Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. apr 2012

@denisenko vieš čo....zákazy celkom pomáhaju.....pokial nepopustíš............ 😉 ale......na druhý den je to to isté 😝

boli ste vonku?....
@utka verím ti.......kto by chcel aby jeho dieťa bolo stále choré ☹ 😔

jacka
13. apr 2012

my sme už po večery..........nachystala som detičkám ovocie......vonku sa vyšantili....dúfam že čo len postel uvidia tak zaspia......... 😀 😀 😀 😀 😀 .....to by som asi vela chcela 😝

jacka
13. apr 2012

aha.....nie som tu sama.... 🙂

jacka
13. apr 2012

@denisenko 😵

jacka
13. apr 2012

aha tak som tu sama.... 😉

denisenko
13. apr 2012

@jacka kupem detiská....menší to má už s velkým plačom za sebou......väčší sa musi obslúžiť sám.... ☹ 😉 simonko sa zas napcháva..... 😀

utka
13. apr 2012

@denisenko dúfam, že to bude potom lepšie. Ešte aj tá mandľa niečo vyrieši a všetci ma utešujú, že v škole to bude iné, že z toho vyrastie...
@jacka viem, že to nechce nikto, ale na mňa je to už priveľa...

denisenko
13. apr 2012

@utka ja sa ti ani nečudujem.... 😠

jacka
13. apr 2012

@denisenko en celé dni len papá a papá...a kaká....a nespí.......... 🙂 ...len mu daj napapušať....

@utka myslíš že to mandle vyriešia???..... 😕 ......velmi by som sa na to nespoliehala.....tá služi na to aby virusy zachytávala........a ked tam nebude ...tak to pojde nižšie....................a za 6mes. mu bude lepšie?....... ☹ ..........tak len možeš fakt dúfať že to bude lepšie......držím silno palčeky.......veru je to na vás vela......niet čo závidieť 😔

denisenko
13. apr 2012

@jacka presne ako píšeš..... 😝 😝 😝 😝

utka
13. apr 2012

@jacka nosná mandľa neslúži na to, na čo píšeš...krčné áno.
Nosná môže vyriešiť veľa problémov...
Kuknite články od strapco13. Je to krčná lekárka a ona mi napísala, že tenkašel a zahlienenie môže byť aj tou veľkou nosnou mandľou.
A ďakujem za vašu podporu, ste zlaté!

jacka
13. apr 2012

@denisenko 😉 ......len si to vychutnaj.....zachvilu ti vyrastie...... 🙂

utka
13. apr 2012

Boli sme s Vikim nazbierať púpavu. Ideme robiť medík...

jacka
13. apr 2012

@utka aj nosná mandla má svoju úlohu......nie je tam len na to aby sa vyberala.......a takéto dg cez net.....neuznávam......nepoviem keby ti to povedala krčiarka čo to videla..........ale.........držím palce aby to bolo len v tom 😉

jacka
13. apr 2012

@utka už máte tolko púpavy???...... 😕 😕

musím padať........dnes sú neskutočný 😠 😠 ...ešte aj vo vani sa vadia 😠 😠

utka
13. apr 2012

@jacka ona mi nedala dg cez net...my ju máme od krčnej...naživo...ja som jej len písala za ten kašeľ, čo si o tom myslí...a netvrdím, že má pravdu. Jasné, že nosná mandla má tiež svoj význam, ale keˇže v puberte zaniká, tak to nie je až také dôležité...myslím.
Nooo, máme veľa púpavy, dúfam, že nie je nejaká kontaminovaná, keď sme v takom veľkom meste... 😀

denisenko
13. apr 2012

dobrú nocku 🙂

utka
13. apr 2012

Dobrú noc!

jacka
14. apr 2012

ahojte..........

dnes to nevyzerá pekne 😝

aninka29
14. apr 2012

ahojte 🙂
@denisenko ešte raz gratulujem a prajem Simonkovi veeeeeeeeeľa veeeeeeľa zdravíčka a šťastíčka a všetkého na svete 😵 😵 😵 😵 😵 ...je to krááááásne bábatenko.........normálne som sa rozplývala pri prezeraní fotečiek 🙂 🙂 🙂
akurát z teba mám menšie komplexy 😉 keby sme tak všetky vyzerali pár dni po porode............klobúk dole 😵 😵 super vyzeráš 😵

aninka29
14. apr 2012

ani vás nejdem čítať....neni šanca,ani čas 😝 .........ale tak snád ste všetci zdraví a v poriadku 🙂
akurát čítam @utka že Viki je zase choručký ☹ ...........tak vám prajem skoré uzdravenie........uvidíš,až pôjde tá mandla von,tak bude lepšie...na isto 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. apr 2012

ahojte!!!! 🙂 ....

@letty86..juj blahoželám maťkovi k 1,5 rôčiku 😵 😵 😵 ...cmuuuuk!!!!

@utka..u nás žiarli skôr Lolka 😀..a Lilka si nás vyžaduje pri sebe od narodenia ☹.......

@jacka..idete teda ku vašim či nem??...

@denisenko ..niektorí rodičia by si teda zaslúžili!! 😠 😠 ..však nech si vyskúšajú mať tie choroby čo ich deti a byť stále doma na PN, čo im povedia v práci 😠 😠 😠 ..žeby kočíkovanie na simka zaberalo?? 😵

@aninka29..a čo takto si nás prečítať preto, že nás máš rada a zaujíma ťa čo je nové??? 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
14. apr 2012

@leninka75 chcela som...ale musím ešte Maťkovi napiecť rožteky....... ☹ .....a urobiť na zajtra knedlík........akurát som doriadlila...deti vonku pištia......... 😝 ...ešte som chcela bábovku.....neviem či to postíham....aj s detmi von ....a aj toto všetko 😝

@leninka75 😉 😉 😵

jacka
14. apr 2012

to znamená že ked sa vyberia mandla tak dieťa už nebude nikdy choré..........dobrééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..len tak dalej..... 😀 😀 😀

leninka75
14. apr 2012

@jacka ...fíha veľa si si toho naplánovala 😕 .....držím palce, aby si stihla...ako som včera chcela všetko upratať, atk mám len tú spálňu 😝 .....ty si mala včera komára ja asi muchy tse-tse 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. apr 2012

@jacka ..čo ideš zajtra variť?..kapustu, mäsko, knedličku? 😵 😵 😵

jacka
14. apr 2012

@leninka75 fakt netuším či to stihnem..........nejdem sa zas rozkrájať 😝 😝 ...pekne pomaličky.... 😉
segedím by som chcela......ale.....dala by som si aj pečené mäsko,......mnam......ešte si to rozmylsím 🙂 ...dík za tip.....to asi zjedia skor 🙂

jacka
14. apr 2012

musím už ísť tu po mne vykrikujú 😠 😠 😠

jacka
14. apr 2012

ale prídem 😵 😀 😀 😀 ...............aj keby som nestíhla som tu stále 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. apr 2012

@jacka ..však som ti ten tip podstrčila, že prídem na obed 😵 😵 😵 😵 ........

....idem aj ja pokúsim sa stihnúť Jednotu 😝 ....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre