Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2012

nejako sa mi spať nechce...tak som zas túúúúúúúúúúúúúúú......... 😀 😀 😀 😀
@jacka nevidela, nevidela....škooooda....to vieš, svokra mi zaclánala vo výhlade...... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. jún 2012

teraz ťa vidím....deni 🙂 🙂 🙂

jacka
20. jún 2012

@denisenko tak vitáááááááj 😀 😀 😀 ...ani mne sa nedalo...................zato Peťkovi sa dá 😵 😵 😵

jacka
20. jún 2012

@denisenko ved vravím...svokra 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2012

@jacka ..Peťko spinká???? už dlho??? 😕

jacka
20. jún 2012

@denisenko už dve hodky 😕 😕 😵 😵 😵 ...................a vy spinkáte?

denisenko
20. jún 2012

@jacka ....mala by schudnúť....potom cez nu na Teba nevidím...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jún 2012

@jacka ...no, niekto sa aspon robí že spí...si tam polhodinu čosi frflal do kolotoča...potom prečural plienku, pocuckal a zalomil..... 😉 😉 😉

denisenko
20. jún 2012

@leninka75 čo dobrého ste varili? mne s atak nechce v tomto teple stáť pri sporáku... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. jún 2012

@denisenko keby ťa tak počula 😀 😀 😀 😀 .......................................už je vyspinkaný..... a mrchavý 😝 .................

varíte tu všetky...a nepoviete čo.........ale leninka robila hranolky.......ktovie čo k nim..................a teraz nemá čas... 😀 😀

jacka
20. jún 2012

musím ísť..........vyžaduje si moju pozornosť 😉 😠

denisenko
20. jún 2012

@jacka ...ale ved to tvrdí ona...horšie je, že má pravdu.... 😀 ...tak sa mu povenuj, aj ja sa určite zachvílu pojdem, ako ho poznám.... 😵 😵 😵 😵

utka
20. jún 2012

@leninka75 najlepšie u našich...Keď zhasnú pouličné lampy...parádička!
@jacka nejako neskoro spí...a potom sa čuduješ, že večer nechce zaspať 😀

leninka75
20. jún 2012

@jacka ..veľa premýšľaš a potom ťa bolí hlava 😉 .......Peťko hnevá??...žeby ešte z tej choroby? 😨

@denisenko @jacka..robila som zeleninovú polievku a hranolky s kuracím mäskom..Alžbetka je bezlepkáčka, v škôlke neobeduje, tak aby sa najedla.....a myslíte, že jedli opice??!! 😠 😠 😠......takú dobrotu nechceli a teraz sa napchávajú bezlepkáčskymi cestovinami 😅 😅 😅 😠 😠 😠

denisenko
20. jún 2012

moja premiera s farbami..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. jún 2012

a ešte...letná sezona zahájená.....

utka
20. jún 2012

@denisenko šikulka si...pekné tričko. A Simonko aký vegeťák-zlatý je!

denisenko
20. jún 2012

dobrú nocku...už vidím aj dvojmo, tak radšej šup do postele..... 😉

jacka
20. jún 2012

@denisenko ....ježinku......ten je ale podarený 😵 😵 😵 pokladík maličký 😵 😵 😵 ..........tričko nemá chybu...nechceš aj pre mna také vyrobiť 😉

ja už aj trojmo.............asi mi hlavu roztrhne.....ani tbl.nepomáhaju 😝

jacka
20. jún 2012

@leninka75 chutili cestoviny?...a z čím ich jedli?..........takže tvoj obedík dostal košom........no ja by som veru nemenila 😵 😵
normálne ti závidím že ti tieto horúčosti nevadia.....ako to robíš?.....daj tip 😵 😵

jacka
20. jún 2012

dobrú nocku........... 😵 😵

utka
20. jún 2012

Dobrúúúúú....

jacka
21. jún 2012

ahojte..........

hrmíííí 😎 😎 😎 ....všade tma......žeby predsa? 🙂 🙂

jacka
21. jún 2012

a zase pražííííííí 😝 😝 .........ale aspon že sa koláčik už pečie......a zajtra urobím pre deti živánsku.......mnam....... 🙂 🙂

jacka
21. jún 2012

dnes maju v školke program ku dnu otcov..........som zvedavá ako sa tam budeme piecť.....ale budu tam koníky trampolíne.......možu si opekať....a tak........... 🙂 🙂 ...... 😵

denisenko
21. jún 2012

dobré ránko.... 🙂 u nás bola nad ránom búrka, ale aby bol lepší vzduch...to nie....dusno jak v pekle..... 😝 😝 😝 a teraz zas praží..... 😵
@jacka pekný program máte...prečo sa mne zdá, že program v školkách na den otcov je lepší ako na den matiek????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ....zajtra idem k vám na obed.....teda ak bude tá živánska..... 😀 😀 😀 😀 😀

dnes už asi neprídem.....musím už konečne aj niečo robiť.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. jún 2012

@denisenko ale moja ..len prídi....nie je piatok 🙂 .........prídi príd na obed.......ale nie tak ako ja včera k leninke 😉 ..................aj ja mám taký pocit.......pre matky mali program v triede......a toto sa mi zdá ovela lepšie

jacka
21. jún 2012

@denisenko ...a Denisko sa má ako.....spomenie si ešte na teba 😀 😀 😉 .....Simonkove očká už lepšie?....pomáhaju atb?

veru aj tu je dusno 😝 😝 😝

jacka
21. jún 2012

@leninka75 .....to ste boli u krčnej na výter?.......aj si potrebovala papier od obvodnej?..........sa teším že nemusíte vyberať mandle 😵 😵 .......................a kdeže si......my sme dnes skoro vstávali tak mám pocit že tento den ide pomaličky .....pomaly..... 😠 😠

denisenko
21. jún 2012

@jacka ..Denisko sa má super...hovorím s ním každý den cez skype... 😉 som včera skoro odpadla, ked mi rozprával, ako bol sám v obchode a dokonca si aj vypýtaj od tety predavačky, čo mu babka kázala kúpiť..... 😅 😅 😅 😅 😅 on, čo sa hanbí spýtať aj na to, čo by strašne chcel.... 😀 takže...nakúpil, povysával babke celý dom, pomohol spraviť smotanovú tortu a dokonca cez obed sa aj vyspal a poobede sa boli kúpať...len v bazéne, ale aj tak bol spokojný.....šikovníček moj.... 😵 😵 😵 😵 😵 ..Simonkove očká....no, netetču, len sú také trošku začervenané, aspon mne sa zdá......dám mu ich zajtra pre istotu pozrieť, či netreba v pondelok k tej očnej..... 😖

ozaj, si dala detiskám bazén na dvor? či Peťkovi radšej ešte nie?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre