Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2012

@jacka tak v skratke úplne stačilo... 😝 😝 😝 tak ved aj Denisko jeduje aj u našich aj u starkej.....moja mamina mu dohovorí...pokojne....a zabaví ho niečím aby na somariny nemyslel...no svokra je trochu mäkká, ale tak zas ho potom vyhreším ja.... 😀 😀 😀 ale palicu....iba ja sa vyhrážam varechou, ani tatinko si to nedovolí..... 😀 😀 😀
@leninka75 kosa je veru....brr.... 😔 to s tými hračkami...máme detto....včera chlapi dávala do kopy poslednú komodu Niskovi do izby....že na školské veci....už je plná hračiek... 😀 😀 😀 😀 a to chodil celý den že sa nudí..... 😝 😝 😝 😝 oni sú s tvojou Lilkou jak cez kopír....hádam ich veru dáme dokopy, uvidíme, kto sa bude nudiť viac..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a grilovačka????? ..grilovali sme v kuchyni na grilovacej panvici...a nič tomu nechýbalo....bola tam taká kosa...... 😝 😝
@zyko tak izbička hotová? super..... 😵 😵 😵 😵 a kiahne? máte aj teploty, či len svrbivé pluzgiere???? 😕
@utka...ten obrázok je krásny...tá myšlienka...stroj na srdiečka...aby si ich mal vždy dosť...zlaté dieťa.... 😵 😵 😵 mne Denisko najprv plakal, že nemá darček...potom mi nanosil kopu hračie, že mi ich všetky dá...lebo ma ľúbi najviac na svete..... 😵 😵 😵 😵

inak, dneska...tatinko šiel do žiliny, niečo vybaviť...tak som mu pribalila Niska, nech skočí aj k doktorke....vobec sa mu nelepší.....takú zničenú má pusu vnútri...všetko z tých liekov.....už naozaj neviem, čo s ním.... 😔 😔 😔 😔 ale včera pizza tá mu išla dolu boľavým hrdlom až až.... 😀 😀 😀 😀 len ráno zas vracal, lebo nemohol preglgať slinky.... 😔 😔 😔 😔

idem uložiť Simča, pišťadlo moje...... 😀 😀 😀

leninka75
14. máj 2012

@denisenko ..ako si sa nám rozpísala!! 😵 😀 ........veru cez kopír 😀 ..potvory malé 😉 .........nisko stále kašle?.....má aj teplotu?.......

leninka75
14. máj 2012

@denisenko ..a ozaj ako simko reaguje na tatina??...... 🙂 ..ešte po večeroch plačkáva?

denisenko
14. máj 2012

@leninka75 práve mi volala doktorka....lebo tatinko nevie, či mu dávam niečo a čo a ako a kedy....tak volali...že pošli chlapa k doktorovi... 😀 😀 😀 😀 pokašliava len trochu, lenže to hrdlo má zapálené, kedže sme vysadili ATB tak sa to nezlepšilo..začal pokašliavať..ale už nesoplí...a tie afty...vraj mu dá zas ten gel, tak som zvedavá, lebo naposledy mu to vobec nepomohlo a dostali ho z toho až špeci ATB 😔 😔 😔 ..Simonko plačká pred spaním vždy..ráno, alebo večer...to je fuk....zaspí...uložím ho a potom sa preberie a plače...ale nakoniec to vzdá a spí dalej----- 😅 ..a s tatinkom je spokojný...sa poznajú zo Skypu..vždy sa mu prihovára.... 😉 😉

denisenko
14. máj 2012

no paráda..... 😝 😝 😝 😝 Denisko dostal len vitamíny a gel ...a moj muž ATB.... 😠 😠 😠 😠 takže miesto toho, aby mi pmohol, mám doma o jedného pacienta navyše..... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
14. máj 2012

ahojte 😉
@denisenko že pozná tatíka zo skypu 😀 😀 😀 😀 😵
tak další chorý chlap ☹ už by aj stačilo, nie? tak nech sa Simonko drží...u nás to vzdy schytal matko, ked bola viki chorá
@leninka75 ja som sa vo štvrtok nahnevala na viki...bola tu jej kamoška, pekne sa hrali, ked zrazu prisla uslzená 😠 ale nie že dve tri slzičky, ale oči červené, flaky po tvári 😕 no proste vyšší level plaču... a plakala preto, lebo saska sa rozhodla, že si bude malovať, čo sa mojej bublinke nepáčilo 🙄 tvrdohlavec malinký, ked nie je po jej, tak to takto dopadne

denisenko
14. máj 2012

@letty86 ved aj ja sa toho bojím, aby my neochorel...ale Denisko má len infekciu v puse a tatinko mandle...tak kedže nepoužíva Simonko nič, čo oni tak dúúúúfam, že sa tomu vyhne.....klop,klop,klop..... 🤐 🤐 🤐

utka
14. máj 2012

Ahojte...
Tak veru, už nech je koniec s tými chorobami. Tatinko sa nám vrátil z Anglicka chorý...vraj tam bola hrozná zima. A asi ju doniesol aj sem ☹. Mňa bolí hrozne hrdlo a totálne soplím. A to som doma stále, nič studené a bublinkové nepijem. A Viki má stále hnusný kašel. A včera podvečer ho veľmi bolelo bruško. A aj dnes nadránom. Ale už je OK. Dnes poobede sa idú ukázať k tomu známemu Dr. Tak dúfam, že nadostane zase ATB.
Tak ste si včera všetky užili sviatok 😉. Naozaj najkrajší darček je ten vyrobený a hlavne tie krásne slová okolo toho...cmuuuk...

denisenko
14. máj 2012

@utka aj vy???? 😕 heš, choroby preč.... 😝 😝 😝 😝 asi sa namnožili nejaké vírusy v tých teplách čo boli....inak to nevidím...... 😔 😔 😔 😔 😔

zyko
14. máj 2012

@leninka75 slíživková polievočka a kurací perkeltík...som sa práve napapala...bola som v kauflande na väčší nákup 😝 ...vonku to tak smutne a spavo vyzerá...dobre som pochopila,že to staršia sa nevie zahrať?

zyko
14. máj 2012

...ale heš choroby...veď v každej rodinke dáka diagnóza 😒

zyko
14. máj 2012

@denisenko a kde pracuje manželík,keď so simonkom skypuje? 🙂

denisenko
14. máj 2012

@zyko v Taliansku... ☹ tak preto skype..... 😅 už som myslela, že zas všetci pocestujeme, aj pasy sú už hotové a.....nedovolím si, pokým Nisko nie je fit na jednotku..... 😔 ...a to do konca mesiaca isto nebude..... 😖 😖 😖 😖

denisenko
14. máj 2012

a kde je @jacka??? ešte rozdýchava víkend???? 😀 😀 😀 😀 😀

zyko
14. máj 2012

@denisenko a to ani tie panthenol tabletky nezaberajú na tú infekciu v ústach?

denisenko
14. máj 2012

@zyko zatial nič... 😖 ...vrchné podnebie ma úplne ako "rozožraté"....zrejme je to všetko reakcia a ten blbý Prednison tomu len dopomohol..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. máj 2012

žienky a kto poznáte toto: Biomare imuno? vraj by to malo pomocť, vravela tatinkova doktorka, len sa mi zas nechce vyhodiť kopu penazí za niečo, čo vyhodím do koša... 😖 😖 😖

zyko
14. máj 2012

@denisenko božinku,ako ho to musí štípať a bolieť ☹ chce to svoj čas,aby sa mu to uzdravilo...a pôjdete tam aj v lete do talianska?

denisenko
14. máj 2012

@zyko no, to ho teda isto bolí a štípe...ale ani to mu nebráni pchať si prsty do pusy.... 😝 😝 😝 v lete...uvidíme...mali sme na pláne už teraz...ale.....v lete ak to výjde isto, ešte stále som sa nerozhodla, kam pojde do školy, takže prázdniny by sme mali byť tam a potom...ja stále neviem.... 😔 😔 😔 😔

zyko
14. máj 2012

@denisenko máš dilemu,či v taliansku neostať?

denisenko
14. máj 2012

@zyko ostať natrvalo...to určite nie... 😉

utka
14. máj 2012

@denisenko počula som o tom, ale nepoznám to z vlastnej skúsenosti...
A stýmto skúsenosti nemáte??? http://e-shop-zdravie.sk/category/typ-produktu/...

denisenko
14. máj 2012

@utka no povedz, kto sa v tom má vyznať? ani to nepoznám.....ani toho žraloka...... 😝

denisenko
14. máj 2012

@utka zatial na imunitu nič......len probiotiká.... 😎

letty86
14. máj 2012

@denisenko tieto nepoznám, svokra kúpila vikinke toto http://eshop.finclub.sk/vyzivove-doplnky/fin-bi... zázraky neboli

letty86
14. máj 2012
denisenko
14. máj 2012

@letty86 a nič?

letty86
14. máj 2012

@denisenko ja som nič závratné nespozorovala...ale svokrina známa to dávala svojej vnučke a boli spokojní...vraj malá nebola chorá....a predtým bola dosť často

denisenko
14. máj 2012

@letty86 hm...ja veru neviem......asi vyskúšame.... 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre