Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
31. júl 2012

@leninka75 ...vyzerá to tak že to angína nebola...vraj.......že mal nejakého iného bacila...zajtra mi povie ked pojdeme na kontrolu.........a kašel má stále...zajtra ho popočúva...................tak ste mali super výlet.......teda tatinko.....aspon ti detičky dobre spinkali?..........budu aj fotečky...?........a už si pobalená?..kedy idete do BA?.......

jacka
31. júl 2012

@letty86 to neva..hlavne že tu budeš...ja si budem písať aj sama zo sebou...len aby mali čo čítať ked sa vrátia oddýchnuté 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 budete mať super dovolenku...... 😵 😵 do Madarska chodíte všetci?..teda aj deti?...a maju pasy?

jacka
31. júl 2012

@letty86 vidím ťa...... 😵 😵 😵 ....čo robia deťurence?.....

letty86
31. júl 2012

@jacka chceli by sme íst do madarska všetci...matko pas nemá
vikinka je u babky, tá ešte doma poriadne nebola 😅 včera tu bola, lebo si babka išla niečo vybavit, tak si pozvala aj kamosku...ale my tam chodíme skoro kazdý den...a Matko? zlostí 😝 to je taaaaky zlobrík...normálne sme z neho vyštavení 😝 a ked je s vikinkou...to je vreskotu, len ju stípe a tahá za vlasy, všetko chce co má ona...musím ich separovať 😠 tak aj preto je vikinka u babky, tam sa jej venuje a mamka nechce, nech nezosediviem nacisto 😀 😝

letty86
31. júl 2012

@jacka a čo tvoje pampúšiky, neviem, či más tak veselo ako ja 😀
vikinka zas pokaslieva 😝

leninka75
1. aug 2012

ránečko!!! 🙂 🙂

@denisenko...tak šťastnú cestu a hlavne nech ju detičky zvládnu bez problémov!! 🙂 🙂 🙂

@jacka......robili Maťkovi výtery? 😕.........si ma zasypala otázkami 😀 😀 😀 ........veď vieš ako je to s tým super výletom 😝 😝 😅 😅 ...fotečky budú ale asi až po dovolenke, lebo teraz väčšinou muž okupuje PC, zistil, že nemá posťahované videá 😅 😅 😅 😀 😀 😀..........tak nech sa snaží chlapec 😀 .......veci mám schystané už od nedele, ale len v prádlovom koši..dnes to chcem hodiť do kufrov 😝........ešte chcem skočiť na poštu kúpiť babám nejaké časáky 😀...pusíka, pufa a tak, nech sa zabavia 😉........ do BA ideme zajtra podvečer..mám z toho bolenie žalúdka, ako mi to baby zvládnu, teda hlavne Lolka ☹ ☹ .....

@letty86..no Maťko sa nezdá, takto vyskakovať na staršiu ségru 😀 😀...u nás skôr Lilka dráždi Lolku 😝 😝......Lilka kašle jak tuhý fajčiar, dúfam, že jej to v BG prejde....

mucinkaa29
1. aug 2012

ahoj kocky,pisem vam z nemocnice,rano ma robily o 7:00 no strasne ma to bolelo ale prezila som to,po zakroku ma strasne bolelo brusko ale uz je dobre,rano idem domov ak nebudu komplikacie ale dufam ze nie.Tak sa majte pekne

jacka
2. aug 2012

ahojte....

@mucinkaa29 aspon že to už máš za sebou je je všetko o.k......teraz u len čakať na výsledky......... 🙂 dnes ideš domov?...
@leninka75 robili mal nejakého dráždivého bacila.....neviem názov..................to vieš musím ťa zasypať...ved s kým tu budem .....všetky ste .....teda budete mimo sk.....tak proste musím 😀 😀 ...............si jej riadne nabalila...myslíš že bude mať čas? 🙂 🙂 ............už si pobalila do kufrov?...............prečo sa bojíš o Lolku....... ☹ ☹ určite to zvládne.....budem držať palce 🙂

včera som tu nemohla byť....muž ráno zhabal pc..... 😠 😠 😠 😠 ........a večer na nom niečo robil......a už som aj ja bola k.o..........Peťko mi na obed nespal.......tak bol takýýýýýý 😝 😝 brrr..........

leninka75
2. aug 2012

ahojte!!! 🙂 ......

@mucinkaa29......som rada, že zákrok sa podaril aj keď bolel ☹ 🙂 ........tak nech sú tie výsledky čím skôr a hlavne nech sú výborné!!! 🙂 .......

@jacka ..čo ty ranostajko? 🙂 .......a Maťko už dobre?.......asi aj Lilka mala naposledy niečo také, zdalo sa to ako angína, ale Dr. vravela, že má Lilka moc bodkovaný jazyk...výtery robili , ale nič nezistili 😕.......tak neviem......už je to aj tak jedno.......tie časáky budú pre obe, aj Lolka v poslednej dobe rada číta 🙂 ......včera sme balili do pol jednej,potom som nemohla zaspať, bee 😝 😝 ........som nervózna z Lolky, jednak budeme spať u tety, čo ona nie je zvyknutá spať mimo domu a potom to skoré vstávanie o tretej v noci 😝 😝 😝 .......no však to budeme musieť nejako zvládnuť....ale poviem ti, že som už dávno oľutovala, že som sa dala nahovoriť na dovolenku 😝 ..možno o rok by to už bolo lepšie.....no čo už moja chyba 😔 .........Peťko včera vyvádzal? 😠 😀 ........

leninka75
2. aug 2012

@jacka ..dnes sa vracia utka, či nie?? 😕 ......a deni sa určite ozve, aj letty...neboj nebudeš tu samučká 😉........

jacka
2. aug 2012

@leninka75 neboj budem 🙂 ..........letty chodí málo..........deni sa ozve...........aj utka príde.......... 🙂 ........a deni ako došla?....vieme niečo?....

@leninka75 nelutuj nič....dobre bude........teš sa ...uvidíš že Lolke sa bude páčiť----......a ten raz to vydrží 🙂 😉 ...musí 😉 😉 😵 😵 ....super lLolka je šikulka ked už číta také "dospelácke"....noviny 🙂

Maťkovi neviem ako je.....nejaký je divný..stále je unavený...včera zaspal na stoličke po sede.........ale hádam sa s toho dostane......

jacka
2. aug 2012

@leninka75 keby sme náhodu spolu neboli...........prajem vám krásnu dovolenku.......užite si more.....a hlavne.....šťastnu cestu tam aj domov...... 😵 😵 😵

ozaj....kus morskej vody by si mohla doniesť 🙂 😵 😵

denisenko
2. aug 2012

dobré ránko.. 🙂
žienky moje, zanedbávala som vás..... 😠 😠 😠 😠 ale už sa hlásime ....z IT... 😝 😝 😝 😝 našťastie cesta bola celkom fajn...Simonko moc neplačkal ale zato Niskovi sa ústa nezavreli...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...des.... 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ako si vedela, že sa dnes ozvem??, aj ty si bosorka????? 😀 😀 😀 😀 😀
@mucinkaa29 držkaj sa., moja....bolesť prtejde, už len veriť, ako to dobre dopadne a tešiť sa na to drobčiatko..... 😉 posielam Ti srdiečko...možno Ti zlepší náladu..... 😵
@letty86 Maťko možno nie je zlobrík..je to len "chlapec"..... 😉
@jacka ked vybalím, navarím a ostane mi čas, isto prídem...neboj, my ťa tu nenecháme písať monology..... 😵

denisenko
2. aug 2012

@jacka haha...morskej vody sa Ti zachcelo??? 😀 😀 😀 😀 😀 .....

idem...musím vybaliť... 😠

jacka
2. aug 2012

@denisenko som rada že si sa ozvala...spomínaj čerta...ale že až tak rýchlo....aj ja som v šoku 😀 😀
dobre že ma tu nenecháš kecať samú...som rozmýšlala že čo by som asi tak ........ 😀 😀 😀 asi o počasí 😀 😀 .........................zachcelo sa mi vody.......aspon ovonať 😀 😀

idem s nimi von pokial nepečie

Simonko je statočný....aká bola prvá noc?....

musím...

leninka75
2. aug 2012

@jacka ..ďakujem, dúfam, že to všetko bude dobre!! 🙂 ....a donesiem neboj!! 😉 ....a nemôže mať mononukleózu? 😕......

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ........mám šťastie keď ťa spomínam, hneď si tu 😵 😵 😉........veru som myslela, že ako simonko 😕...som rada, že to zvládol 🙂....a to, že Nisko kecá poznáááám, u nás detto Lilka 😝...a najlepšie keď sa s mužom rozprávame 😀.......

...dievčatá lúčim sa s vami...som tu cca o 9 dní..vraciame sa 10-teho 🙂 ...majte sa tu krásne a šetrite ma, nečmárajte moc..paaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 🙂

denisenko
2. aug 2012

@leninka75 šťastnúúúcestu, super dovolenku a šťastný návrat..... 😉
@jacka o počasí??, sa tešíme, možeme byť isto celý mesiac na kupalisku..... 🙂 ...jáááj, drobček spal fajn, nato že šiel spať o 22-ej... 😉 ale zato mama...utrpenie...včera som ešte v rýchlosti ráno spadla, roztiahla som sa na celú dlžku v kuchyni ..... ☹ ☹ ☹ ☹...a tak v noci ma bolela celá chrbtica, krkom nemožem dobre točiť doľava,a ešte som spala v Nskovei izbe spolu so Simčom na jednej posteli...... 😝 😝...ale..ved to všetko prejde.... 😉

utka
2. aug 2012

Ahojte...veru,dnes už ideme domov ☹.Rychlo to ubehlo.Dnes sme už len pri bazéne.Dúfam,že prílet bude v pohode,Vikiho boleli uška pri pristavani
@leninka šťastnú cestu..
Potom sa večer ozvem z domu.

letty86
2. aug 2012

ahojte 😉
@leninka75 uzite si dovolenku 😉 😉 😉 neboj, uzijete si to všetci 😵 😵
@utka štástný návrat domov 😉
@denisenko jeminenky 😀 tak si mám zvykat na tie zlobríkovania od chlapca mojho malého 😀 😀 jaaaj, teraz je to faaakt o držku s ním 😝
jaaaj, moja, chcelo by to dr., nemáte tam nejakého dobrého?
@jacka 😉 málo, ale predsa 😅
ja sa dnes chystám spat k mamke, manza zajtra robí a ja skoro ráno idem na odbery....tie moje pecenové testy sa nelepšia, tak idem na hepatológiu, nech ma vysetria 😕

jacka
2. aug 2012

@leninka75 pa pa........užite si ju 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. aug 2012

@letty86 hlavne že chodíš....ved sa som rada........ 🙂 🙂 😉 😵 .......................aspon ťa poriadne vyšetria........a na čo maju podozrenie..... 😕 😕 držkaj sa....potom daj vedieť ako si dopadla 😉

jacka
2. aug 2012

@denisenko super tak budete aspon pri vode.......... 😎 😎 😎 aké tam máte počasie?.......Denisko je riadna držka....... 🙂 😉 hlavne že to Simonko zvládol..to ste kedy šli ráno?..........mala by si skočiť k dr:....ked si taká dochrámaná..... ☹ ☹

jacka
2. aug 2012

vonku zas hic.........asponže máme bazén..tak si budem myslieť že som v mori 😀 😀 😀

jacka
2. aug 2012

tak dobre....idem ....... 🙂

denisenko
2. aug 2012

@jacka ...veru držka.... 😀 😀 😀 😀 😀 povie aj to, čo nevie..... 😀 😀 😀 😀 😀 išli sme niečo po 11-tej a prišli sme o pol deviatej večer..... 😎 ....doktor???? načo????....to prejde..................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ved vieš že žena na materskej nemá čas ani na doktora....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
2. aug 2012

@jacka už sa močíte????

denisenko
2. aug 2012

@letty86 ....len si zvykaj..... 😀 😀 😀 😀 ....pečenové testy?... 😕 😕 😕 😕

utka
2. aug 2012

No a je tú prvý problém...autobus,čo nás ma viesť na letisko ma hodinové meškanie ☹.Dúfam,že stihneme lietadlo v pohode...

jacka
2. aug 2012

@utka ako ste napokon došli domov?.....dúfam že šťastlivo a ste domka......

@denisenko jasné že močili..........fajná voda........slniečko svietili......okolo 18 sme šli ešte na bicykel...........a to mi Peťko prestáva spávať na obed.....ale dúfam že len dočasne.....a vy sa ako máte?..... 🙂 tiež ste boli niekde pri vode? 🙂

dobrú nocku......

jacka
3. aug 2012

ahojte......... 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre