Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2012

@jacka len im daj...nech ti nepovedia ako mne, že chudobný ked niet čo jesť... 😀 ako im mohli dať drevennú valašku na hranie?????? 😕 😕 😕 😕

jacka
13. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .............pre nich aj posledné by som dala.......len sa toho nedožiť 😀 😀 😀 😀 😉
valašku z plastu im mali dať......... 😀 😀 😀 😀 😀 ...............že ani ty to nechápeš.... 😠

denisenko
13. jún 2012

@jacka tak nech si vyrobia papierovú....z kartonu, dones im.... 😀 😀 😀 ...veru, aj to posledné pre tie naše detičky..... 😵 😵 😵 😵

jacka
13. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ....................dobrý nápad....pošlem návrh dalej 😀 😀 😀 😀 ..........................veru tak...... 😵 😵 😵 😵 ........................vy idete čo papušať?....Simonko viem.... 😵 😵 😵 ......a ostatok?... 😉

idem podojedať zbytky 😀 😀 😉

denisenko
13. jún 2012

@jacka Denisko chce rohlík so syrom.... 🙂 a ja už radšej nič, lebo dnes jem v jednom kuse..... 😠 😠 😠 😠 veru,Simčo to má najjednoduchšie..... 😀

jacka
13. jún 2012

@denisenko 😠 😠 😠 teraz mi Maťko povedal že ho dal preč z vystúpenie zato že zlomil valašku............. 😠 😠 😠 😠 tak toto si za klobúk už nedaju.......... 😠 😠 😠 juj 😠 😠 😠 taká som nas....tá žeby som tej učke hned zavolala 😠 😠 😠 😠

Simonko zatial najjednoduchšie.....počkaj na príkrmy 😉

denisenko
13. jún 2012

@jacka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .....budeš sa sťažovať???? 😕 😕 😕 😕 😕 ...to ako za trest???a načo im to dali do rúk na hranie????

jacka
13. jún 2012

@denisenko ano.......dobre beriem že to pokazil....ale takýto trest?.......nepoviem keby sa niečo horšie stalo....ale valaška?............akoby niekoho nou zabil.........ved len nech sa na man tešia.......ráno volám do školky.......lebo muž nevybaví nič......

juj taká som napálená....idem si dať za jeden........................muž bude zírať kde to dnes zmizlo 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2012

@jacka ..len si daj..od jedu....takto sa vršiť na deťoch...... 😝 😝 😝 😝 😝 😠 ...určite sa tešil..... 😠 ..som zvedavá, čo ti povedia..... 😠 😠 😠 😠 ...my máme v piatok opekačku s tombolou a súťažami, tak som zvedavá.....dúfam, že prestane dovtedy pršať.....

denisenko
13. jún 2012

super....Simčo v postielke, Denisko už zúbky umyté, pred telkou.....dnešný blbý den sa chýli ku koncu.... 😵 😵 😵 😵

jacka
13. jún 2012

@denisenko .............dám si....dám......aj im....ale niečo iné.....to vieš že sa tešil...a zajtra tam ani nechce ísť.....moje ☹ .................................už v piatok by nemalo....... 🙂

denisenko
13. jún 2012

@jacka ....chudáčik, takto mu pokaziť radosť..... ☹ ...len im pekne vyčisti žalúdok.... 😠 😠 😠 ...tak to si ma potešila...... 😅

utka
13. jún 2012

Dnes idem piť 😉
@leninka ideme cez dovolenky.com, ale je to od cestovky Turancar. A ideme na 8 dní, 7 nocí...

denisenko
13. jún 2012

@utka my už pijeme celý den......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2012

😀 😀 😀 😀 😀 že v najlepšom treba prestať..... 😀 😀 😀 😀 😀
dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. jún 2012

@denisenko tak tak....aj zajtra je den 😀 😀 😀

volačo som chcela leninke napísať....len neviem čo... 😝

@utka s kým ideš,?....

Peťula uško nebolí......obklady asi pomohli..... 🙂
dobrú nocku...........zas prší bude sa dobre spinkať.......

jacka
14. jún 2012

ahojte...... 🙂

denisenko
14. jún 2012

dobré ránko... 😉
@jacka ..no ako si pochodila v školke???? 😕

Denisko už zarezáva, prádlo požehlené, káva vypitá....idem dnes aj niečo hádam robiť..... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

tak....školka vybavená..Maťko pojde domov......bud o dvanástej.......alebo tak ako chodíme....pre neho........zabila to tým že to Maťko bude na vystúpení?????.....a či tam budem aj s Peťkom...rušívím mometom???...........a valaška nedrží v aute sa im rozsypala.................a to vysúpenie vraj bol ako náhradník.....a že on bude mať rozlúčku na bud. rok...............no mne je to plaču...........

jacka
14. jún 2012

@denisenko aj ja si idem urobiť kavíčku........prádlo som nestihla postaviť.......až neskor možem....podla elektriny..........slniečko svieti.....ktovie ako dlho............na dvore máme bazén .... 😠 nechcený.............idem si aj ja niečo porobiť....taký zábal na hlavu...zase 😝 😝 😝 ...aj mi hádam všetky vlasy s toho vypadnú 😠 😠

utka
14. jún 2012

Ahojte...
Bola som so susedou. Bolo super. Domov som prišla o 23:00. Kým som sa dala do poriadku, bola polnoc preč. Takže som spala asi tak 5 hodín. Ale nesťažujem si 😉.
Aj tu je konečne slniečko.
A zajtra je piatooooook!!! 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
14. jún 2012

@jacka ešte zábal???? 😕 ...či...rana istoty*????? 😀 😀 😀 😀 ja hádam dofarbím korienky, ved vyzerám ako cigaňa..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@utka ja sa vždy vytešujem s Tebou, ako sa dokážeš tešiť, že zajtra je piatok.... 😵 😵 😵 😵 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka ....čítam spätne..teda ma dorazili v tej školke.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
14. jún 2012

@utka veru huráááá....piatok.......aj ked mne je to celkom jedno 😉 ..................................zábal 2-3 týždne.......hnidy hnusoby sa vyliahnu na 8 až 10 den.....a kedže mne nemá kto kuk vlasy...tak rana istoty.... 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko ešte ťažké dva týždne...............Maťko ani nechcel ísť s tým že pojde na obed domov.....moje....

akú ste mali noc...

jacka
14. jún 2012

@utka aspon si si prevetrala hlavu...... 😵 😵 ....ja by som to potrebovala aspon na týžden 😉

leninka75
14. jún 2012

ránečko!!! 🙂 .......a zasa prší 😝 ...

@utka..ja mám divný pocit už od skorého rána, že dnes je piatok 😅 😅 😅 ......netuším prečo 😔

@jacka...neskutočná je tá vaša škôlka!! ☹..tak decko najskôr namotajú, že vystúpenie, a potom zasa, že nie!! 😠 😠 😠..tam fakt učia profesionálky??!!!! 😝 😝 😝.........takže koláčik zostane doma detičkám.........Maťkovi už nerobíš zábaly?.....a Peťko ako, lepší sa ten kašeľ?....

@denisenko ..jeeej nová fotečka!! 😵 😵 😵 ........sama si dofarbuješ korienky??....

jacka
14. jún 2012

@leninka75 .....tiež mám pochybnosti kto ich to tam učí............ 😝 ..trošku som zabalila......ale ked pojde domov tak si to vezmeme....Peťulo sa šiel za tým zabiť 😉 ....................jáááj a ked som učke povedala že som poslala koláčik....tak čo???...on tam bude???? 😝 ......................kašle je trošku lepší.....ale aspon ho nedrhne.....

a vy ako?...Lolka v školke?.....Lilka čo porába?.............tebe je ako?

leninka75
14. jún 2012

@jacka ......aspoň môžu teraz banovať, mohli skúsiť fajnú roládku, tak im treba 😉.....moja, opačne 😉..Lolka je doma, váľa sa na posteli a čaká ma a Lilka je v škôlke.....zasa sme ráno bojovali s oblečkom 😝..idú sa dnes fotiť na tablo a slečinka sa chcela vyobliekať ako žobráčka 😝 😝 😝 ....tak som jej nanútila modrú tuniku..si mala počuť tie reči!! 😅 😅 😅 ..akože prečo si to musí obliecť, však blúzky v škôlke nikto nenosí a ona chce tričko po Kike a samoška všetko to sprevádzal rev 😝 😝 😝 😝 ...........pomóc, čo bude keď bude mať 13!!!....

..pijem šalviový čaj, hádam pomôže......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre