Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
11. jún 2009

U nás bola búrka...
U zubára v pohode a jazda autom tiež. teraz ideme pozrieť to babenko. Paaa

jacka
11. jún 2009

už sme tuuuuuuu....sa nám tu zamračilo...a začal fukat vetrisko 😝 ..tak sa ideme najest....

utka dufam že to nie je burka od vás 😉

aninka29
11. jún 2009

aj my sme už tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂
som hladná ako vlk 😀 už neviem čo by som žrala 😝
u nás je pekne ale vyzeralo to všelijako 😖 ...........ale zajtra sa vraj má ochladiť,tak neviem 😒

idem sprchnúť krásavicu 🙂 ...........sa už ukludnila princezná 🙂 a spinkali sme do pol štvrtej 😵

aninka29
11. jún 2009

jacka kedy už hodíš foto brušula?????????????? 🙂

jacka
11. jún 2009

ani ..chcela som dnes..myslela som že pride domov skor..ale figu drevenu 😝 ...sme tu ako dva prsty 😀

do pol štrvtej...budeš do polnoci s nou hore?? 😅

ja už som nažrata..asi mi aj bruško praskne 😝 ..........vraj bruško.........brušisko 😀 😀

utka
11. jún 2009

Už sme domkaaa!!! ideme papať. bábenko bolo nádherné. Aj Viki by také chcel 😉.

jacka
11. jún 2009

utka len Viky??? 😉 😉 😉

idem okupat Matka a pokial ho uspím..tak nočna mora 😠

ak by som zaspala s ním...tak vám prajem dobru noc...a pekne sničky 😔 --pa zajtra 😉

aninka29
11. jún 2009

jacka,Simonka bude o osmej posteli 🙂.........5 minút a robí chrapi chrapi 😉 ............my sme s tým nikdy nemali problém,aj keď spávala cez deň pravidelne 🙂 🙂 🙂 ....som proste šťastná matka 😵 😵 😵 .........inak donedávna chodila spávať už o siedmej 😉 ,taký sme malii režím už od narodenia 🙂 .....ale odkedy sa naposledy menil čas,tak som jej to posunula, a už ju nechávam hore do osmej 😉 dlhšie ani za nič 🙂 ............ale najlepšie na tom je, že Simonka vobec neprotestuje 😵
a samozrejme rátam s tým, že aj Sabínka bude taký spachtoško ako Simonka 🙂 ..........čo može byť dosť pravdepodobné,lebo obe sú levice 😵

aninka29
11. jún 2009

utka no to verím, že bábo je nádherné 😵

jacka dobrú nocku 🙂

ivella
11. jún 2009

aninka,no mam dost,mojho kym dostanem do postele je 9,kym zaspi niekedy aj 11....ale u babky sa pyta sam uz 19.30 a zaspi do 10min. 😠

aninka29
11. jún 2009

my už spíme 😵 😵 😵
som bola zakryť pieskovisko a poumývať sarapatičky z neho 😝
ivellka,ja si zase neviem predstaviť, žeby sme chodili spať tak neskoro 😒 ............ale jacka ma straší 😠 , že druhé bábo bude pravý opak Simky 😠 .............však uvidíme 😉 si potom budem pýtať rady od vás,ako sa nezblázniť 😉 🙂
idem kuk ordináciu 🙂 som si natrhala jahodky,tak mám čo žužlať 🙂

dobrú nocku 😵

bubba
11. jún 2009

jééééj my mame prirastok ivelka vitaj 😀 😀 😀

ivella
11. jún 2009

dakujem bubka,no dlho tu asi nepobudnem,tasku mam na chodbe,poslickov skoro stale,nohy jak pampuchy,tlak na infarkt--inak mi je fajn 😀 😀 a som na 2cm 😝
no aninka,tak ja niekedy dufam ze druhe bude presny opak 😉 v spavani,v plakani,v kakani..ale prezit sa da a lubim ho tak ci tak 😵 😵

utka
11. jún 2009

No zatiaľ by také bábo chcel len Viki...ja by som brala už také hotové, narodené 😉...
U nás celkom slušne pršalo, aj búrka bola, ale dúfam, že zajtra bude pekne. Mám zajtra cestovný deň...Najprv musím na autčku pobehať pár obchodov a poobede ideme k našim. tak si super zašoférujem 😉.

ivella
11. jún 2009

utka,mam muza v ba,tak si mi ho pripomenula,lebo tiez volal ze prsi..tak u nas taky tak 🙂

utka
11. jún 2009

ivella, on tu precuje?

mirrinka
11. jún 2009

ahooooooojte.... ako vidím,tak sa pekne rozrastáme 😉 vitaj ivella....fíha,40tt 🙂 🙂 🙂 držím prsty aby to bolo to vyytúžené dievčatko,ale hlavne nech všetko dobre dopadne 🙂 idem hajky babky moje - muža mám zase na nočnej,tak sa schovám pod perinu k mojej babuľke,lebo tu máme poriadnu búrku 😕 😀 cmukyky papiky 🙂

leninka75
12. jún 2009

Ránečko!!!...........ahoj jacka!! 😉

jacka
12. jún 2009

leni 😠 😠 😉

leninka75
12. jún 2009

jacka, raz za uhorský rok!!! 😉 .........bože staré dobré časy na MD, si to teraz pripomínam!!!!!! 🙂

jacka
12. jún 2009

dobre ránko.... 😎

moj muž ma dobru náladičku tak nás bere k našim ....ja sa lučim...ked prideme kuknem ....neplačte....ja pridem 😀 😀 ...len píšte nech mám čo čitat 🙂

leninka75
12. jún 2009

tak si to uži jacka!!!! 🙂 -.....moje decko vstalo a už mravčí, ma trafí!!! 😠

aninka29
12. jún 2009

dobré ránko 🙂

jééééééééj jacka uži si pohodičku 😵 😉

leninka,Ty si uži MD 😵 😵

utka Ty. si uži krásny víkend 😵 😵

u nás celú noc krásne pršalo 🙂 a teraz pekne svieti slniečko 😎 ......idem si vypiť kávičku a potom pojdeme trochu von 🙂

predpokladám, že dnes tu bude mrtvo,ale neva 😉 si priebežne pokecám sama so sebou 😀 😀 😀

leninka75
12. jún 2009

aninka a čo ja????????...... ☹ ☹ ☹ .........

aninka29
12. jún 2009

leniiiiiiiiiii Ty si tu? 😉 ..........som myslela, že ste si urobili nejaký super program s Lilkou,keď si už užívaš tú materskú 🙂
ja sa už teším na víkend,sme sa dohodli s manžom, že pojdeme do Maďarska na kupko 🙂 .............ale samozrejme buď nevýjde počasie alebo sa niečo dodrbe ako vždy 😝 ...........to je pravidelnosť u nás 😀

leninka75
12. jún 2009

ááále máme na figu počasie.....tak zatiaľ sme doma, ale o chviľočku pôjdeme na dvor a poobede asi na nákup lebo v nedeľu ešte ideme nás všetkých troch oslavovať s našimi 🙂

utka
12. jún 2009

Ahojte.
aninka, ďakujem 😉

leninka75
12. jún 2009

ahoj utka!!.........ešte ste domka??........ čo budete robiť u vašich??? ...........užite si víkendík!!! 🙂 🙂
to moje decko je divné 😠 .....najskôr "béééééééééééé ja nejdééééééém von!!!"..........potom zasa "béééééééé ja necem ísť do nútráááááááá!!"....... jak aprílové počasie!!! 😖 😖 😖

aninka29
12. jún 2009

mamky u nás raz prší,raz nie 😝 a to som vravela ako krásne svieti slniečko od rána 😝
ideme papať polievočku a ešte dorobím fajné mäsko a ideme hajať....................dnes konečne dojde manželík domkov 😵 😵 😵

aninka29
12. jún 2009

leni,Simonka to tiež zvykne robievať 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre