😕

denisenko
28. feb 2012

@jacka zúbky...tie zadné..... 😉 už trvalé..... 😵

jacka
28. feb 2012

@denisenko tie zadné stoličky sú trvalé???....... 😕

denisenko
28. feb 2012

@jacka hej, ved minule sme to tu rozoberali..... 😀 😀 😀 😀 treba im to dať najlepšie zapečatiť, aby sa im hned aj nepokazili.....to už sú zuby "velkáčov"......ved aj vy nejaký máte......či?..isto máte..... 😵

denisenko
28. feb 2012

už tu nie som.....zbalím uterák a plavky, termosku s čajom, obložený rohlík a možeme ísť do toho nečasu...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
28. feb 2012

@jacka vlastne, ešte som tu.....kde si dala Peťka kým si bola u zubníka????? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre