Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2012

@utka to aby sa aj ostané zapotili ked sa ráno zobudia 😀 😀 😀 😀 😀

zyko
9. máj 2012

@utka díky,ja mám dobrú povahu,nekonfliktnú,pohodovú,takže to zvládam s prehľadom a s chladnou hlavou..prešla som si psychotestami 😉

zyko
9. máj 2012

@jacka áno áno skorej ako o rok ma tam neuvidia...deti plánované. svadba 2-2005

utka
9. máj 2012

@jacka veru, zapotia sa, keď sem nazrú...hahaha
@zyko tak to je super. Preto si taká pokojná, šťastná 😉...

zyko
9. máj 2012

@utka 😉 takže brat policajt-skoro kolega...a spokojný je?

utka
9. máj 2012

@zyko už teraz je spokojný...je na doprave, v kanclíku, v teplučku. Žiadne nočné, víkendy voľné. No zaslúži si po 17-ich či koľkých rokoch...

jacka
9. máj 2012

@utka však tak vela píšte...... 🙂 🙂 🙂 😉
@zyko nevadí ti že som taká zvedava...lebo ja sa rýchlo stiahnem ....do .....postielky......

zyko
9. máj 2012

@utka tak to áno,si zaslúži,nie je nad teplúčko v kanclíku. nočnú som si raz vyskúšala,no otrasné dačo...našťastie teraz nás matky nemôžu už sťahovať do služby na pohotovosti,nočné a víkendy...až do 15rokov veku detí sme oslobodené 🙂

utka
9. máj 2012

@jacka len nikam nechoď 😉

zyko
9. máj 2012

@jacka nie,v pohode,však som nová,si ma musíte pretestovať 😉

jacka
9. máj 2012

idem ja do hajan........zajtra mi treba ísť k dr. na recept 😝 zase ma to už nebaví......vyriadiť........idem mať zas pokazený víkend....v piatok deťom navariť........už aby bola nedela večer

jacka
9. máj 2012

@zyko velmi pekne píšeš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............aj to o tých deťom..... 😵 😵

jacka
9. máj 2012

@zyko zajtra pokračujem...... 🙂

jacka
9. máj 2012

dobrú nocku...pekné sníčky...... 🙂

utka
9. máj 2012

@zyko ja som kedysi robila na Generálnom riaditeľstve Železničnej polície. Ale v kanclíku. A riaditeľ ma stále nahováral, aby som si spravila školu. Roboty som mala málo, tak by som popri stíhala aj študvať. Ale tým, že mám šelest a nikdy som kvôli tomu ani v škole necvičila, asi by som neuspela...

zyko
9. máj 2012

@jacka a prečo pokazený víkend? štve ma to,že som ešte neni v úplnom obraze o vás všetkých..je vás na mňa naraz veľa...

utka
9. máj 2012

@jacka hmmm...už teraz držím päste na víkend. Dobrú nôcku...

utka
9. máj 2012

@zyko to časom zistíš...všetko o nás. jacka ide cez víkend ku svokrovcom ☹

zyko
9. máj 2012

@utka jéj to musel byť super džob,a školu akú? ja ľutujem,že som išla na tú ekonómiu,mala som ísť na policajnú...inú kariéru by som urobila...aj teraz som mohla študovať popri zamestnaní,ale kdeže pri 2deťoch študovať v blave...neee...rodina je pre mňa prvoradá

utka
9. máj 2012

@zyko policajnú školu...Ja som tam bola sama baba s 5. chlapmi. Priemerný vek 50 rokov. Všetci boli policajti a JUDr. Super tam bolo, ale odišla som, lebo sme sa s manželom sťahovali do BB. No potom sme sa vrátili nazad do BA...Len tá práca už nebola.

zyko
9. máj 2012

@utka nebolo nám tej školy súdené 😒

utka
9. máj 2012

@zyko najhoršie je, že ja mám len gympel ☹. No čo už?

utka
9. máj 2012

OK. Idem ja už tiež, lebo to moje dieťa ešte nespí. Čaká na mňa. To je tak, keď spí na tatinovej posteli...
Dobrú noc...

zyko
9. máj 2012

@utka ach ten nešťastný gympel...človek z neho nič nemá...ekonómiu sme sa tam neučili a tak mi chýbali základy ekonómie na výške a decká zo strednej ekonomickej boli takí šikovní...síce z matiky som vždy excelovala,ale čo z toho,tá bola iba jeden rok a konec...tu v nitre si každí druhí robí vysokú pedagogickú tú našu UKF-pedagogika,vychovávatelstvo,soc.práca,niečo s rómami...takéto odbory iba kvôli titulu

zyko
9. máj 2012

@jacka Jani dobrú noc,všetky blšky na pomoc 🙂

zyko
9. máj 2012

@utka Zuzi aj tebe dobrú nocku 🙂
...mimochodom Zuzanka má byť moja ešte nenarodená dcérka 😉 neterku Emku volám od malička Zuzanka...chcela som mať Palinka a Zuzanku 🙂 ...mám Palinka a Filipka 🙂

jacka
10. máj 2012

ahojte........... 😎 😎 😎

leninka75
10. máj 2012

ránečko!!....

@jacka..a ty čo moja??...večer ponocuješ a ráno skoro hore, to čoooooo??? 😉 😉 😉....ty ideš zasa ku strige, že?? 😠 ☹

@zyko..ty jedna, no no!!....celú noc premýšľam, že čo by si mohla podľa tej fotky byť a takto si mi urobila škrt 😝 ...vieš aké krásne typy som mala pripravené??? 😕 😀 😀 😀 😀 .......priznám sa, že tá práca, ktorú robíš tam nebola 😉..ako si sa k tomu dostala??.......si píš, že si ťa tu prelustrujeme!!! 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. máj 2012

@jacka ...vieš čo sme včera kukali??......panelák z nahrávky 😉 ...vďaka za magio 😀 😀 😀 😀

zyko
10. máj 2012

ahojte baby 🙂 bola som poliať kvetinky v záhrade,vypila si popritom kávičku...vonku je božsky krásne...dúfam,že aj deň budeme mať všetky taký 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre