Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

@jacka .....darí sa ti!!!! ☹ ☹ ☹ ........že ty myslíš na nás??? 😉 😉 .....ja tomu čo narobia baby hovorím tvorivý bordel 😀 😀 😀.........

....jupíííí Lolka stiahla tepláčky a vycikala sa do nočníka 😵 😵 😵 😵 ...nejdem to zakríknuť 😉

denisenko
27. jún 2012

@jacka 😕 😕 😕 😕 😕 darí sa ti????...neviem, ja urobím asi so sojou.ale až ked sa Simčo zo mna odlepí.... 🙂 pekne spinkal v kočíku, baby kaderníčky kočíkovali.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ....nadčasy..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...foto..radšej nie...ale pre predstavu...mala som ich pod lopatky a tera mi na krku použila aj mašinku....táááááák..... 😉

denisenko
27. jún 2012

@utka.... zabudla som...na zdravie..... 🙂 ozaj, pitný režim treba dodržiavať..... 😉

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ......jaj moja zlatá mne ten opis nestačí 😝 ..pekne keď príde Nisko nech ťa cvakne 🙂 ....a nevyjednávaj 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@leninka75 no vidíš.....šikulka.... 🙂 a kým ja toto píšen, tak Simčo práve sedí mame na kolenách a pustil šplechu do plienky.....a zas...idem, skor ako budem mať okakané nohy....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..veru šikulka malá, dostala kinderku za odmenu 😉 😉 ......simko šplechoce po každom papaní? 😉

utka
27. jún 2012

@denisenko nech ťa Nisko pofotí, keď príde zo škôlky...Aj mne na krku aj mašinkou strihala...ale naposledy, keď bola minulý týždeň u mňa, tak mi robila len melír a odstrihla mi tak cca 1/2cm. Už som dnes vypila jeden čaj a asi 7dcl vody...

jacka
27. jún 2012

@leninka75 jasné že na vás...... 😵 😀 😀 ...na koho iného 😉

@denisenko nazdravie...veru treba treba 😉 .........hlavne ty 😉

tu je smrad žeby jeden pad 😝

jacka
27. jún 2012

@leninka75 😵 😵 šikulka je 😵 😵 veru nezariekni........bodaj by jej to vydržalo už nastálo 🙂 🙂

jacka
27. jún 2012

@denisenko veru hod foto......aj Simonka ber na ruky

jacka
27. jún 2012

@denisenko pošli aj Deniska.......aspon sa bude mať s kým Maťko hrať.....a može aj utka...čím viac tým lepšie 🙂 🙂

denisenko
27. jún 2012

zvedavice zvedavé....Simonko sa nechce fotiť......takto stačí????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😉

denisenko
27. jún 2012

@leninka75 ....kinderko...odmenu treba dať... 😉 už po každom papaní nie.....ale včera 3x ráno...potom celý den nič až teraz ......ale až na chrbát, ešte aj lepky na plienke sú od horčice..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@jacka ...zakladáš školku na leto?...či vlastne...pioniersky tábor...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@utka a ja som žiadnu fotku nevidela..... 😒

letty86
27. jún 2012

ahooojte 🙂 🙂
idem sa stazovat, že nemám cas 😀 😀 😀 😀 😀 jaaj, skoda reči 😝
maminy, chytá ma depka 😔 , ten moj matko je ako neriadená strela 😔 😔 😔 najnovšie pusinkuje deti a potom hned stípe 😕 jjjajjj, teraz je to sidlo, ja teraz neviem, či má niektorá z vás také doma 😖 😅
@denisenko supeeeeer to más, krásne 😵 😵 😵 😵 😵
@leninka75 lolka je šikovnica šikovná 😵 😵 😵
@jacka a to tak málo detičiek nemá ešte zúbky, že sa mu vysmievajú 😠 ....ale maminka mu pohladila dušičku 😉 🙂

utka
27. jún 2012

@denisenko no ja som sem dávala foto...ale máš to super! A Simonko už ako narástol...To si ako zvládla tak odfotiť sama?
@letty86 neboj, to ho prejde...snáď je to len také prechodné obdobie...
@jacka tak keď bude Viki vo ZV, tak poviem svorovi, nech ti ho privezie 😀

letty86
27. jún 2012

@utka aj ja si to hovorím...čo iné ostáva 😀

letty86
27. jún 2012

@denisenko http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8082...to je tá hmota, z ktorej som robila tie srdiečka a ozdoby...dá sa nou potiahnut aj torta, ale mne sa to nepodarilo

letty86
27. jún 2012

tak ste ma tu samú nechali ☹ 😕

denisenko
27. jún 2012

@letty86 ja som túúú...... 🙂

denisenko
27. jún 2012

@letty86 a dakujem za recept..... 🙂 tak šidlo Maťko?????....hm, Viki asi bola kludne dieťa, že? ja mám šidla obe.... 😠 😠 😠 😠
@utka...dakujem... 🙂 ..narástol, veru, ani neviem kedy-...... 😔 😔 😔 😔 ...jednou rukou som držala Simonka a druhou oproti foťák....a len tak nablinc, že hádam sa podarí....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@jacka....pridávam sa do klubu...vykypeli mi cestoviny...... 😝 😝 😝 😝 😀

letty86
27. jún 2012

@denisenko viki vobec nebola kludná, to bolo šidlo...to matko , kým nezacal chodit bol kludnyý...teraz mú 100krát poviem, aby nevypol telku, teda box na programy a aj tak to urobí....a ked sú spolu...ak ju tahá za vlasy, ale on sa s nou chce hrat, ale nevie ako 😀 a ked ju nevidí, alebo len ide na wc, tak hned za nu kriči 😅

letty86
27. jún 2012

@denisenko písem ako tatár, ale snád si pochopila 😅 😉

denisenko
27. jún 2012

@letty86 ... 😵..asi takto: on je maličký a chlapček..ona už slečna a dievča....a bez seba žiť nemožu...tak nejak??? 🙂

ja som bola dneska ráno prekvapena....šla som vybrať Simčovi kočík, lebo plakal, čo chcel spať..teda...vrieskal... 😔 Tak som povedala Deniskovi, aby ma nehladal, že idem dať vonku kočík...lebo on sa hral v izbe.....a zídem dolu po schodoch a všade bol klud....Simonko nevrieskal....kukám ako puk, že čo sa stalo...a to Denisko sám od seba k nemu prišiel a ukazoval mu hrkálky.....zlaté moje...pravý starostlivý braček..... 😵 😵 😵 😵 ...zaujimavé je, že ked je Denisko pri Simčovi, tak ten neplače..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
27. jún 2012

pomoc.....mali ste už niekto rajčinovú omáčku na klávesnici??, až tak by mi to nevadilo,keby to nebol notebook...ako moj brat hovorí, pod klávesnicou je celý mozog....a asi aj moj, ked si nedám povedať, že obedovať pri notebooku nemám....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
27. jún 2012

@denisenko zlatý Nisko...a Simonko má asi rád spoločnosť svojho veľkého brata 😉 .
No obedovať pri notebooku žiadna sláva 😝

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ...že aká kočena!!! 😵 😵 😵 😵 ...fakt to máš pekné a veru krátke, ale aspoň ti nebude moc teplo 🙂 .........museli byť zlatunkí, dvaja bratčekovia!!! 😵 😵 😵 😵 ........riadne závisláčiš, keď ešte aj obeduješ nad klávesnicou 😀 😀 😀 ....a PC to prežil?

@letty86 ..fíha riadne šidielko!!....ale to ho postupne prejde a možno objaví niečo lepšie 😀 😀 😀 😀 ........mne sa teraz Lolka naschvál vyčúrala na trampošku....kukala na mňa a rehotala sa 😀 😀 😀......

....a nejaký dievčenský tábor by sa nenašiel?..... 😉

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..juj ten zbožný pohľad na teba 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre