Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
16. mar 2012

ahojte 😉
dnes bude konečne pekné počasie 😵
@denisenko ja by som za slovami hor sa ničnerobenia nedala toto 😝 aaaale toto 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ..... 😀 😉

denisenko
16. mar 2012

@letty86 to ti verím...ale ja som sama dom, tak mám 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale dnes len do 12-tej, potom ideme niekam medzi ludi....... 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
16. mar 2012

@denisenko chápem 😉 aj ja idem medzi ludí, k mamke 😀 aj to sa ráta, že 😅 vikinka dnes ide na obed domov, príde pre nu babka, tak sa už tešíííí a potom sup k babke na víkend

denisenko
16. mar 2012

@letty86 presne tak, treba zmeniť miesto, aj ked verím tomu, že večer si budem nadávať či mi to bolo treba..... 😀 😀 😀

letty86
16. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 do večera daleko, len si to uži 😉

utka
16. mar 2012

Ahojte...
JA sa už teším tiež na krásny slnečný víkend. Ideme konečne k našim. Však sme boli už dlho doma+v nemocnici zatvorení...
V robote je celkom kľud. Nemáme tu šéfov od stredy, takže pohoda. Ráno nám kolegynka robila kultúrnu vložku...chodí na brušné tance, tak nám neičo tu ukazovala 🙂 .
Dnes zdrhám skôr, lebo má ešte jedno stretko s takou "liečiteľkou" a hurááá na Stredné Slovensko!

jacka
16. mar 2012

@denisenko a kam ideš?.....vari nie si medzi ludmi 🙂

jacka
16. mar 2012

@letty86 užite si víkedník........ 😵 😵 😎 😎

letty86
16. mar 2012

@jacka dakujem 😵 aj vy a všeeetky herečky 😉

jacka
16. mar 2012

😎 😎 😎

denisenko
16. mar 2012

@jacka väčšinou medzi stenami...a telkou a notebookom..... 😝 😝 😝

jacka
16. mar 2012

@denisenko a kam idete?

denisenko
16. mar 2012

@jacka do žiliny...niekto potrebuje nový šatník.... 😀 😀 😀 😀 ..a ja to ešte stále nie som....... 😀 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2012

@denisenko tak riadne pokúpte...nakúpte len to potrebné..... 🙂 🙂 ...ak sa bude dať....
😉

denisenko
16. mar 2012

@jacka poznáš...treba všetko...hlavne, ked ideš okolo hračiek...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. mar 2012

bambule, idem.....hádam sa aj vrátim.... 😀 a Deniskov najnovší hit........"zubný povlak útočí" 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. mar 2012

@denisenko len sa pekne ešte vráť 😵 😵
ved to tie hračky treba do každého počasia 😀 😀 😝

jacka
16. mar 2012

ideme aj my.....tu už sa asi víkenduje.....takže....pekný slnečný víkend 😎 😎 😎 😎

jacka
16. mar 2012

🙂 😉

denisenko
16. mar 2012

@jacka no a sme doma....Denisko mal svoj den...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 akože......bez komentára, len všetci ludia vo vlaku sa otáčali, že čo prebojha to dieťa rozpráva...myslím, že nemožem ani komentovať, admini by mi isto stopli príspevok...také "krásne" veci som sa dozvedela, že moje dieťa ovláda...... 😢 😢 😢 😢 😢 asi pojdem robiť poriadky do školky.,...... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
16. mar 2012

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😵

denisenko
16. mar 2012

zlobor je už KO...konečne spí....a to doslova, lahol o pol siedmej a je tuhý....... 😝 😝 😝 😝 to ticho .........božské.......len keby sa chcelo aj to mimčo ukludniť tak ako on...ale na toho neplatí nič, doslova mi rozbíja vnútornosti dneska, tak ma dolu pichá....a boli mechúr pri každom pohybe...teraz neviem, niečo sa deje, alebo som prechladla na vaječníky spolu s močovým mechúrom, alebo čo...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
16. mar 2012

tak pekný víkend.....hlavne slnečný..... 😉
dobrú nocku.... 😵 😵 😵

denisenko
17. mar 2012

krásne slnečné ránko.... 😉

jacka
17. mar 2012

ahojte..... 🙂

@denisenko no pekne si si užila.........veru zlatá školka..... 😠 😠 😠 ....aj my nosíme krásny slovník......a si myslím že velmi neuspeješ ked sa pojdeš vyzúriť..............Simonko ťa nechal spinkať?......žeby sai nám šla pomaličky rodiť 😕 😉 🙂 😵

mne včera učka povedala že musí mojho MAťka separovať od druhého chlapca...že je v školke neznesitelný....a nerobí to dobre...vraj sa velmi pokazila ako sa spolu hraju........tak to je preto taký dobrý doma..vybláznil sa v školke.......záhada vyriešená......

denisenko
17. mar 2012

@jacka no, presne totto som mala na mysli...tiež jeden chlapec od nás z ulice....vychováva ho ulica doslova, tak to aj tak vyzerá......a Denisko sa s ním kamaráti...toho ani do školy nevzali, lebo je...no..taký...zaostalejší.....ani R nevie povedať, už aj Denisko opakuje niektoré slovíčka po nom, tak sa za mesiac pokazil vo výslovnosti, že vidím, od koho to má...... 😝 😝 😝 😝 na to by mi mohli učky reagovať, nie? 😕 😕
vyspali sme sa...parádne...do pol šiestej a potom už zas niekto dával o sebe vedieť a dosť bolestivo...ale ako Denisko povedal: mamí, rozchodíš alebo porodíš???? 😀 😀 😀 😀 ..tak potrebujem ožehliť postelné prádlo do školky, ked uschne a nasadiť pažítku, takže som si vybrala tú prvú možnosť...dnes jednoducho porod nie je na zozname vecí, čo treba urobiť....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. mar 2012

@denisenko takže vieme o čom je reč.....niektoré deti su proste.......nevychované...a potom sa tie dobré deti .....naučia to zlé od nich.... 😠 ...a ty sa možeš aj rozkrájať.... 😝 😝 ...a hanbiť ked ti niečo povie medzi ludmi 😔

zlatý je Nisko...aký chápavý 😵 😵 .................takže dnes rodiť nesmieš.....škoda že to nie je na tebe to rozhodnutie....ale tento raz na Simonkovi 😵 😵

denisenko
17. mar 2012

@jacka pekný výraz....prosté..... 😀 😀 😀 😀 ...deti sú prosté a ich rodičia....kludne si tam možem dať aj to písmenko "s"......... 😝 😝 😝 😝 aspon čo som ich cez leto počula vykrikovať na ulicu...... 😝 😝 😝 😝 a my to naozaj neovplyvníme.......len neviem, prečo si tí naši zlatí neberú príklad radšej z dobrých detí.... 😀 😀 😀 😀 😀 čím to je????? 😕 lenže vy máte aspon doma potom klud....ale u nás to nejako nefunguje...príde roztatárený zo školky a doma na pokračovanie..... 😝 😝 😝 😝 dnes je ako med...už sa mi poospravedlnoval, posadil pažítku, bol so mnou na nákup a teraz sa pekne hrá...... 😎

jacka
17. mar 2012

@denisenko .....tak je tam aj S.....velkým 😀 😀 ...............lebo je málo dobrých detí.......to preto......a ja preto že silnejší ...hlupák vyhráva 😝 😝 😝

no vidíš tak možno už bude dobručký celý den.... 😉 .............
čo idete robiť poobede?.....

jacka
17. mar 2012

som sa dnes nejako rozbehla.....som pomývala okná......zamiesila na knedlík a ...ešte chcem upiecť sladké rožteky.......teda už kynú... 😀 😀 .............a kedže sme samy..tak budeme len domka......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre