Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
6. júl 2012

@jacka toho sa nebojím, že by mu nebolo...však nestíha ani poriedne telefonovať s nami. Dnes som sa ho pýtala, či sa na nás teší, tak povedal, že "hmmm...trochu aj hej"

denisenko
6. júl 2012

ahojte...nemám na vás čas... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Simonko dokáže fungovať len na mojich rukách alebo s cicikom v puse, inak vrieska......už máme všetci týchto horúčav plné zuby..... 😠

denisenko
6. júl 2012

@jacka už víkendujete?....my pojdeme so švagrom a jeho velkou dcérou..už pomaly 14 rokov a asi na dva dni aj svokrovci.....

denisenko
6. júl 2012

@letty86 k vlasom...ja odfarbujem a som spokojnejšia ako s melírom...mala som a dosť mi zničilo vlasy...teda viac než dosť.... 😔 😔 😔 😔 ale to asi záleží od typu vlasu...ja mám jemné.....

leninka75
7. júl 2012

ránečko!! 😎 😎 ..to čo , že ako nízko sme boli?? 😕

leninka75
7. júl 2012

..dievčatá včera som ani žiť nestíhala 😝 ..dobeda sme behali po obchodoch, toj e zážitok v tom teple 😝 a asi to enurobilo odbre Lolke, lebopre istotu mala zasa ona včera teplotu, síce nie veľmi vysokú ale mala ☹ ☹..takže sa ma držala ako kliešť, keď somsi začala obliekať plavky, že sa trošku namočím, začala vrešťať, muž ju vzal na ruky ja som len rýchlo vbehla do bazéna, namočila sa a šup von ☹...hádam dnes už bude OK ..síce poobede nás čaká oslava u babky, ale má blízko rieku, tak aspoň nožky namočíme 🙂

leninka75
7. júl 2012

@utka ..užite si malého!!! 😵

@denisenko..celkom fajn partička budete! 🙂...už ste tam??.....ako zvládol simko cestu?......

@letty86....ja mám vlasy zosvetlené a na vrchu veľmi jemnučký melír........ale to je práca mojej kaderníčky, všetrko som nechala na ňu a oplatilo sa 😵..melír aj mne trošku vysušuje vlasy, ale kaderníčka mi robieva keratínový zábal, takže to nie je až také zlé............práve rozmýšľam či ísť ku kaderníčke ešte pred dovčou či až po 😨

@jacka....halooo kde si??? 😨

leninka75
7. júl 2012

..a pekný víkend všetkým!!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
7. júl 2012

🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎

jacka
7. júl 2012

@leninka75 no teda.........ako je Lolke teraz?....ako bolo u babky?.......my sme kúpili velký bazén...........neviem či tam neskončíme dnes........................hádam tam ešte kupime ohrievač......

denisenko
8. júl 2012

dobré ránko... 🙂
jáj, žienky moje, nemala som čas včera na vás....na chate je super.....len Simčo to nezvláda, len na mame visí..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....chlapi šli do jaskyne, všetci sú preč len ja so Simčom som ostala doma.... 😝

jacka
8. júl 2012

ahojte.....

@denisenko ☹ ☹ .........tak ty si si užila riadne dovolenku.... ☹ 😖

letty86
8. júl 2012

ahojte
mám doma malého pacienta, matko má laryngitídu, ako vzdy, ked je choruučký ☹ boli sme včera ráno na pohotovosti a to v piatok poobede iba dvakrát zakašlal a v noci to prišlo ☹ máme aj atb, tak ani na slniečko nemožeme
jaaaj, dievčatá, odkedy sú horúčavy, u nás ešte nepršalo
@leninka75 ja si tiež na zosvetlenie sama netrúfam, takže by som išla aj ja ku kaderníčke...
@utka myslela som, aké máš vlasy, na ktoré si si dala melír

letty86
8. júl 2012

@jacka ahoj 😉

jacka
8. júl 2012

@letty86 ahoj..... 🙂 🙂

utka
8. júl 2012

Ahojte...
Sme domááááá...bolo super. Celý víkend sme sa mrožili v bazéne.
@letty86 mám hnedé a do nich som si dala melír...

utka
9. júl 2012

Dobré ránko!
Prvá... 🙂

jacka
9. júl 2012

ahojte,,..

druhá 🙂

jacka
9. júl 2012

@utka budu aj foto? 🙂 😎

utka
9. júl 2012

@jacka nebudú...nejako som zabudla na to, aby som Vikiho pofotila ☹.

denisenko
9. júl 2012

dobré ránko 🙂
@jacka užívam si veru, užívam.....ale dnes sa chystáme s Niskom do jaskyne a tatinko bude pred jaskynou so Simonkom...už sa skamarátili... 😉 včera boli v ľadovej a na chopku, ráno prišli aj švagrovci a večer odchádzali a zobrali aj svokrovcov, takže teraz sme tu ostali len my a švagor s dcérou.... 🙂my ešte dovolenkujeme do zajtra.... 😉

denisenko
9. júl 2012

@letty86 skoré uzdravenie Maťulkovi...nech to je rýchlo preč.... 😵 😵 😵 😵

jacka
9. júl 2012

@denisenko dnes idete kam do jaskyne?........tak Simonko má nového kamoša? 😵 😵 😵 super 🙂 ......vy idete teraz s tatinkom preč?.....si ešte uži dovolenku 😵

jacka
9. júl 2012

@utka nevadí......nabuduce.......čo Viki ked ste odchádzali?.....ostal pri vašich?

utka
9. júl 2012

@jacka Viki v pohode...len bol unavený. V sobotu bol dlho hore a včera ráno sa zobudil už o pol ôsmej. A celý deň vo vode...Keď som o pol dveiatej večer volala, že už sme doma, tak už zlatíčko spal...

utka
9. júl 2012

@letty86 tá nešťastná laryngitída ☹.

denisenko
9. júl 2012

@jacka včera boli v ľadovej, dneska pojdeme do slovenskej... 😉

utka
9. júl 2012

@denisenko super výletík teda máte!

jacka
9. júl 2012

@denisenko super.............a to vám dovolili fotiť?.........Deniskovi sa muselo velmi páčiť 😵 😵 ...mali ste aj baterky?

kdeže je leninka???

jacka
9. júl 2012

zas je dnes horúčosť 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre