Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

Peťko akurát telefonuje z ocinkom......... vraví mu že on lúbi byť doma a nechce byť v školke..... ☹ ☹

jacka
13. sep 2012

tu je to lepšie vidno..... ☹ ....dúfam že sa s toho dostane....

jacka
13. sep 2012

aký výborný chlebík som upiekla.......................mnááám.......cesto som vymiešala len s vidličkou.......a je božský 😵 😵 😵

denisenko
13. sep 2012

@jacka tuším máme dneska den D.....obidve.... 😀 😀 😀 ...inak..krásnu juku máš...to má len polámalé listy??? pekne ju pomojkaj, ona sa ti odvdačí..... 😵 😵 😵 ...chudák Peťko...ten plač v školke zrejme bude na poriadne dlho.... 😔 😔 😔 čo na to tatino??? 😕 ....no super....chlebík vyšiel...a mne kuriatko.....tak hádam už bude len lepšie..... 😵

a nie že by mi s tebou bolo zle...ale...kde je zvyšok??????

jacka
13. sep 2012

@denisenko raz to prejde........zajtra bude lepšie 😉 😉 ..............neviem či pomojkanie postačí...lístku sú polámané..... ☹ 😢 ...........................veru velmi fajn chlebík.....už zjedli tolko čo za týždne.....taká som rada 😵 😵 rastiem 😀 😀 😀

však aj mne je s tebou dobre........................možno štrajkujú......alebo .......maju doma polovičky.......alebo....nemaju čas......

jacka
13. sep 2012

@denisenko ja si tiež myslím že to s tou školkou nebude tak rýchlo že sa bude tešiť ☹ ☹

denisenko
13. sep 2012

@jacka kolko si podrástla????... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko ty ma zas nevidíš..... 😀 😀 😀

denisenko
13. sep 2012

@jacka ale vidím, vidíííím..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko kráááásne fotky.........ale rastie ako z vody.....drobec.....už budete mať pol roka..... 🙂 🙂 zachvílu 😵

jacka
13. sep 2012

@denisenko ved preto......ved preto...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

čo robia deti že ty si tu tak kludne ťukáš 😀 😀

denisenko
13. sep 2012

@jacka no ja stíham...to sú čerstvé fotky...Simonko sa krmil piškotou a Denisko so slzami tlačí do seba ryžu a kuriatko..... 😝 😝 😝 ...teraz mi Simčo sedí na kolenách a ťuká do klávesnice a Denisko odbieha a hrá sa s vyhrávacími hračkami.... 😠 😠 😠 😠 ..píli mi uši a nervy..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko hej ešte sú teplé.... 🙂 🙂 ............................chuda Denisko.....že zo slzami.......nechutí mu?? 😀 😀 😀 ......................daj si vatu do uší.... 😉

denisenko
13. sep 2012

@jacka ,.......nooo....keby som tak dala na tanier radšej cukríky...by bolo bez slz..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko ej to poznám...... 😀 😀

Peťko sa prišiel postískať...tak som si ho pritlačila....a že fúúúj 😠 😠 😠

jacka
13. sep 2012

ja im hádam zakážem aj dýchať dnes...... 😠 😠 😠

denisenko
13. sep 2012

@jacka čo fúúúj....???

jacka
13. sep 2012

@denisenko áno ☹ 😠 😠 😠

leninka75
13. sep 2012

kuk!!.....nejaká som zamotaná dnes 😝 ..doobeda mi už prestavil tú trochu nábytku čo máme, ale tých vecí čo som z tade musela vybrať a zasa naložiť späť 😝 ...potom zdrhol na poobednú, že ulož si to už ako ty chceš ....a pomedzi to dve behajúce a nudiace sa deti..jupíííí 😝 😝 😝 ...teraz som vymyslela, že ideme piecť keksíky, aspoň sa zabavia s cestom, dúfam ....

jacka
13. sep 2012

@leninka75 no ahoj.....stratená........ 🙂 🙂 ...............................ale zato si si asi aj ty dnes užila...... ☹ som taká rada že už spinkaju.........dúfam že zajtra už taký nebudu.....lebo nech si ma niekto neželá...............................tvoj muž to fakt dobre vymyslel.......a ked ide na poobendú ..kedy sa ti vráti?.......to si s detmi sama.....?....som nevedela že chodí na smeny.... ☹

jacka
13. sep 2012

@denisenko ty si to už dnes vzdala?.... ☹ ...dobru nocku...... 😉

denisenko
13. sep 2012

@jacka ja som stále tu...na skype s tatinkom , potom brat zas dával do poriadku, čo sme s Niskom "pohnojili"..a teraz kukám, čo nové medzi ľudmi..... 😀 😀 😀

denisenko
13. sep 2012

@leninka75 čavko.....pridte aj mne prestaviť... 😀 😀 😀 ..aké keksíky????...ešteže je zajtra škola, možno zcvoknem až cez víkend.... 😀 😀 😀 ...som sa ťa chcela spýtať...vaši tiež majú žiacke knižky? a ako sú "známkovaný?"...@utka ma trochu dostala do pomykova.... 😒

denisenko
13. sep 2012

hmmm....monologovať sa mi nechce... 😠

dobrú nocku...

jacka
14. sep 2012

ahojte...
pekné upršané ráno 😠 ....to zas bude den.... 😝

@denisenko škoda že som ťa nevidela..........boli by sme pokecali.... 🙂

utka
14. sep 2012

Ahojte...
Konečne piatok. Aj keď som včera bola s Vikim doma ja, ale vôbec som si neoddýchla.
@denisenko nechcela som ťa šoknúť, ale naši majú žiacke aj známky...ale to asi záleží od školy...

denisenko
14. sep 2012

dobré ránko... 😉 Denisko v škole, Simonko spí v kočíku...práčka perie....dám si chvílku pauzičku.... 😀 😀 😀
@jacka ja som tu bola do 22-tej.... ☹ ☹ ☹ ...tiež som mohla ísť radšej spať..... 😝 😝 😝 ...dneska ma drzovku vyhodte....so sliepkami..... 😀 😀 😀 😀 ...u nás neprší....aj som nakúpila.... 😅 ..Peťko ako????...či sa radšej nebudem pýtať??? 😕
@utka ..no, isto....od školy...ale sa mi to zdá dosť tvrdé,hned od začiatku.... 😖

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 vidííím ťa..... 😉

denisenko
14. sep 2012

kukám, kukám von z okna....niekto vystrkuje ručičky z fusaka.... 😠 😠 😠 😠 ...inak, dnes sa mi podaril zázrak...som nasáčkovala fusak do mini Chicca.....vošiel.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. sep 2012

ahojte!!!.....aspoň, že neprší 😉 ......včera normálne Lilke chýbala škola aj družina 😅 😅 .......nechápem, ale som rada 🙂

@jacka ..ani nevieš ako som si včera vydýchla keď zaspali 😀 ...to si musela počuť až k vám 😀 .........večer som už nevedela čo tak sme boli v daždi vonku so psom, ale babám sa to páčilo 🙂 ..aj keksíky sa vydarili 😵 ...nechodí bežne na smeny, len keď ide do výroby nový typ auta, vtedy sa musia striedať a robiť podporu robotníkom 😀 😀 😀.......ty máš aj dnes oboch doma, že jo?....ako so sopľom, lepší sa?...

@utka..čo ste včera robili, že si si neoddýchla?

@denisenko ....hocikedy 😀 😀 😀 .....však u teba je to podobné ako u nás, pár kusov, ale aj to je problém umiestniť 😀 😀 😀 .....áno máme žiacke knižky, také tie malé slovníčky, vnútri sú farebne odlíšené predmety, správy pre rodičov, pre učiteľa, na ospravedlnenky od Dr. sme dostali osobitnú knižku, naši dostávajú známky.......ja sa ťa opýtam, tiež sa Denisko učí najskôr veľké tlačené písmená?...a vy utka?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre