Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. apr 2012

http://lesk.cas.sk/clanok/98033/chcete-mat-poko...
aha čo som našla....... 😀 😀 😀

jacka
17. apr 2012

@utka nejak neviem čo som písala........ 😕 😕 😕 😕

jacka
17. apr 2012

@letty86 to sa tak volá ako si to napísala.......lebo to je nemonžé si zapamätať
ste mali pekný výletík.........vy často chodí mimo domu.........................mne kked je muž doma tak tiež nemám šancu....a ešte aj s Maťkom tak nehorzí.... 😀 😝

letty86
17. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀to más pravdu...stačí ked povies excipial 😉 ale, este je aj excipial u hydrolotio, tak preto som napísala celý názov 😉 ...neviem, aký je medzi nimi rozdiel, poznám iba ten prvý
mamka býva len 1 km od nás, tak to sú mini výlety 😀 ale od pondelka sme u svokry, tak to je viackilometrový a viacdnový výlet 😀

letty86
17. apr 2012

dievčatá, povinne si nafotte garderobu vasích detí, na cudziu ma nebaví pozerať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😠 každý druhý fotoblog 😝

letty86
17. apr 2012

drobátko je hore 😉 pa

leninka75
17. apr 2012

@letty86 ...nič si z toho nerob, že som proti škole v prírode, ale bohužiaľ poznám Lilku ☹ ..však ja by som sa jej rada zbavila na týždeň 😀 😀 😀 ...Maťko stále spinká 2x? 😕 ..vieš čo tie fotoblogy s garderóbou 😝 ,...... ja to ani nekukám 😔 ......

@denisenko..juj ty náš pažroško 😀 😨 ....predsa len... ani omrvinka nezostala? 😵.....keď si spomenula malého papkáča, ako si na tom s mliečkom,...stále rovnako?...

denisenko
17. apr 2012

@jacka ako? práčka už doprala? aj ho prežehlíš???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nám tu síce fučí, ale svieti slniečko.....takže asi predsa len navštívime tesco na plienky.....ale až predtým, než pojdem pre Niska.... 😉

denisenko
17. apr 2012

@letty86 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak to si pekne vystihla......už máš nafotené?????..ked my moc tých značkových vecí nemáme, zoderie aj obyčajne...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 ...no, pažravá som.......ale ostali kraje...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...mliečko...ako kedy....niekedy sa dokrmime raz za den, niekedy dva krát....teraz sa mi zdá, že asi mu tečie nejako inak, lebo sa prisaje, potom sa mrvi, vypluje a hned sa zas prisaje....ked skúšam, tak mliečko tam nejaké je, takže to nebude tým, žeby mu netieklo.... 😕 ale už čakám na odsávačku, a potom hádam zistím ako na tom som..... 🙂

denisenko
17. apr 2012

@letty86 Sebamed má aj Simonko...a máš pravdu...vonia krásne.... 😉 😉 😉 😉 😉 Vikinka neprotestuje na tú školu v prírode?

leninka75
17. apr 2012

@denisenko .. Nisko by tesco obrátil hore nohami?... 😀.......však ja by som aj tie okraje 😀 😀...sliny mi tečúúúúúúúúúúú..tak by som si tú pizzuu dala 😵....žeby zajtra?....už sa mi nechce do obchodu 😝.....

...čím to je, že prvú hodinu čo je Lilka zo škôlky doma je neskutočne drzá a papuľnatá??? 😖 😠 😢......potom sa ukľudní a je to relatívne OK...žeby takto nejako ventilovala emócie zo škôlky??? 😕 😕..........a potom že uvažuj nad tretím 😅 😅...však tretie dorazí večer z práce 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 ....to je ešte taká rozbehnutá zo školky...aj my to máme..... 😀 😀 😀 😀 😀 nie žeby obrátil tesco hore nohami, to je také mini že tam pomaly nemáš čo obracať..... 😀 😀 😀 😀 ale jemu by sa tam už potom nechcelo.....a kto ho bude celú cestu počúvať? takto radšej v klídku nakúpim a vyzdvihnem si ho až "pak" 😀 😉

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 ...tretie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....len mu to nehovor..... 😀 😀 😀 😀 😀 jáj, ten naš tatinko.....že kedy prídeme..... 😔 😔 😔 😔 😔 .....vyzerá to tak, že je možné, že o mesiac už pojdeme aj my...... 😕

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ..veru poznám to vaše tesco 😅 ...už na prvý pohľad z vonku je úplne iné ako bežné tesco 😉 ........fííííííííha 😕 😕 😕 😵 😵 ...fakt by si s maličkým už išla na takú štreku?.... 😕

jacka
17. apr 2012

@denisenko fíha ha.....to vážne pojdeš s drobečkom?........a potom ako?...aj dr.(poradne) aj školka?............................či už ostanete tam a pojde tam aj do školy?..... 😕 😕 ......ale som zvedavá...budm mať dllllllhýýý nos 😉

jacka
17. apr 2012

@denisenko načo žehliť aj tak sa pokrkve 😀 😀 😀 😀 😀 ........

takže kupuješ tesco plienky?......aj my sme na nich......na tých zelených či aký majú obal.....

leninka75
17. apr 2012

@jacka ..to budeme dve nosaté 😀 😀 ....

jacka
17. apr 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ......dik....aspon nebudem sama....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

žienky, idem do školky.....a až potom na nákup....a potom vám napíšem..... 🙂 ....zvedavé ste....... 😀 budte radi, že taký problém nemáte...ach jááááááj......hlava v smútku.... 😖

letty86
17. apr 2012

@leninka75 chápem 😉 vikinka zas doma neposedí, kazdý víkend chodí k mamkena víkend a ked sme u svokry, tak tiež by len po návštevách chodila, neposedí doma, stále vyjednáva, kde pôjde 😀
@denisenko ja som vikinke vysvetlila, že čo to obnáša íst do skoly prírody, že bude bez nás a iba s učiteľkami a detmi, zistlila som, ci jej naj kamoška Saška ide, ale pre istotu som zistila, či ide aj Zuzka, Natálka, Emka a Sonička....ked som to zistila 😅 , tak som jej to všetko vysvetlila a povedala, že by chcela ísť 😵 taaak som ju prihlásila

letty86
17. apr 2012

@leninka75 za ideálnych okolností spí matko ešte dvakrát denne 😉 ako dnes....ale ked pojdeme od pondelka k svokre, tak sa to isto zmení, tak má režim úplne v paži 😀 😝

letty86
17. apr 2012

@denisenko ja nestíham žiť, nie to ešte fotiť garderóbu 😝 som rada, že ju operiem, ožehlím a ako bonus mám, ked to matko nevyhádže 😝

denisenko
17. apr 2012

@letty86 to s tou garderobou...som len podpichla..... 😀 pekné, že je Vikinka taká spoločenská...a hlavne ked má kamarátky... 😵

denisenko
17. apr 2012

no fajn, chlapi okupaní, nakrmení...obidvaja..ešte dopozerať rozprávku a spať.... 😵 Simčo zalomil už pred pol hodinou, tak to zas bude noc...každé dve hodiny sme hore ...pár krát cucne a spí dalej 😠

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 @jacka ....takže tatinko nám príde v polovici mája a možno pojdeme s ním.....dostali sme pozvanie od jeho šefa..... 😝 no, ešte to prekonzultujem s detskou doktorkou....tam máme tiež, takže to by problém byť nemal.... 😠

jacka
17. apr 2012

@denisenko ....ja som si svoje tiež užila..........brrr.....a na rok ma to čaká zas....s tým že už bude musiť do školy......takže asi viem ako sa citiš........ ☹ 😔 ....a školu už máte poriešnú...............teda.,......nezávidím......

super ...tak zachvilu je zas domka 😉 ..........................dobre sa vyspinkajte..... 🙂 ........Simonka si daj pekne k sebe...a nebudeš vedieť kolko krát ste hore 😉 ....ja som to tiež tak robila...............a kolko krát sa mi stalo že som zaspala a maličký si dudkal 😉 ............ale moj mal extremy...každu hodinu...... 😝 .................hlavne sa dobre vyspinkajte..... 😵 😵 😵

dobrú nocku....... 🙂 🙂

jacka
18. apr 2012

ahojte.................

prvááá..... 🙂

@letty86 ved to je super že tam chce ísť...........len ju nechaj........ja svojho poznám viem aký je.....večer by sme šli pre neho...................ale včera mi učka povedal že ho tam nemám dávať..........kvoli strave...... 😝

a včera tak vychválila Maťka že som šla zo školky hore nosom........ako mi to dobre padlo......moje zlatičko 😵 😵 😵

utka
18. apr 2012

Ahojte...
druhá........... 🙂
@jacka v čom učka vychválila Maťka, však sa s nami podeľ 😉...

leninka75
18. apr 2012

ránečko!! 😎 😎 😎

@denisenko..no veru toto rozhodovanie.. ☹..nezávidím ☹........ale bolo by to fajn byť zasa všetci po kope a na dlhšie 😵 😵 😵 😵

@letty86...maťko je zlatý macko, že tak spinká 😵 😵.......nám sa občas podarí, že Lolka spí cez obed aj 3 hodinky 😵 😵........Vikinka je šikovnica, že si tak trúfa bez maminky 🙂

@jacka ......ty naša horenoska 🙂 🙂 😵 😵 ...také veci moc moc potešia 😵 😵 😵 .......veru aj ja som zvedavá za čo Maťko dostal pochvalu 😉

@utka ..vy sa ako máte?.......čo robieva Viki keď je takto domka?.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre