Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. jún 2012

@denisenko dobrý je 😵 😵 😵 😵 😵 ..........mojho by som tam nedostala a už vobec by si nič nevypýtal 😝 ...................tak sa má dobre....to je super 😵 😵 ...................................radšej chodte k očnej..istota je istota 😒

nie nedala som bazén...Peťkovi drhne v hrdle...a nechce si odkašlať.....ved ešte bude teplo...hádam 😀 😀

jacka
21. jún 2012

koláčik napečený.....Peťko ma už tahá von.......to zas prídeme mokrý......hurááá 😠

leninka75
21. jún 2012

ahojte!!.....veru aj u nás nad ránom hrmotalo aj popršalo,ale horúco je stále 🙂 ......včera boli baby pol dňa v bazéne a ešte im bolo málo 😝

@denisenko...super tričko!!! 😵 ..aj ja chcééém, dohodneme sa?? 😉 ........Denisko je zlatý, že tak sám,len škoda, že aj doma mu to tak nejde, že?? 😉 ..ale toto poznám aj ja s Lilkou 😀 😀 😀 😀 ........no a Simonko, absolútny vegeťák!!! 😵 😵 😵 ..zlatunký!!..vyzerá tak spokojnúčko!!....neprotestoval keď si ho brala von?? 😉 .....na očnom čo, výtery??.... 😨 ......

@jacka..si robila koláčik aj do škôlky??...aký vlastne? 😵.........nie nerobili Lilke výtery len jej takou sondou vošla hlboko do nošteka a videla tam hnis ☹........od našej Dr. som vzala len kartu a to bolo, že načo a kam.....a verím tomu, že sa teraz zapíšem ako matka čo neverí lekárom a potrebuje milión vyšetrení 😝 😝 😝 ..ale je mi to jedno!!! 🙂 🙂 🙂 ......priznám sa, že som moc neverila na také niečo ako šiesty zmysel alebo inštinkt či ako by som to nazvala, ale teraz viem, že to fakt funguje..stále mi na Lilušinom nosíku niečo nesedelo a tá diagnóza, že vybrať mandle to už vôbec a dobre, že som to ďalej riešila...taká som so sebou spokojná!!! 😵 😵 😵 😵 .....a aby som nezabudla tiež sa hlásim na živánsku!!! 😵 😵 😵 😵 .....

@jacka @denisenko.....no a mi napríklad ku dňu otcov nemáme nič 😝 😝 😝 .....Lilka v pondelok priniesla tatinovi obrázok a toje celá škôlkarská aktivita ku dňu otcov 😝 😝 .........

@jacka ..som si predstavila tú opekačku v tomto teple 😅 😅 😅 😅 ......neviem ti poradiť ako mať rád také teplá 😕 ...proste to je vo mne 😉

leninka75
21. jún 2012

😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
21. jún 2012

..sranda s Lolkou..obliekla som jej nohavičky, prečúrala..nechala som ju holatú pekne ide na nočník 😅 😅 😅 😅 .......

jacka
21. jún 2012

@leninka75 tu opekačku si ani ja neviem predstaviť.........blééé....ale asi nikto......kuk koníky a pojdeme hajde preč 😝 .....................................Lolka je šidlo,že?.........😵 ..zachvílu budete bez.... 😵 😵
piekal som mufinky.....ale......chcela som tam dať čokoládku...ktoru muž zožral 😠 😠 ...tak som dala nutelu 😝 😉 ...a jogurt..kt. zjedol Peťko.....tak som dala biely.... 😅 ....ale je to jedlé 😀 😀 ...dnu som vopchala čerešnu 😀 😀 ..Peťulo najprv zjedol surové cesto 😝 ..potom aj dve mufinky.....tak su asi fajn........
veru....mna ten inštinkt tiež nikdy nezradil........kašli na to čo si myslí..........hlavne máš myslieť na deti......aby si ich ochránila 😉 ..............................to bola nejaká známa dr. čo jej to robila?........ja by som tiež niečo také chcela

jacka
21. jún 2012

nie nepiekla som pre nich.....tam už nenapečiem nič.....ja nemám múku sa 45 c.............to pečiem k strige aby mali čo do pusiny 😵

utka
21. jún 2012

Ahojte...
Búrka bola asi všade. Unás okolo pol druhej v noci taký hrom udrel, že až 😝 . Ale Viki spal ako zarezaný.

@leninka75 Lolka je teda beťárka 😉...
@jacka ty si šikulka, že mafinky sú už hotové...
@denisenko Nisko je šikulák. Babka musí mať radosť z neho 😉...

jacka
21. jún 2012

@utka u nás bola ráno búrka...... 😵 😵 ....a Peťko sa zas bál ☹ .......................................................sa možem vydávať ked som šikovná 😀 😀 😀

denisenko
21. jún 2012

@jacka ..veru, vydávať sa možeš...Ťa obdivujem, v takých teplách a Ty pri rúre.... 😝 😝 😝 ...kedy idete, v sobotu?...ozaj, nevolala vás na prázdniny???, 😀 😀 😀 😀 ..neboj, teplo ešte isto bude.....ale nemusí byť až takéto...teda,,mne to až tak nevadí, skoro ako Leni, lenže Simočkovi hej...... 😔 😔 😔 😔 ...asi ho zas namočím do bazéna..... 😵 😵 😵 😵
@leninka75 ....to si možu všetci ruky podať, všade inde sekajú aký sú šikovný a doma.....SodomaGomora.... 😀 😀 😀 😀 ....Lolka je šikulka...ved si hádam neočúra kolienka... 😵 😵 😵 😵 😵 ...dobre ste pochodili u doktorky...niekedy by som aj ja brala, aby mi Niska niekto poriadne prehliadol..prečo mu stále stekajú tie hlieny cez zadnú stenu do hrdielka....nech mi nikto nepovie, že všetky tie ATB čo pojedol sú k ničomu.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
21. jún 2012

@utka ..no, ved babka sa nesmie namáhať, tak musí pomocť..... 😉 😉 😉 😉

jacka
21. jún 2012

@denisenko čo pre nich neurobím....aj sa uvarím 😀 😀 😀 😀 ................,,,,,to akože striguna by nás volala?.....ona?....čosi.............a ja tam nemienim brať celu kuchynu......... 😀 ..........brrr ani by som nešla... 😝 .......................ani tebe nevadia tieto horúčavy?..... 😕 ja umriem 😉 ............................................tak daj Deniska riadne vyšetriť?......pýtaj číslo od leninky........na dr...... 😉

jacka
21. jún 2012

nikto nikde....idem dať Peťulovi najesť.....a pojdeme pomaličky..na vandrovku 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. jún 2012

@jacka kam idete vandrovať???? 😀 ...veru, budem asi pýtať číslo....@leninka75..kde síííííííí??????

a u nás tuším bude búrka...alebo niečo-......je dusno začalo sa tam niečo aj černieť.... 😎 😎 😎

letty86
21. jún 2012

ahooojte 😵
neviem si vás dočítat 😕 😝
boli sme od pondelka u svokry, tak preto som tu nebola 😉 už sme doma, manža dorobil plot, tak sa spokojný vrátil domov...detúrence sa vybláznili a ja som to prežila 😀

jacka
21. jún 2012

@letty86 ahoj.....no že aj žiješ 😵 ....a že si to prežila je úspech 😀 😀

tak fajn bolo......konečne medzi ludmi som bola... 😀 😀 😀 .........ostala som mierne v šoku.......mali také krásne vystúpenie.......bola som hrdá mamina......nevideli ste ma 🙂 😵 😀 😀 😀

denisenko
21. jún 2012

@jacka ved ty máš šikovné detičky, my to vieme..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
21. jún 2012

@letty86 ja stále vravím, musiš chodiť častejšie......lepšie sa to číta... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2012

dobré ránko.... 🙂

jacka
22. jún 2012

ahojte............

pršííííí 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jún 2012

@jacka ...a ja sa čudujem, čo Simčo nemože spať......to zas bude den, síce super, že je pod mrakom, aspon nepečie....ale j tak...ráno o 6-tej bolo na teplomeri 21........na balkone..... 😝 😝 😝 😝 😝 a Simonko bude zas ako počasie, zachmúrený, rozplakaný a nevyspytateľný...... 😝 😝 😝 😝

jacka
22. jún 2012

@denisenko fuj...tu sme mali 19.......ale pršalo......ale dusno ostalo....a teplo tiež vo vnutri..... 😝 😝 ....chudatko si užije tie horúčavy?...... ☹

som pridala pár foto....je tam aj tá valaška 😀 😀 😀 😀 😀 ....................vám poviem že som mala čo robiť aby som ustrážila oboch v takom dave sama 😝 ....som prišla domov vyplutá 😝 😖

jacka
22. jún 2012

čakám vás.....živánska je už v rúre 😉 😉 ...............

utka
22. jún 2012

Ahojte...
Konečne piatoooook!!! Tak to rýchlo letí. Dnes máme u nás na dostihovej dráhe firemnú akciu. Pustia nás domov o 14-tej a o 16-tej to začína. Dúfam, že sa počasie umúdri...

utka
22. jún 2012

@jacka fotky sú super. Maťkovi pristane ten kroj! 😉

jacka
22. jún 2012

@utka dakujem 😵 ...........zabudla som .......piatok...... 🙂 .....nie je nedela? 😀 😀 ...............................ako nič v zlom...ale ja dúfam že sa neumúdri 😉

jacka
22. jún 2012

ideme von..aspon na dvor.......aj tak prší...nebudeme dlho 😉

utka
22. jún 2012

@jacka však u vás nech prší 😉...

denisenko
22. jún 2012

@jacka odkial mali kroje??? zlatučké deti..... 😉 ....u nás už svieti......Simčo ešte podriemkava, tak som si zdriemla aj ja.. 😀 😀 😀 😀 ..nejaká som unavená...aj cukor som si radšej odmerala,ale to je v poriadku.....tak asi len z toho tepla a "krátkych nocí" 😝 😝 😝
@utka...hurrráááá...piatok..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vy zas máte rošošo???? 😕

leninka75
22. jún 2012

ahojte!!! 🙂 ..nejakého mám rozhádzaného koňa 😕 ..vám to šlape OK?

@jacka......juj potešila si sa včera!! 😵......aj slzičky boli? 😉 .....zatiaľ sa mi nedajú pozrieť fotečky ☹ ..ale hádam sa to tu úmudri a ja sa kuknem 🙂 ......tá krčná Dr. nie je známa, ale nedávno bola u nej moja mama a veľmi si ju chválila, že jej pomohla, tiež mala stále upchatý nos a smrkala zeléne hlieny.....riadne ju vyšetrila a zistila jej v dutinách zápalové ložiská.....mamina nás ku nej objednala........a tiež sa mi páčilo, že nás vzala poobede.....a tá Dr. je aj operatérka, tak má skúsenosti a fakt bola fajn aj prístup k Lilke 🙂 🙂 🙂 🙂.......vieš ako som sa narehotala na tých prázdninách u strigune??!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

@utka...paráda a čo budete mať všetko na akcii? 🙂

@denisenko ....ak by si tú Dr. chcela kontaktovať, tak číslo na ňu nemám, ale keď zavoláš do nemocnice v PB na ústredňu a vypýtaš si Dr. Kucejovú, tak ťa ku nej spoja 🙂 .......u vás to dnes vyzerá na umrnčaný deň?? ☹ .........aj ty máš dnu viac stupňov ako vonku? 😅 😅 😅 ...kedy sa vráti Nisko?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre