Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. mar 2012

@utka ešte stále ste v nemocnici????? 😔 držkajte sa.... 😉

denisenko
3. mar 2012

už sme sa aj pobicyklovali...malý pán si dal dve ulice a mal dosť.... 😀 😀 😀 😀 je tam krásne ale fúka severák....bolia ma uši........ 😠

utka
3. mar 2012

@denisenko , veru ešte.Dakujeme 😉

leninka75
3. mar 2012

ahojte!!.....veru krásny deň bol dnes 😎 😎 😎..my sme premiérovo grilovali....juj tie vône do široka ďaleka 😵 😵 😵 😵 .......babám sme už dali von "stroje" kolobežku a trojkolku 🙂 ........ale to blatisko hnus, také sú špinavé že brrrr...moje asi nebudú dámy ako písala deni o aninkiných 😀 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2012

@utka držte sa........ 😉

jacka
3. mar 2012

@leninka75 aj ja som dala deťom kolobežky.......už sme aj bicyklovali......Peťkovi to ešte nejde.....bodaj by...naobliekaný.....sa mu nechce ťahať 😝 ..................a potom sú čo ked nie sú dámi... 😵 ...slečny 😉 ......................škoda boli by sme sa pozvali keby sme vedeli 😉

jacka
3. mar 2012

@denisenko ideme na kontrolu asi ...20teho..neviem....musela som by som urobiť kuk..........tak príjemnú zábavu..... 🙂 ...my dnes odpadneme asi všetci o 8h......ráno vstávali okolo 5tej 😠 ......a ešte sme šli na plavošku......jediné čo sa mu tam páči je tobogán....tak mu to musím zatrhnuť...lebo sa potom nechce učiť 😝..................aj mna bolí hlava...ale už vyše týždna...😝

jacka
3. mar 2012

@leninka75 a ty čo tu v sobotu??? 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2012

pokecala som si....možem ísť dalej 😀 😀

jacka
3. mar 2012

🙂 😉 😎 😀 😀

aninka29
3. mar 2012

ahojte 🙂 ...som k.o. 🙄 😝 ...na kupku bolo supeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 deti sa vyšantili až až....a ja tiež 🙂 😉 ......od rána sme došli domkov niečo pred siedmou........len tá cesta je zabiják.....bolí ma zadok od tolkého sedenia v aute 😝
s detičkami sme si vyšli aj do vonkajšieho bazénu s teplou vodou.....chjoj,ostala by som sa tam močiť celý deň 😀 a bolo mi taaaak teplo,že som iba v plavkách pendlovala po vonku 😀
idem spať 😔
dobrú noc 🙂

denisenko
3. mar 2012

@jacka my sme boli na návšteve...o poschodsie nižšie.... 😀 😀 😀 😀 som sa zasekla pri puzzle, že mi volal manžel, že kde som ked nie som na skype...už si myslel že som v porodnici 😀 😀 😀 😀 😀
len ich nechaj...nech sa na tobogánoch vybláznia..... 😵
@aninka29 pekný výlet....budú spinkať ako bábiky.... 😉 že plavky...to čo je????? 😀 😀 😀
@leninka75 ale isto máš aj ty doma dámy...len to skrývajú.. 😉 😉 😉 to ste fakt vonku grilovali????a čo tak zavolať...by sme sa pozvali.... 🙂

denisenko
3. mar 2012

@jacka...nespíte????

jacka
3. mar 2012

@denisenko si ho riadne vystrašila..... 😀 😀 😀 😉
ved nechám......ale chcem aby sa naučil plávať....ved tam chodíme len kvoli nim 😵 ....a suvenír som si odtial priniesla...... 😠 😠
vy ste čo dnes robili?.....čo zajtra varíš?....Niskovi je ako?..

idem spať.......zajtra som tu zase 🙂
dobru noc.....posledná.....a ráááno...prvááááá 😀 😀

denisenko
3. mar 2012

@jacka haha....posledná.... 😉 ...vidíš, mna ani nenapadlo, ako to chudák zoberie..... 😀 ..máme navarené od dnes....aj na zajtra....Denisko je už ok,len ten soplík mu tečie.....ale ani nekašle, ani teplotu nemá.... 😉 ...suvenír????...si viem predstaviť...... 😔 😝

denisenko
3. mar 2012

@jacka dobrú nocku...

jacka
3. mar 2012

@denisenko kdeže....moja 😵

denisenko
3. mar 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2012

@denisenko ty vždy ak rýchlo varíš.....predbehla si ma zase.....šikovnica si...čo máš?
ešte stále má soplíky?..........

jacka
3. mar 2012

@denisenko heš 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. mar 2012

@jacka mám polievku kuraciu v mrazáku...a gulky v rajčinovej omáčke...knedla a fašírka v rúre...ostalo mi mleté mäaso, tak som si upiekla...... 😉 😉 😉 😉 😉 a zostane hádam a do pondelku a potom už pojdeme vyjedať babku.... 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2012

@denisenko sa máte.....vyjedať babku..... 🙂 ....................vidím že ty dávaš všetko do mrazáku........aj ja som začala....ale zabudla som písať dátumy...tak vyhadzujem ☹

jacka
3. mar 2012

už som mysela že som tu sama...a ty si tu ešte stále.... 😀 😀
@denisenko

denisenko
3. mar 2012

@jacka ja dátumy nepíšem, ale tak zas priebežne dojedám..... 😵 nie, ešte som tu...aj ked už pred hodinou som vravela, že idem spať....ale tak zas 2 hodinky cez obed...urobili svoje.... 😀

jacka
3. mar 2012

@denisenko ..ked ja to väčšinou odkladám deťom ...keby sme niekam šli a aby mali...ale chodíme tak že viem že ideme tak varím..a to v mrazáku ostáva..... 😝
Nisko už spinká...............tak zajtra ťa zobudím...ked pojdeš spinkať na obed 😉

denisenko
3. mar 2012

@jacka no, ty si ako tá moja polovička...zajtra ti cez obed zavolám, budeme variť puding..... 😀 😀 😀 moj zlatý, my cez obed s Niskom spíme......až pak.... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. mar 2012

@jacka idem už naozaj spať...Simčo buntoší, tak nech sa ukludní..... 😵 dobrú nocku..... 🙂

jacka
3. mar 2012

@denisenko ....,,,,,,,,,,,,,aký puding?..............ja nechápem to tvoje dieťa 🙂 ....taký velký a ešte spinká...a potom aj večer zalahne 😵 😵 😵 ........jááj...záááávidím 😎 😎 😵 😵

jacka
3. mar 2012

@denisenko bežkaj bežkaj.,,,,....idem aj ja....
pekné sníčky.....oddýchni si........ 😵 pa

denisenko
3. mar 2012

@jacka ..taliansky....tak potrebuje pomocť trošku s návodom..niečo ako BB puding.... 😉 aj ja som vdačná, že ešte spí...aspon si aj ja odddýchnem.. a už tu nie som..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre