Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
17. mar 2012

@jacka no..my sme práve doobedovali...rajčinkovú polievku a cestoviny so šunkou, hráškom a smotanou..... 🙂 teraz je tak krásne...ale pojdem porobiť poriadky, veci dať do vakuových sáčkov, čo sú malé, potom dožehliť, lebo ráno nebolo všetko suché.....a ked sa vyspíme, tak hádam pojdeme von.... 😵 a vy???...ty si šikulka....tolko vecí už za sebou....ja som sa ráno rozprávala so svokrou, vraj v pondelok má zas pršať...tak tie okná už mi zmoknú x-tý krát....ani to nejdem viac riešiť....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
17. mar 2012

@denisenko aj my sme už po obede.......Peťulo pojde hajať...ja urobím tie rožteky a knedlík......a potom pojdeme ešte von...nejdem už nič robiť...na dnes stačilo.....je sobota nikto mi to nezaplatí 😀 😀 😝

jacka
17. mar 2012

@denisenko veru máš pravdu.......aj tak zmoknu... 😝 ....len my sme tu nevideli von.....tak som ich trošku ošistila...........máme okná pri ceste...tak boli oprskané....ešte aj skalky tak boli....... 😠 😠
svokričke nejdeš na kávičku?....ty máš asi dobrú svokru ....že?

jacka
17. mar 2012

tu už sa spinká.....pekné sníčky 😵

jacka
17. mar 2012

😵 🙂 😉 😎

jacka
17. mar 2012

ideme sa bicyklovať 😎 😎 😎 😎

denisenko
17. mar 2012

@jacka aj my sme boli..... 😉 najskor sme si dve hodinky pospali...obaja.... 😝 😀 a potom som ho vytiahla na záhradku......máme ju tak trošku dalej, ale zatial tam okrem pár stromčekov a vybetonovaného podstavca nie je nič....a stromčeky obhrýzli zajace... 😝 😝 😝 😔 ale Denisko šiel bicyklom, potom si tam urobil na betone piknik a bol spokojný.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som sa ledva dotiahla domov...dneska som nejako moc unavená... 😔 😔 😔 😔 😔 😔
chcela som ešte niečo porobiť...ale aj zajtra je den...a máš pravdu nikto nám to nezaplatí, ani nadčasy ani sobotu..... 😀 😀 😀 😀 ...ale, moja svokra je fajn.....len ju tu mám v poslednej dobe nejak častejšie.... 😝 😝 žeby to bolo blížiacim sa termínom????,....to poznáš: ako sa máš? nepotrebuješ niečo???? zoberiem ti Deniska, aby si si oddýchla a ták...... 😨 😨 😨 😨

jacka
17. mar 2012

@denisenko aká starostlivá svokra.......určite ti dobre padne ked sa maličký narodí....a pomože ti....a teraz s tebou mávaju hormony....
ja som sa akurát vyrevala......Maťka mi skoro prešlo auto..už s nim nejdem na bicykel dobre dlho........ešte sú na dvore.......dnes je celkom fajn

utka
17. mar 2012

Ahojte...dnes bol krásny deň. Supeeeer. Celý deň sme boli vonku.

utka
17. mar 2012

@denisenko už sa asi ten pôrod blíži, keď ti je tak všelijako...

@jacka fuuu, a čo robil Maťko, že ho skoro prešlo auto ☹?

denisenko
17. mar 2012

@jacka joj, nepekná vec.....ked oni su hluchí a slepí...... 😝 😝 😝 😝 my si tiež vždy vonku užijeme, už si niekedy pripadám ako hysterka, čo po nom kričím....aby počul..... 😀 a začína mi byť jedno, čo si o tom ludia myslia..... 😠 Denisko mal dnes zas demolačný den....čoho sa chytil....no, sa mu darilo....... 😀 ...hormony..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
17. mar 2012

jáj, nadľudský výkon.......nohy oholené...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. mar 2012

dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
18. mar 2012

ahojte,...... 🙂 🙂 😎 😎 😎

jacka
18. mar 2012

@denisenko presne...hluchí....slepí 😝 😝

denisenko
18. mar 2012

dobré ránko.... 🙂 joj, žienky, neviete mi poradiť, ako mám presvedčiť Deniska, že naozaj nepotrebujem každé ráno vstávať po piatej????? 😝 😝 😝 😝 mamí, už vstávame, mamí, možem sa ísť hrať...za 5 minút..mamí idem sa vykakať...za dalších 5 minút...už som, pod ma utrieť....za dalších 5 minút...ešte spíš????......a donekonečna....pokým nevstanem...... 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka krásny den.....čo varíte????? 😅

jacka
18. mar 2012

@denisenko toto poznám...len nevstávame o 5tej ale o 6tej........akoby boli kamoši.....maju rovnaký slovník 😀 😠

varím....plnenu papriku......a knedlík.....a polievočku mäskovu......s ty?..........podotýkam papriku musí ísť muž kupiť....dúfam že ju budu mať 😕 ....lebo som v hááááááji 😔

denisenko
18. mar 2012

@jacka Jednota a Tesco má pápriku vždy..... 😀 😀 😀 😀 tí naši akoby sa niekedy dohodli.... 😀 😀 😀 my máme polievku zo včera....paradajkovú.... 😵 😵 😵 😵 a dneska som naplnila také závitky zo stehna, so slaninou, cibulkou a kyslou uhorkou a pečiem to teraz v rúre......len neviem, čo k tomu....ryžu alebo pyré????? 🙂 🙂 Denisko sa radšej vypýtal vonku, tak ešte likviduje tie posledné zamrznuté zostatky ladu, kde je to celý den v tieni a odváža fúrikom na kopu.... 😀 😀 😀 a ja si idem sadnúť na balkon, my tam teraz fajnovučko svieti slnko...vypijem kávičku,povyhrievam sa a pojdem robiť poriadky s topánkami..... 😠 a dneska som bola aj za chlapa...vymienala som žiarovky..... 😀 😀

denisenko
18. mar 2012

@jacka ma tak napadlo....plnenú papriku sme varili včera s tatinkom cez skype.....tak ju má na obed dnes on.... 😵 😵 😵

jacka
18. mar 2012

@denisenko si šikovná.....nenahraditelná 😵 😵 😵 ..................tak tatinko má fajnotku..mnam.......
😀 😀 😀 jednota ............ale nie na lazoch 😠 😠 😠 😝 😝 ....musel do mesta.... 😒
NIsko má o zábavu postarané..moji hraju vonku futbal......hádam sa idem ku nim pridať...ako divák 😀 😀 ..............alebo..rozhodca 😀 😀

jacka
18. mar 2012

@denisenko to si ako robila to mäsko....zvila si to také surové či si to dala na panvicu?......a ako si to robila...ja to zvyknem dusiť?....ale to je asi niečo iné...

ozaj....máš na nejakú herečku kontakt ...kdyby neco 😵 😵

denisenko
18. mar 2012

@jacka kontakt nemám....treba mi nejaký dať...kto sa obetuje????? 😀 😀 😀 tak ako dopadol zápas???, 😀 Denisko to asi po hodine vzdal, že ho otravujú muchy.... 😠 😠 😠 😠 😠 ..tak sme spravili piknik na balkone..... 😀 😀 😀 ....ešteže niekto vymyslel ten skype, aspon moja polovička neumrie od hladu...len tie otázky.....kolko toho tam mám dať?????...podla chuti....viem ja??? 😀

denisenko
18. mar 2012

@jacka masko robím tak, že trochu naklepem, nasolím , nakorením, natriem horčicou a dám tam na čo mám chuť a čo mám v chladničke.....dneska som dala kusok cibule, kyslú uhorku a oravskú slaninku...potom zviniem, prepichnem špáradlami, hodím na panvicu, do zlata opražím a všetko vykvicnem do jánskej misy a strčím do rúry, trošku podlejem vodou, a o chvílu tá vona....priláka aj Deniska.... 😀 😀 😀 už som si dala...s ryžou.... 😉

dobrú chuť aj vám k obedu.... 😵

denisenko
18. mar 2012

a nikde nik? my sme si pospali, potom ešte urobili piknik a výlet na záhradu ako včera, po ceste domov sme sa zastavili v cukrárni, lebo sme mali chuť na zmrzku....no čakaj, že bude 😀 😀 😀 😀 😀 tak len koláčik a šup domov.... 🙂 teraz mi tu niekto piští ako komár za ušami, že chce ísť na internet....... 😀

jacka
18. mar 2012

@denisenko tu som... 🙂 🙂
vyzerá ten recept dobre...vyskušam......my sme boli na bicykloch...ale teda len muž a MAťko.....ja pešo...Peťko na sedačke..... 😉 ....teraz sme došli..............ešte sú vonku na dvore.. 😎 ......ale už nie na dlho..... 😀 😀 😀

jacka
18. mar 2012

😕 😕

denisenko
18. mar 2012

@jacka a my sme boli bez netu...hodinu... 😀 😀 😀 😀 tak sme zbehli k starkej na koláče.... 😀 😀 😀 😀 čučoriedkový s posýpkou..... 🙂 a práve pozerám na Niska....nejaké ma červené líčka..idem pozrieť či má teplotu alebo je taký opálený z balkona 😕

denisenko
18. mar 2012

@jacka ja tiež dobieham za Niskom ..on na bicykli a ja s vyplazeným jazykom pešo.....ale tá trocha pohybu za sto rokov sa mi zíde..... 😵 😵 😵 😵

jacka
18. mar 2012

@denisenko aspon sa ti bude lahšie rodiť......ked si trošku pobehneš 🙂 🙂 🙂 😵 .......................mne Peťko nechce na bicykel...len popri nom...... 😝
no čo má teplotu???...................krásne bolo dneska.... 😎 😎 .............

denisenko
18. mar 2012

@jacka krásne veru bolo....škoda že sa to má pokaziť... 😝 ozaj, nevieš mi poradiť, čo mu mám obliecť a obuť do školky? ja už som zúfalá.....na oteplovačky je dosť teplo, ked mu dám tepláky a pančuchy, v školke sa uvarí...zas len samotné tepláky ..ked pojdu von, bude mu zima..... 😠 😠 😠 😠 a to aj snehule, potí sa, na tenisky je chladno, gumáky nechce...... 😝 akože a teraz čo????? 😕 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre