Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. aug 2012

@mucinkaa29 všetučko najlepšie 😵 😵 😵 .............aby ti dobre dopadli výsledky.... 🙂 😉

jacka
19. aug 2012

už sme tu.....som unavená...nie fyzicky.............detičky búvaju.....ja idem tiež.......dobrú

utka
19. aug 2012

@mucinkaa29 všetko naj, naj, naj...myslíme na tebaaaaa!!!

utka
20. aug 2012

Ahojteeee...

leninka75
20. aug 2012

aha kto je dnes prvý?!!!! 😀 ...ráááánečko!!! 😎 😎 😵 😵

@utka..aký bol víkend??..viki nechcel ísť s vami?

@jacka...vydezinfikované???..poprané???......

@denisenko.....pekne si si ich naučila, že ti všetko spapkajú!! 😵 😵........ten flek si náhodou vychytala? 😉.....

denisenko
20. aug 2012

dobré ránko.... 😉
@leninka75 my sme hore už od piatej..... 😝 ..flek bol akurát volný......do takého tiena asi nejde nik.... 😀 😀 😀

@jacka ako? žijete???

mamky, odchádzam...a tak skoro asi ani neprídem, lebo bohužial musím stále strážiť Simča.....včera sa za minútu, kým som odložila flašku s odsatým mliekom do chladničky, prekotúľal cez dve postele!!!!!! a skončil...na zemi...rýchlo ako blesk.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 takže......kedže nemáme postielku, zrejme len ruky sú istota.... 😝 😝

denisenko
20. aug 2012

dobré ránko.... 😉
@leninka75 my sme hore už od piatej..... 😝 ..flek bol akurát volný......do takého tiena asi nejde nik.... 😀 😀 😀

@jacka ako? žijete???

mamky, odchádzam...a tak skoro asi ani neprídem, lebo bohužial musím stále strážiť Simča.....včera sa za minútu, kým som odložila flašku s odsatým mliekom do chladničky, prekotúľal cez dve postele!!!!!! a skončil...na zemi...rýchlo ako blesk.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 takže......kedže nemáme postielku, zrejme len ruky sú istota.... 😝 😝

a ešte som zabudla...jeden šok mi nestačil...tak mi Denisko pripravil večer druhý...nechcel úplávať len s jedným rukávnikom, tak sa naserkal, vyzliekol aj druhý a šmaril sa do vody.....a odvtedy pláva bez rukávov....ja som skoro zinfarktovala.... 😔 😔 😔 😀

leninka75
20. aug 2012

@denisenko ...si mala spievankový budíček? 😉 .....teda simčo je dobré číslo!! 🙂 ....predpokladám, že na pár sekúnd sa ti srdce zastavilo ☹ ........veru radšej ho stráž, však mi ti neujdeme 🙂 ......a keď spinká, tak je pokojný, nemece sa?.....
.......Denisko paráda!! 😵 😵..to ti pripravil celkom príjemný šok 🙂 🙂 🙂.........

utka
20. aug 2012

@leninka75 víkend bol v pohode...Viki v piatok trošku smútil, že ide od našich preč, ale prešlo ho to. Včera sme sa boli na chvíľu okúpať, ale bola hrozne studená voda. Ja mám rada studenú, ale táto bola už aj na mňa moc studená. A keď sme večer odchádzali, tak sa mi nasáčkoval na kolená, že on ide s nami ☹. ALe našťastie on je rozumný a pochopil, že nemá s kým byť, že ešte musí vydržať dva týždne.
@denisenko takže Simonko je riadne šidlo 😉. No a Denisko je teda šikovný... 🙂

denisenko
20. aug 2012

@leninka75spievankový??,nie......skor novoročný príhovor prezidenta.... 😀 😀 😀 😀 😀 asi pol hodinu.... 😀 😀 😀 😀
...v noci sa mece stále...des, a hlavne do čela postele sa tlačí, je drevené, zas má obitú hlavu..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔
@utka ved to sú už rozumné deti..... 😉 ...boli sme na prechádzke, pokým nebol až taký hic a teraz už letím....zas tam niekto vykrikuje z postele..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. aug 2012

@denisenko veru sú rozumné...niekedy sa až čudujem...
V soboru večer sme sa niečo bavili s manželom, že sme niekde boli v roku 2005 a pýtala som sa Vikiho, že či si to pamätá 😀 ...Bola som zvedavá, že čo mi povie. A on na to, že ako si to má pamätať, keď to bolo v roku 2005 a on sa narodil v roku 2006 😕

denisenko
20. aug 2012

@utka mudrlantko...ale ťa dostal.... 😀

utka
20. aug 2012

@denisenko to áno...nečakala som takú odpoveď...
Bolí ma hlava... ☹

jacka
20. aug 2012

@denisenko juj ....si sa musela riadne zlaknuť.........a je v poriadku?.......to je na figu bez postielky.....a doma v postielke spával?.....Denisko šikovný........hrdá si mamina....
@leninka75 ...jasné že všetko vydenzifikované......aj to čo bolo v taške nenosené 😠 😠 😀

zas ma gebula začína bolieť.........tieto teploty mi nerobia dobre 😝

jacka
20. aug 2012

@utka teraz som si všimla že aj teba bolí ☹ ☹ ☹

denisenko
20. aug 2012

@utka
@jacka aj mnna bolí.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...mamky, potrebujhem ešte zopár očí...na chrbát....... 😝 kým ťukám, zas mi zmizol.... 😔 😔 😔 😔

jacka
20. aug 2012

@denisenko ☹ ☹ .....moja radšej sa mu venuj...aby sa niečo nestalo......... ☹ ..........nemáš ho ani kam dať aby ti nezmizol?.......ako funguješ? ☹

vitaj 😖 😝

leninka75
20. aug 2012

@utka ...zlatý viki!!! 🙂 🙂 ..už mu je dlho bez vás ☹ ...však tie dva týždne ubehnú ako voda 😵 .....

@denisenko.....ktože ti to zmizol z dohľadu? 😀 😀 😀 😀..........

@jacka..teraz ti praje počasie, vyperieš a rovno aj usušíš 🙂..........

.......jaj heš tie hlavové bolesti od vás ☹ .....ste sa dohodli či čo? 😉

leninka75
20. aug 2012

@jacka.....ozaj a kúpete sa ešte?.......

@denisenko.....nemáte tam matrac z postele, žeby si ho dala na zem a tam mala simča? 😉 .......keď by sa zošuchol aspoň by to nemal tak vysoko...a v noci spinká medzi vami?

utka
20. aug 2012

@jacka veru bolí...už som si 2x dávala kvapky Algifen a nič 😨
@leninka75 ubehne to rýchlo, ale aj tak...neviem, čo vymyslíme budúci rok cez prázdniny. Asi pôjdem na materskú a bude to 😀
@denisenko ten madrac, alebo nejaká hrubá deka by nebol zlý nápad...

utka
20. aug 2012

Ináč ja som ešte stále v robote. Čakám na mangela, ideme pokukať posteľ pre Vikiho...

jacka
20. aug 2012

@leninka75 však si sa mohla pridať do klubu.....bolesť hlavy.... ☹ 😠 😉 ......veru rýchle schne........v bazéne aj ked Peťko nechce do bazéna že voda studená...tak sme teda on sedel na vrch bazénu......iba nožky si namáčal......
@utka aku postel......?................ja som si tiež dala tbl....a ništ.....aj kavfčo a nič......musím to odspať.....

dobrú nocku....

utka
20. aug 2012

@jacka mňa už nebolí...naháňanie po obchodoch pomohlo 😀 .
Kúpili sme mu takú vyvýšenú aj s písacím stolíkom...aj komodu a stoličku...

denisenko
21. aug 2012

dobré ránko 🙂

jacka
21. aug 2012

ahojte...

@denisenko dobré......ako ste spinkali?

denisenko
21. aug 2012

@jacka spinkali????...ako vždy...milionkrát hore....ale už som zvyknutá.... 😠 a ten hic.... 😝 😝 😝 😝 už ma unavuje..... 😔
a vy? návšteva u strigy bez ujmy na zdraví??? nikto ešte nechodí telefonovať s WC misou???

leninka75
21. aug 2012

ránečko!!!! 🙂

@jacka....našej milej oslávenkyni prajem všetko len to najlepšie, nech sa ti splní to po čom najviac túžiš!!! 😵 😵 😵 🙂 🙂

leninka75
21. aug 2012

@utka ...prečo by mal byť problém s budúcimi prázdninami?......babky a dedkovia niečo hovorili?....Viki mal posteľ autíčko?...

leninka75
21. aug 2012

@utka ..ten stolík sa mi zdá nejaký malý 😨 ..či je to len blbo nafotené?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre