Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. apr 2012

to budem mať neopísateľnú idylku 😵 😵 😀 .....už sú aj vykúpané aj po večeri 😉 idem sa dať dokopy aj ja 🙂
tak klop klop klop.....nech chlapcom to medíkovanie vydrží čo najdlhšie 😵 🙂 😉

jacka
2. apr 2012

@aninka29 dakujem........verííííme 😀 😀

detičky spinuškaju.....idem sa ja vyvaliť na gauč.....neviem či sem ešte niekto príde urobiť kuk......... 😉

tak dobrúúú..

letty86
2. apr 2012

ahojte, herečky moje 😉
ja len na skok, aby ste vedeli, že aj mna máte 😀 😉 boli sme u svokrušky, prisli sme v sobotu, v nedelu sme boli u mojej mamky a dnes ešte upratujem, co sa dá 😉 len tak zbežne som vás čítala, hlavne som hladala správu mesiaca, takže je to tu 😵 😵 @denisenko blahoželám k Simonkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech sa mu darí 😵 😵 😵
dobrú noc 😉

utka
2. apr 2012

Ja som tuuuu...
Dobruuu...

utka
3. apr 2012

Dobré ránko!
Prvá? Vidno, že @denisenko tu nie je 😉... Ktovie, akú mali noc?

aninka29
3. apr 2012

dobré ránko 🙂 ...dnes to vyzerá na pekný deň 😎 😎 ...snád nezakríknem

utka
3. apr 2012

Veru...
Volali mi moji chlapi, že Vikiho bolí bruško ☹. A nepáči sa mu ten jeho kašel. Zostal s ním doma a ja si beriem už dnes pol dňa dovolenku, zajtra celý deň. Pôvodne som mala mať dovču od štvrtka+budúci utorok. Nevadí...
Včera sme dostali na aleroimunológii sirup Spiropent. áte skúsenosti???Dúfam, že tento už zaberie.

jacka
3. apr 2012

ahojte.....

veru chýba tu...... 🙂

@utka žeby s tých liekov?....chudatko si s nm užiješ.....

@aninka29 veru vyzerá..........a bola som odviesť Maťka do školky....no a ten frmol ráno.....som rada že to nerobím každé ráno 😔

aninka29
3. apr 2012

@utka nepoznám 😒 ....snád bude Viki v pohode .... 😒
@jacka ja si od toho ranného frmolu doma aj v škôlke,trošku oddýchnem 🙂 ....niektoré rána sú fakt o držku 😝 ...bambule ešte spinkajú...tak len nech spia 😀 ...ja si vypijem kafčo..a idem si napacovať mäso...včera večer som už nevládala 😝 ...nevadí 🙂

aninka29
3. apr 2012

@jacka berieš aj Peťka ráno do škôlky,ked ho vezieš ty?....ja toho môjho prísavnika vždy 🙂

jacka
3. apr 2012

@aninka29 čo ideš variť?.............super že ešte spinakju 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........................dobru chuť ku kávičke.................jasné že beriem,.,....nemám ho kde nechať 😉 .aj ked by bolo lepšie kedy bol doma...... 😀 😀

aninka29
3. apr 2012

@jacka to poznám 😀 ja by som tiež nechala Sabku najradšej doma ráno......čo všetko možné aj nemožné dokáže vymyslieť 😀 každé ráno 😀 😀
stehienka s ryžou 🙂....a ja ryža 😀

jacka
3. apr 2012

@aninka29 😀 😀 😀 ...aby si nemala s toho šikmé oči 😀 😀 😉 😉 ........aký pác robíš?..
veru tak.....dokážu vymyslieť a nevymyslitelné 😠 😀 😀 ................asi by ma šlak trafil....každé ráno......si neviem predstaviť čo sa bude diať ked budu chodiť niekde obaja a ja do práce...ufff 😠 😝

jacka
3. apr 2012

idem si aj ja urobiť kavičku.....povvysávam......zavesím práčku a na dnes padla 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. apr 2012

@jacka 😀 snááád nieee 😀 aj tak som včera večer zhrešila 🤐 😠 neodolala som 😀
a Peťulko ide do škôlky?....ja ešte stále neviem,či Sabku vezmú 😒 ...ale tak moja predstava je taká,že ak pôjde do škôlky,tak naše rozvozy budú vyzerať tak,že Sabku budem musieť odviezť už o siedmej a potom šup šup do mesta do školy..uvidím,aký bude reál
a v máji idem ešte so Simkou na nejaké prijímačky do tej školy,kam bude chodiť 😕 .....nejaké z angličtiny....tak neviem,ani nechápem......ani neviem akou formou budú...vraj ak prejde,tak bude chodiť do jazykovej triedy.....nooooooo....ved za vyskúšanie nedáme nič,že áno 🙂
pác robím stále iný 😀 čo ma napadne to hodím......ale čo najmenej korenia

aninka29
3. apr 2012

@jacka aj tebe dobrú chuť ku kávičke 🙂 ja už mám dopitú..ale dám si ešte jednu mini pici 🙂
a ešte som chcela.....už je Peťulko odplienkovaný?.............Sabka je už úplne 🙂

jacka
3. apr 2012

@aninka29 dakujem....idem si aj ja niečo porobiť a potom šup von...... 😎 😎 😎 .............nie nie je odplienkovaný.......cikať sa pýta....ale kakať nie...... 😝 ......ach jáj...budeme nosiť plienky do puberty 😝 😝 ...............Sabka je šikulka 😵 😵 😵 ........................Peťulo zapísaný je.......neviem či ho vezmu.....nejak ma to netankuje...........ale ak ho vezmu tak len na 4h....................super ..tak bude chodiť do jazykovej...vy chodíte na angličtinu???....som nevedela 😕 😕 😕

jacka
3. apr 2012

@aninka29 čo si si dala....že si zhrešila 🙂 😀 😀

jacka
3. apr 2012

leni......vieš ako sa má deni????

jacka
3. apr 2012

@aninka29 ešte k tej plienke...je zaujmavé že ked sme náhodou celý den dnu...alebo len tak ide von na chvilu bez plienky tak sa pekne vypýta aj kakať.....ale ked sme von dlhšie alebo ideme niekam.....tak v tom momente tam mám poklady-.........

už mizím 😉

aninka29
3. apr 2012

@jacka Simi chodí na angličtinu už druhý rok..ale v rámci škôlky....majú to raz do týždňa...ale,žeby sa niečo moc extra učili,to teda nieee...také základy...vie rátať,pozná farby...dakujem,prosím,ako sa voláš,pomenovanie osôb..názvy ovocia,zeleninky...a také prkotinky...ved uvidíme
@jacka ved on sa začne pýtať aj sám 😵 😵 😵 o pár dní povieš aj ty,že ste úplne bez 😵 😵 😵 😵
ideme aj my...skočíme si na menší nákup...a pozvala som prdlinky na koláčik....tak sa vytešujú 🙂

utka
3. apr 2012

@jacka Neviem, či je to z tých liekov/vitamínov/, ale ujo mi odpísal toto:
Predpokladám, že ide o proces čistenia, ktorý prírodnú liečbu sprevádza. Proteolytické enzýmy z ananásu a papáje okrem silného protizápalového účinku a priaznivého pôsobenia na imunitný systém, rozpúšťajú hlien v dýchacích cestách, čo môže vyvolávať jeho vykašliavanie. Ide o pozitívny účinok prírodnej liečby.
Liečbu prírodnými prípravkami neprerušujte, kašeľ by sa mal postupne zmierniť a sám ustúpiť.
@aninka29 dík, dúfam, že to bude OK. To boľavé bruško je skôr z toho, že sa mu nechce do škôlky...predpokladám.

leninka75
3. apr 2012

ahojte!!!!...kráááááááááááásny deň pred nami 😎 ........

...dnes som sa dozvedela super veci ...žijeme na dedine, ale učky v škole sa rozhodli organizovať pre deti školu v prírode 😅 😅 😅 ...nechápem....nevadííííííííí

..ozaj nepotrebujete niektorá pomôcť pri ťahaní kývavých zuúbkov???.......Lolka sa ukázla v tomto ako expert!!!.....dnes vybila Lilke hornú jednotku 😀 😀 😀 😀 ....ak potrebujete požičiam 😀 😀

leninka75
3. apr 2012

deni mi zatiaľ neberie telefón ..asi kojí 😵 😵 😵...skúsim neskôr 😉

letty86
3. apr 2012

ahojte 😉

leninka75
3. apr 2012

@letty86 ..ahoj!! 🙂 .....poriadené 😉

letty86
3. apr 2012

@leninka75 ešte nasu spálničku a bude to 😉 chlapi spia, potrebujem vysávať, taaak mám pauzičku kratučkú 😵
Lilka neplakala? si neviem prestaviť tých slz, čo by vikus vyronila

leninka75
3. apr 2012

..takže najnovšie info od Deni: všetkých pozdravuje 🙂 ..maličkého má od pôrodu stále pri sebe, šitá je len z vnútra 🙂 .....mliečko zatiaľ máličko....ale už sa jej stihla urobiť na bradavke trhlinka ☹ ..maličký má asi silný cuc .....simko zatiaľ tak striedavo spinká, je hore a tak dookola...Deni si zatiaľ moc neoddýchla..už ich boli pozrieť tatinko aj Nisko 🙂 ..Nisko chcel bráška už aj ponosiť 😀 ........Deni dúfa, že v piatok by mohli byť doma 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. apr 2012

@letty86 ..tiež to máte doma super zariadené..chlapi majú raj a ženy makajú 😝 😀 😀 .......Lilka neplakala 🙂 ..ten zúbok jej držal už len na takom vlásočku 🙂 ..a jeden si dokonca aj sama vytiahla 😀 ..sadistka malá 😀 😀 .......ja som včera popiekla medovníčky, vanilkové venčeky a škoricové keksy 😵 ......ako si bola spokojná s tou kalobou?

letty86
3. apr 2012

@leninka75 😵 😵 😵 dakujeme, aj my ju pozdravujeme...a nech sú už rýchlo doma 😵 😵
ja som mala minulý týžden také mini mimčo na rukách, dvojmesačné bábo, ale taaake váhovo prefajnučké, 7 kg má 😵 , mamina má asi smotanu 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre