Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. aug 2012

ahojte!!..

@jacka 😝 😝 😝 😀 😀 😀 ..no počkaj zajtra ťa dostanem na lopatky!!! 🙂

leninka75
16. aug 2012

@denisenko......však ja stále len hľadám takú pásku že neodlepí keby čo robila 😀 😀 .....potom pošlem 😉 .....pošli trošku tepla!!! 😵 😵

@jacka......ale vieš, že mi čítaš myšlienky!?.....už chcem pomaličky Lilku učiť robiť v kuchyni 😉 ......však o rok pôjdem do práce, budeme chodiť neskoro, na svokru sa spoľahnúť nemôžem, tak nech si vie dievča minimálne naložiť a ohriať jedlo a uvariť čaj

leninka75
16. aug 2012

@jacka...taká otázočka prečo nám zmizla usmiata jacka z fotoblogu??? ☹ ☹

leninka75
16. aug 2012

@jacka..nemáš panthenol krém alebo imazol krém?..žeby si skúsila na ten ekzém...

jacka
16. aug 2012

@leninka75 .len ju pekne nauč......... 😵 😵 ..............ty už ideš o rok do práce?...... 😕 ..........ja sa nerada vystavujem...... 😔 😅 ....................vidíš ten imazol vy som mala mať.........zajtra idem k dr.....na kontrolu tak jej to tam ukážem.....ak to nezmizne.......už to nemá také červené.........idem kuk ten krém.....

jacka
16. aug 2012

@leninka75 mám lalugen....to asi nie je na to...........tak nemám nič...... ☹

leninka75
16. aug 2012

@jacka ...no veru už o rok do práce ☹ ☹ ☹ .....zatiaľ v tom nemám jasno či od septembra alebo až od novebra..uvidím o rok 😉 ........ten lalugen nepoznám 😕 ..tak potom som rada, že som stihla kuk tú fotku kým si ju nezlikvidovala 😵 😵 😵 .....už minule som chcela..Peťko bude doma či pôjde do škôlky?

denisenko
16. aug 2012

dobré ránko... 🙂

@jacka nekradni nám nevestu.... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ako to beží..že o rok do práce.... ☹ ...len ju pekne nauč.... 😵 😵 😵 😵

jacka
16. aug 2012

@denisenko ahoj...........................ale vy ste daleko........predsa len sme bližšie.....a pokial prídeš...bude svadba 😀 😀 😀 😉

jacka
16. aug 2012

@leninka75 ani som ju tam nechcela dať....a ked som šla vymazať ...tieto šikovnoce už písali.......to riadne rýchlo uletelo......ach ☹ ☹ ................tak mu tam asi nič nedám...aby som mu viac neuškodila..... ☹ .............Peťulo ide ide.....ale obaja pojdu napapať sa domov.......aspon ušetrím na strave....a hlavne svoje nervy 😉

leninka75
16. aug 2012

..no nepobite sa mi tu!!! 😀 😀 😀 😀 .......

@denisenko ..ako zvony?.....už nebijú? 😉

@jacka..ako dobre, že si ju tam dala 😵 😵 .......takže na obed pôjdu pekne domkov?......a kedy začnú až v septembri?......

jacka
16. aug 2012

@leninka75 no len počkaj aká bitka ešte bude ....o tvoju šikovnicu 🙂 ...................pojdu.....ale ked sa bude mužovi dať tak tam ostane Maťko dlhšie 😉 ...............................................neviem či som dobre urobila 😔

utka
16. aug 2012

Ahojte...
Konečne je teplo a ja musím sedieť v práci 😠 ...

denisenko
16. aug 2012

@jacka tak zas mi sa poponáhľame.... 😀 😀 😀 ...veru, ušetríš si hlavne svoje nervy a aspon budeš vedieť, čo ti spapali a kolko.... 😉 ...a tú foto....mohla si tam kludne nechať...taká pekná maminka.... 🙂
@leninka75 ..bijú, bijú...ale dnes už pomenej.... 😠 😠 zas som mala rano rušno....horkoťažko som drobca uspala..prišla teta Heidi s malým Oliverom a ten šup rovno do izby, pozrieť ako bábo spinká.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...no, 3-ročnému to asi ťažko vysvetlím.... 😠 😠 😠 ..ale Heidi vzala Niska na výlet, niekam dalej....na celý den...tak budeme mať kludnejšie, tak hádam ešte niečo pospí.... 😵 😵 😵 😵

idem...dopariť cuketu...zo včera ostalo nejako pobiedne.... 😵

denisenko
16. aug 2012

@utka zajtra piatoooooooook...... 😀

leninka75
16. aug 2012

@denisenko ..tá teta Heidi je dobrá pomocníčka!! 😵 ..ako si vlastne ku nej prišla?

@jacka..jaj to zistíš až v septembri či si urobila dobre.. 😔

@utka..len pekne sedkaj a pracuj, však niekto musí živiť štát!! 😀 😀 😀

utka
16. aug 2012

@denisenko veru, už sa teším. Ale hrozne rýchlo to letí...Už len dva týždne a je po prázdninách.
@leninka75 však to. Keby aspoň bolo čo robiť...ale nie. Nesťažujem si, nech je toho takto menej. Však v septembri sa to rozbehne.

utka
16. aug 2012

@jacka mohla si tam nechať aj tú fotku, čo tam tak pekne rovnako spinkajú.

denisenko
16. aug 2012

@utka veru, preletelo to-.....ako voda...Viki sa teší do školy? 🙂

@leninka75 zlatá teta, len škoda, že zobudili drobného.....vrieskal tu vyše pol hodiny.... 😔 😔 😔 😔 😔 ....to poradili tatinkovi domáci....vlastne mal na výber dve tetulky, a on vybral... 😉 😉 😉 😉 ...ale tu sú takmer všetci milí... 😅 ....&lilka sa už tiež teší??..tatinko naplánoval, že v sobotu pojdeme domov a ostane do pondelka, aby mohol ísť s Niskom na jeho prvý velký den..... 🙂 🙂 🙂

leninka75
16. aug 2012

@utka ..ja som si po MD s Lilkou chodila do práce oddýchnuť 🙂 🙂

@denisenko.......simka by si nemala odvahu jej dať aspoň na pár hodín? ........Lilka sa teší, jasan!!..ale hádaj kto sa teší viac??? 😀 😀 😀..............aj ja som mužovi hodila otázku či si berie dovču na veľký Lilušin deň.....a že ešte nevie ako Kórejci ☹ ☹ ☹....takže uvidíme........

leninka75
16. aug 2012

čo mi Liluša dnes šplechla 😠 😀 😀 ...poslala som ju upratať hračky čo s Lolkou rozťahali lebo chce ísť von...prišla zdutá a nasrdená a že "už si spokojná, že tvoje decko muselo upratovať?"........a o chvíľu "som strašne na teba nahnevaná"...prečo?......"lebo som musela upratovať" 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

utka
16. aug 2012

@denisenko Viki sa veľmi neteší...ale to je také, že jeden deň sa teší, druhý nie. Ale čím viac sa to blíži, tým menej sa teší.
@leninka75 ja som mala materskú s Vikim dobrú, oddychovú. Lilka je teda podarená 😀

denisenko
16. aug 2012

@leninka75 jáááj, toto my máme denne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..."všetko musím robiť já".....a ty za to možeš, lebo ja som sa hral a teraz to musím upratať...a podobne....... 😀 😀 😀 😀 😀 si budú rozumieť.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. aug 2012

@utka hmm.... aj mner sa zdá, že Niskovi je to srdečne jedno či ide do školy alebo nie....ešte to asi nepochopil.... bežím...Simčo je hore...akože pokým som prezlečená, že ideme vonku, tak spí....akonáhle sa oblečiem do domáceho a začnem variť, tak vrieska......zákon schválnosti..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...ved hádam nebudem variť v bielych kraťasoch???

utka
16. aug 2012

@denisenko Mám pocit, že Vikimu to dochádza, čo je škola...

denisenko
16. aug 2012

ach jáááj...............od nedele 37stupnov.......to čo ako...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
16. aug 2012

@denisenko uži si teplo už nebude.... 🙂 ....................

prečo mám dnes piatok?:.. 😝 😝

denisenko
16. aug 2012

@jacka prečo by nemalo byť?? ešte budie babie leto.....to mám najradšej...... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. aug 2012

@denisenko však o chvílu sú tu vianoce.... 🙂 ...ja mám tiež rada babie leto..... 🙂 🙂 ....aj jar....ale peknú 😵 😵

denisenko
16. aug 2012

@jacka ...nestrááááš Vianocami....... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre