Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
7. máj 2012

@leninka75 nie nie,k tým blbcom arogantným rakúskym by som nešla bývať,on tam dochádzal,vždy keď som tam s ním bola som sa tam necítila dobre,sú to zlí ľudia tí rakušáci i nemčúri.......ja som rodená nitrančanka,mňa by z tadeto nikto nedostal...iba nohami dopredu 😀 😀 😀 ...milujem toto mesto,svojich rodičov,súrodencov,rodinu,priateľov.....

zyko
7. máj 2012

kočky a vy takto skoro chodíte spinkať??? 😕

utka
7. máj 2012

@zyko ja som priamo z BA, ale pôvodne som aj ja aj manžel zo Stredného Slovenska...Ja ešte nejdem spať, len malému niečo prečítať...tak snáď nezaspím...

zyko
7. máj 2012

@utka hmm toľko ľudí poznám,čo žijú inde než vyrastali alebo sa narodili...to len ja som taký domased 😝

jacka
7. máj 2012

viete čo.....všetko som zabudla 😝 😝 😝 ..........krodte sa trošku tu sú už starší ludia 😠 😠 😉 ................ 😝 ale aj tak dobru nocku....... 😵

utka
7. máj 2012

@jacka že starší ľudia...hahaha...
@zyko ty máš koľko rokov?

jacka
8. máj 2012

ahojte........

ked sme pri tých chlapoch....ja by som tiež nechcela babu..neviem prečo....aj ked sestry maju obe dievčatá..........ale ide mi na nervy okolie.......že ešte dievča....by to chcelo.......a čo ked nie...mi nik neverí....... 😝 😠

deni...utka...akú ste mali noc?

jacka
8. máj 2012

dúfam že tu dneska nebudem strašiť sama.... 😉

jacka
8. máj 2012

idem si urobiť kavičku..požehlím ................deti vyhodím von ........aby zas prišli ako prasiatka........ 😉 ......hlavne že svieti slniečko 😎 😎 😎

zyko
8. máj 2012

@utka čoskoro kristove roky 😉

zyko
8. máj 2012

@jacka ahooooj,určite nebudeš 😎 ....tiež kávičkujem,duck TV fičí a krpec spokojný....dnes nás čaká tapetovanie juniorovej izby-robíme mu školskú izbu,už volali z blavy,že nábytok tento týždeň príde,tak dnes to musíme dokončiť 😝 😝 ...a poobede prídu návštevy 🙂 ...a že sviatok-deň kľudu a pokoja 😝 😝 😝

denisenko
8. máj 2012

čavte babule.... 😉 Denisko je zatial bez teploty...lenže má flaky po celom tele...neviete čo to može byť????
@zyko a kde hrá tvoj muž? ..poznám dvoch chalanov z TO čo hrali v Rakusku.... 🙂

zyko
8. máj 2012

@denisenko ahoj, tie fľaky bude zrejme alergia...žeby na ATB?...bral tento druh niekedy?...muž hrá 3ligu 🤐

denisenko
8. máj 2012

@zyko ved tieto berie takmer vždy...som z toho nejaká vykolajená..... 😔 ale práve som to ukazovala mamine cez skype...asi by som mu to mala prestať dávať....horšie že dnes je sviatok... 😝 ...toto má najväčší flak.....

denisenko
8. máj 2012

a chrbatik.....

zyko
8. máj 2012

@denisenko no jasná alergia...nechápem, tak by to nemalo byť z tých liekov,keď mu v minulosti nič nerobili...ja mám takú pediatričku,že jej môžem volať na mobil aj cez sviatky,víkendy....vieš čo zavolaj na pohotovosť a popýtaj sa

denisenko
8. máj 2012

@zyko hmmm.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
8. máj 2012

tak som im volala...máme sa dostaviť...... 😔 😔 😔 😔

jacka
8. máj 2012

@denisenko kedy ideš?.....a ako?.......asi máš málo starostí,však? ☹ 😔

utka
8. máj 2012

Ahojte...
@denisenko fúha, tak len neváhaj a bež na pohotovosť...
Noc sme mali celkom dobrú. Viki spal so mnou. Okolo jednej mal teplotu, dala som mu sirup a spali sme skoro do pol desiatej. Ja som ho síce stále kontrolovala, zakrývala. Tak sa spotil, že až...Od včera obeda ale teplota nebola, len v noci. Teraz tiež nemá...

zyko
8. máj 2012

@denisenko čakám a som zvedavá ako ste dopadli ☹

@utka tak už nech sa láskavo tá teplota ani nevracia...jej odkazujem 😠 🙂

utka
8. máj 2012

@zyko Ďakujeeeem...odkážem 😉

denisenko
8. máj 2012

už sme doma.... 🙂
@zyko tak toxoalergická reakcia neznámeho povodu...tak to napísali, dostal dithiaden, prednison a zajtra naklusať znovu k detskej, dovtedy nebrať ATB....treba zobrať moč a urobiť výter z krku, lebo má angínu.....a možem byť rada, že sa len vyfľakovatel a nie opuchoch...dusil by sa..... 😝 😝 😝 ešte teraz ma strasie, ked si pomyslím, že by sa mu to v noci stalo a udusil by sa mi.....tfuj,tfuj,tfuj...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ...ma vystrašili.....
@jacka zavolala som Peťovho brata, to je Niskov krsný...majú síce doma novorodeniatko, ale obetoval sa..... 😵 😵 😵 😵 😵 inak, v ordinácii ma už po prvej minúte ľutovali....že mám doma takú pohromu...živé tornádo..... 😝 😝 😝 😝

zyko
8. máj 2012

@denisenko božinku ☹ ...normálne som mimo,čítam to dokolečka,čo si napísala....do prdele aj s tými diagnózami,chorobami...v zime nepoviem,ale však je teplo,slnko....ten dithiaden určite rýchlo zaberie...a malý to ako znáša? predpokladám že hrdinsky a statočne...poväčšine to len mi matky sme nervné

denisenko
8. máj 2012

@zyko ved to...my sme z toho na nervy..... 😝 😝 😝 a on...akože 240voltov v zadku a čertuje..... 😠 včera mal 40 a dneska ráno už nič.... len hrdlo ma také, že nemože dobre prehltať...ale to mu nebráni v tom, aby mi nepapuloval.... 😠 😠 😠 😠

zyko
8. máj 2012

@denisenko takže to slovné spojenie...postrach denis...u vás asi platí 😉

utka
8. máj 2012

@denisenko no fasa...dobre, že si išla. Takže dithiaden a kortikoid...No skoro ako my na laryngitídu. Ale my sme nešťastie nemuseli dať den kortikoid. Je to riadne svinstvo, ale zachráni to život!!!

denisenko
8. máj 2012

@zyko doslova..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ešte teraz budem čakať, čo sa bude diať, kedže ATB nemáme a ten prednison znižuje obranyschopnosť organizmu...... 😔 😔 😔 😔

denisenko
8. máj 2012

@utka hej, čítala som leták...sakra...a dostal to 3x denne...ešte aj v lekárni na mna hladeli ako na niekoho z inej planéty, že či tak kázal doktor....ved mali na recepte jasne napísané...ale vraj je to vela, tak asi len jeden den a potom...neviem, musím sa opýtať detskej, či to treba znižovať, alebo vysadiť alebo čo..... 😖

zyko
8. máj 2012

@denisenko a má hnisavú angínu? ...na tú zaberú iba ATB...asi zajtra dostanete nejaké...dostane zabrať teraz jeho organizmus...keď sa zo všetkého vylieči,tak by som mu dala niečo na posilnenie imunity...pri staršom synovi mám veľmi overený imunoglukán

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre