Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2012

@denisenko veru aj ja by som chcela vedieť čo vybavuješ na úrade.....ale vieš čo....... niet ti čo závidieť ☹ 😒 ..........a máš na to aj nejaký čas?...

jacka
26. apr 2012

no kde si moja..... 🙂

jacka
26. apr 2012

tak mizím aj ja 😎 😎 😎

leninka75
26. apr 2012

@jacka ....fúkala som balón a telefonovala s mužíčkom 🙂 ....a ty ešte nemizni 😉 .......ja čo tu robím???.....no sa budeš diviť!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. apr 2012

@denisenko...a ako simko zvládol tie dve dávky mlieka??? 😕

jacka
26. apr 2012

@leninka75 chcem sa diviť 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2012

akoby bolo dobre vonku keby nefúkalo ☹ ☹

jacka
26. apr 2012

@leninka75 nejak často telefonuješ z mužíkom 😵 😵

leninka75
26. apr 2012

@jacka 😉 😉 😉 😉 ............no počkaj kopne ma múza a bude to 😀 😀 😀 ........je poriadny, telefonuje každý deň, občas aj 2x 😵 .......

..veru ten vetrisko ma už poriadne srdí 😠 😠 .......a vy ste už dnu?????? 😕

leninka75
26. apr 2012

.....prišli mi pre Lilušu anjelské krídla, aureola 🙂 .....len rozmýšľam, že som sa sekla a mala som objednať čertovské rohy a chvost 😀 😀 😀

.....budú mať teraz niekedy karneval a chce byť anjel 😅 😅 😅 😅 ....šaty som sa rozhodla, že ušijem 😅 ..hádam to bude nositeľné na ten karneval 😉

jacka
26. apr 2012

@leninka75 no fíha ten sa nezdá 😵 😵 😵 😵 ..............
veru dnu.....Peťko sa sám pýtal..... ☹ .......aj tka som mu každu chvilu utierala noštek ☹

@leninka75 žeby sek??? 😀 😀 😀 ............ 😉 ..........a kde budu maž karneval?.....ty vieš šiť?.....čo ešte o tebe neviem....muž ti volá každy den..šiješ......no daj dalej 🙂 🙂

leninka75
26. apr 2012

@jacka ...babám začali ísť zelené sople, tak som práve otvorila pamycon 😒 .......Peťkovi nezatekajú, nepokašláva?...

....u Liluši zmena k lepšiemu?? 😅 😅 😅 😅 ...nehrozííííííííííííí.......však ráno si mala videiť čo zasa robila 😝 😝 😝 .........karneval bude v škôlke ako "garden party" s grilovačkou 😵 ....a bude aj tombola, aby sa vyzbierali peniažky na darčeky pre deti na koniec školského roka 🙂.....ja šijem len tak amatérsky, keď potrebujem niečo opraviť a tak 😔 ......ale inak dokážem všetko na svete, okrem toho som krásna, múdra a geniááááááááááááááálna 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
26. apr 2012

@jacka ..toto je taký fajnučký deň 😵 , teda aspoň zatiaľ..nemusím variť, mám tu čistúčko, upratané,Lolka sa celkom zabáva sama, svokrovci išli do kelu 😵 😵, nech sú tam čo najdlhšie 😀 😀 ....no čo si viac môžem želať 😵 😵 😵 .......

leninka75
26. apr 2012

..keď dám Lolku spať asi zapadnem do pivnice a pokukám v akom stave sú letné topánky, či nájdem niečo aj pre Lolku a asi tam mám na kope zimné, tak hodím do krabíc, uvarím kafčo, vyložím na chvíľku nohy ...jaaaaaaaaj to je predstava 🙂 🙂 🙂

utka
26. apr 2012

@leninka75 dík za tip. Ty rozrábaš Pamycon doma? A s čím?
Ja som doobeda upratovala trochen. poobede sa asi dám na tie skrine 😖

utka
26. apr 2012

A ešte chcem spraviť francuzáky, aby si aj mužíček mohol zajtra zobrať obed do práce.

leninka75
26. apr 2012

..misia splnená 🙂 ..a ešte ako bonus som si aj schrupla 😵 😵 😵

@utka.....ahoj!..pamycon si kupujem s destilovanou vodou..predávajú to v takých malých ampulkách.......pre akú polievku si sa nakoniec rozhodla??? 🙂 ..........

utka
26. apr 2012

@leninka75 ja mám tuším doma jeden nezarobený...
Nakoniec si Viki vybral v obchode sáčkovú s takými macíkmi...

denisenko
26. apr 2012

baby tu som....na skok... 🙂 dneska nám robili balkon tak mám doma nespavca, vrtačky ho rušili.... 😠 a teraz rozhádzaný celý den....a aj celý dom.... 😖
@jacka tie úrady, tak to je na dlho...a teraz píšem jedným prstom ľavej ruky, tak by som tu bola do večera... 😠 😠 😠 ...nehneváš sa,že? 😉

denisenko
26. apr 2012

@leninka75 a kde je ten "kel"? 😀 😀 😀 😀 pre prípad, žeby som aj ja chcela klud..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2012

@leninka75 Simko pogrckával celú noc a dnes len pocucká a má dosť...tak neviem,asi mu to trošku uškodilo 😕 😕 😕 😕 😔

utka
26. apr 2012

@denisenko tak to máš veselo doma 😉

denisenko
26. apr 2012

babule a čo to, čo to? druhé kolo chorob ide? tfuj,tfuj, tfuj........ 😉 ja som dneska mala debatu s mužom, kvoli očkovaniu TBC, kedže už to nie je povinné a v nemocnici sa to neočkuje....som kdesi tuším čítala, že pevá dávka musí byť do 41.-eho dna veku dieťaťa.....a ja ho chcem dať, aj moj muž...čo si o tom myslíte????

denisenko
26. apr 2012

@utka hej, veselo.... 😔 som sa ťa chcela spýtať, či ked upraceš tie skrine, neprídeš aj k nám? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. apr 2012

jéééj...svokrovci zaorávajú zemiaky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja som si dnes kúpila ťahavé jahody na balkon....sa teším, že už si tam možem aj niečo zasadiť.....ujovia mi urobili 7 "valovčekov" na kvetinky..... 😵 😵 😵 😵 😵

utka
26. apr 2012

@denisenko prísť môžem, ale nie je to moja obľúbená činnosť ☹

utka
26. apr 2012

Ja si na balkón dám bylinky. A do jedného kochlíka papriku...

denisenko
26. apr 2012

@utka bylinky som chcela aj ja..... 😉 ale tu asi nemajú dobreho fleka......ráno tam praží...až do obeda a potom fučí, lebo za nami už nie je nič, len polia......a bylinky asi radšej trošku tien, že? 😕

utka
26. apr 2012

@denisenko tak to neviem...nám tiež poobede praží na balkón...
Skrine hotové. Už len vysať vzduch z vakov a počkať na manžela, nech ich dá na vrch do skrine...

jacka
26. apr 2012

@denisenko no že si to ty tak sa nehnevám.....a ked si najdeš čas.....tak napíš 😉 ...................................moj názor na TBC.....ja by som ho dala.......neviem prečo to zrušili.......sú kadejaké hlupejšie očkovania.....

zapísala som Maťka do školky na NOC bez mamy...uvidíme ako to prežije....ten moj prícucník 😉

dobru nocku..... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre