Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2012

@jacka 4 palacinky je limit za čerstva, plus potom dojedá dalšie...... 😠 dnes *4 dokopy...no nic moc..... 😀 21,5kg....necelých.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 čo už...... 😠

že mäsko.... 😵 čo si mu slubila????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2012

akurát mi Peťko naindulonoval nábytok 😠 😝

jacka
29. mar 2012

@denisenko nič....som bola rada že sa konečne riadne napapal 😀 😀

ved na to že riadne nepapal.....zjedol dosť..nie??

denisenko
29. mar 2012

@jacka a čo nemáte diavu???,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 velkonočné upratovanie zahájené...... 😀 😀 😀 😀 hej, zjedol až, až, na to kolko papal celý týžden, tak s už druhý den "prejedá" 😀 😀 😀 😀 😀 ...radšej ho nenútim,ale teraz ešte dojedol 5-tu a pohár mlieka, tak možem byť spokojná..... 😵

denisenko
29. mar 2012

žienky moje, idem oddychovať...nejako nie som dnes vo vlastnej koži....dobrúúúúú nocku 😉

utka
29. mar 2012

Aj Viki sa ako tak rozjedol...Už váži 22,5kg, na jeho výšku 123cm dosť málo, ale v pohode...

jacka
29. mar 2012

@denisenko ....čosi indulona je super najsamlepšia 😀 😀 😀 😀 pošlem ho k tebe nech ti trošku helfne 😉 ...................veru len si oddýchni...pojdem aj ja..zajtra si šlofíka nehodím... 😉

@utka sa nám nejako rozjedli tie naše lásočky......škoda že aj Peťko sa nemože pridať...nejak má nejedavé obdobie 😝 ....to dosť váži......čo chceš 😉

dobrú nocku......pa zajtra 🙂

utka
29. mar 2012

@jacka nooo, dosť. To pribral za posledný mesiac kilo. Začala som mu dávať B-komplex kvapky. Skús ich dávať Peťkovi...
Dobrú noc.

jacka
30. mar 2012

ahojte......

@utka ved ešte uvidím či sa rozje,.......

denisenko
30. mar 2012

dobré ránko.... 🙂 😝

@jacka som si teda neoddýchla..... 😝 😝 😝 celú noc som bola hore... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 .každú hodinu ma preberali príšerné bolesti.....ale aby sa niečo rozbehlo, to nie.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 som unavená, ubolená, po dnešnom stúpení na váhu po troch prebdetých nociach o kilo ľahšia.....a najviac ma naštvalo to, že malý bol v noci na WC, hovorí mamí, pod so mnou, a ja som síce zvládla cestu z postele, ale to bolo všetko.. 😖 😖 😖 😖 😖 .vždy ho idem zakryť, lenže to už som sa ani nezohla k nemu, aby som mu dala pusu.... 😔 😔 😔 😔 😔 . ....bolí ma úplne všetko a drobec v brušku je zrejme ignorant...alebo žeby robil ešte rozlúčkovú párty????

denisenko
30. mar 2012

a to som si myslela, že ma dnes už nič nemože prekvapiť....ale áno...... 😖 😖 😖 😖 😖 snežíííííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
30. mar 2012

@denisenko ☹ ☹ ☹ ........nezávidím ti.... ☹ ...........takže ani na dnes to nevyzerá? ☹ ..dajako sa mu na tento svet nechce 😒 ........kedy ti príde drahý?.........to akože chudneš?.........aspon si poobede oddýchneš......že?

jacka
30. mar 2012

@denisenko 😕 😕 😕 😕 😕 😕 prosíííím..........dážd si nám si poslala ...ale toto nie.....dakujem 😝

denisenko
30. mar 2012

@jacka sneh si necháme my, dobre? 😀 ...Denisko mi už aj kalendár doniesol, že dnes je 30.....tak uvidíme, do večera daleko..... 😠 ....auuuuu, zas sa vrtí....to mám aj za Deniska...... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
30. mar 2012

@denisenko neboj nič...raz to príde...... 🙂 ...Nisko taký nebol?..........dáva o sebe vedieť aký je čertík 😵 😵

denisenko
30. mar 2012

@jacka pri Deniskovi som nevedela ani to, čo je tvrdnutie, nie ešte to, čo sú poslíčkovia...... 😝 😝 😝 ale..všetko je jednou poprvé...... 😀 😀 😀 😀 Maťko je doma? čo idete robiť v tomto počasí? 😕 čo zas variť?????

jacka
30. mar 2012

@denisenko ....možno pri tretomtiež nebudeš vedieť 😉 😀 .................ale už sa ti tao aspon kráti.....raz musí výjsť von 😵 😵 ...neostane tam....však
Maťko je doma...celkom sú zatial v pohode...akurát som ich vyhnala von.......je tam zima vietor.... 😀 ale... 😎 😎 😎 ...aspon na chvílu.......a poobede netuším čo s nimi 😔
a vy čo?.....

aj dnes tu budeme len my ........čo je s leninkou??? 😕 😕

jacka
30. mar 2012

@denisenko ja mám kyslé krumple.........dúfam že až do zajtra....potrebujme piecť pre Maťka do školky......

denisenko
30. mar 2012

@jacka ja vobec neviem, kam zmizla Leni..... 😕 😕 😕 😕 my to tu máme každých 5 minút úplne iné...pred chvílkou bolo celkom fajn a už zas začalo pršať...a to 15 minút dozadu zas snežilo...no čo už, apríl prichádza...... 😝 Denisko sa nudí.......sa mu ani nečudujem, je tu zavretý už druhý týžden..... 😔

denisenko
30. mar 2012

@jacka ja idem asi kyslú fazulu...to zje 😵 ....teda, aspon dúfam.... 🤐 Maťkovi pečivo, či chlebík???? ..ozaj, moja mamina minule robila bezlepkovú tortu, joj, vyzeralo to fantasticky, tam nešla žiadna múka, ani bezlepková, len do cesta miesto múky šli orechy......a plnka mascarpone s piškotami, ona ich namočila do kávy....niečo na sposob tiramisu a na vrch plnka a strúhaná čokoláda........mi inak sliny tiekli, ked mi to ukazovala na tanieri..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2012

@denisenko tu je zatial celkom v pohode počasie..........len nech vydrží lebo byť dnu s nimi....brrr 😝 😝

ktovie kde nám zmizla??? 😕 ...žeby mala predlžený víkend?? 😔

Niskovi musí byť dlho.....chudatko....a ako mu je???

utka
30. mar 2012

Ahojte.

@denisenko nejako to už dobojuješ, neboj...A potom sa vyspíš. Dúfam, že drobec bude spavé bábo 😉. Verím, že je Niskovi dlho, dôverne to poznám. A hlavne, keď sme boli v nemocnici. Zavretí 5 dní v izbe.
@jacka takže chalani idú pomáhať pri pečení 😀 ?
U nás fúka vietor, v noci a skoro ráno pršalo. teraz už tuším nie.
Dnes máme zase mecheche. Jedna kolegyňa-laborantka odchádza, dala výpoveď, tak sa lúči. Budúci mesiac odchadza ďalšia. Potom bude ďalšia oslavovať 50-tku. Samé oslavičky.
Ale najsuperskejšie je to, že je piatok!

jacka
30. mar 2012

@denisenko tak pošli receptík...dakujem 😵
pečivo rožteky.....a také sladké rožky...ako lúpačky..to lubia obaja... 🙂 ....som urobila prvý krát chlebík zo mix.....vyzerá hrozne...ale chutí lepšie.....Maťko si to nešiel vynachváliť...tak urobím s toho aj rožteky.....

denisenko
30. mar 2012

@utka no povedz, kto sa má lepšie ako ty???? 😀 že oslava..... 🙂 a čo vám tak odchádzajú, máte nadbytok???? 😕 ...joj, spolieham sa na to, že bude spinkať tak, ako jeho velký brat..... 😉
@jacka čo tam po výzore, hlavne že chutí..... 😉 my už sme navarili polievku, Denisko pomáhal.... 🙂 ešte som urobila sojové mäsko so zeleninou, dávno som ho nerobila a spravím na obed s cestovinou..... 🙂 a ešte musím vyrobiť obrovské velkonočné vajce......som kupila Niskovi lego, tak mu to chcem dať na velkú noc, ako darček odo mna a nového súrodenca.....len to má vyzerať ako vajíčko..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. mar 2012

@leninka75 ...a nemohli by ste aspon smajlíka poslať, aby sme vedeli, že žijete????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@aninka29 a @letty86 ...aj vás odfúklo??????

utka
30. mar 2012

@denisenko jasné, že sa máme...také hody...Odchádzajú, lebo nie sú tu spokojné. Nadbytok nemáme, bohužiaľ ☹. To je dobrý nápad s tým legom...

jacka
30. mar 2012

leninka má určite predlžený víkedník.......tak nech si ho užije.....a východ.....ktovie čo?....žeby aj tam?? 😉

denisenko
30. mar 2012

@jacka predlžený víkend na celý týžden.....dobrééééé 😀 😀 😀 😀 východ asi odvialo..... 🤐 čo už...aj som zabudla, že sa zvíkendieva...teraz ked Denisko nechodí ani do školky, tak fakt neviem aký je den....čo mi zas pripomína, že chcem kúpiť krkovičku do pácu na grilovanie, a zajtra už asi ani nebude.....tak dneska.... 🙂
@utka myslíš, že je to dobrý nápad? už v školke rozoberali, že na velkú noc kindervajko a peniaze....no, isto...peniažky mu nedám....radšej takto...... 😵

utka
30. mar 2012

@denisenko u nás to tiež tak fíčí, že peniažky...
Ale ja mu asi tiež dám radšej lego. Si ma navnadila. Viki chce teraz to Star Wars tie planéty. Stojí okolo 9€, tak mu kúpim.

jacka
30. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............jáááj ešte že más stále zmysle pre humor 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre