Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
17. sep 2012

@jacka ja chcem paušál, kde mám voľné neobmedzené minúty aspoň do sieti Orange+telefón-. Mám to akoby na splátky... 😉

jacka
17. sep 2012

@utka ved ja nič v zlom 🙂 .................len mi bolo smiešne ako si to napísala.... 😉 🙂

jacka
17. sep 2012

ideme trošku von.... 😎 😎 😎

utka
17. sep 2012

@jacka ja viem...však ja to myslím vážne, že @denisenko je bohatá... 😉

jacka
17. sep 2012

kuk............ 🙂 😉 😎 😀

denisenko
17. sep 2012

@utka tak zas ja som ho kúpila náhodou v hypertescu v 50%-tnej zľave.....a nezober to.... 🙂 🙂 🙂 🙂
@jacka ja už sa nevyjadrujem k téme učitelky...tiež si niekedy pripadám ako jediná blbá, čo nepozná vlastné dieťa..... 😝 😝 😝

denisenko
17. sep 2012

@utka ja???????????...z rodičovského príspevku?????...xi,xi......tak to by si musela v tej robote aj spať.... 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2012

@denisenko 🤐 .......ved aj ja som sa tak citila..... 😝 som rada že nie som sama..... 😉
moja ved si na dovolenke...kolko by si chcela zarábať 😀 😀 😀 😉 .................24hodín v pohotovosti 3 roky.......oči na stopkách......a potom ti povedia...ako mne......ved ti je dobre doma..... 😠 😠 😠

denisenko
17. sep 2012

@jacka ..a není ti dobre???,...mna sa dneska svokra už pýtala, či mi je niečo ľúto......autoškola bude v piatky a stredy, tak utorok a štvrtok môžeme ísť na plávanie...kukla na mna ako na Majku z gurunu.....aj mm mi to zakázal....tak vidíš, ako mne je super...a oni mi to nechcú dovoliť.... 😀 😀 😀 ...celé noci nespávam, celé dni na mne visí Simčo...ráno s Deniskom do školy, na obed pre neho, potom sa s ním učiť, spolu s umrnčaným Simčom na rukách a potom ešte autoškola...som mu vravela, že si tam pojdem na 2 hodinky oddýchnuť....a v noci aj tak nespíme, tak sa budem učiť.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
17. sep 2012

@denisenko no je......komu je lepšie.........ako na RD......tebe nie................. 😀 😀 😀 ..................a kedy budeš žiťmoja pekná......nejak vela si dávaš na plecia...........ja som sa ťa už pýtala že načo chodíš spávať.... 😀 😀 😉

jacka
17. sep 2012

@denisenko čo ti zakázal?.....

jacka
17. sep 2012

@denisenko už spinkáš?.... 😉

dobrú nocku.... 🙂

utka
17. sep 2012

@denisenko
@jacka mne bolo doma dobre...už vzačínam rozmýšľať o ďalšej materskej, tak ma nestrašte...

denisenko
17. sep 2012

@jacka tatinko mi zakazál si tolko vela toho brať... 😠 ...ešte nespinkám...skajpujem s maminkou, musím potom pobaliť PC na zajtra na cestu...a žehlila som...a ešte tam mám nachystané šitie , robím nové extra mantinely Simčovi do postielky...ale to už asi dnes nedokončím...nechce sa mi.... 😝
@utka ...ale ved my ťa nestrašíme..božechrán... 😵 😵 😵

denisenko
17. sep 2012

dobrú nocku...

utka
17. sep 2012

@denisenko ja vieeeem...
Dobrúúúú...

utka
18. sep 2012

Ahojte...
Takže už aj Viki začína sopliť a len sa modlím, nech mu to neprejde do hrncového kašľa 😢

jacka
18. sep 2012

ahojte............

@denisenko aspon niekto má rozum...... 😉 😉 😉 😉 .......ako ste spinkali.......či ani sa nepýtaj ☹
@utka nestrašíme....čo si.......len som si myslela že MAťko šildo bolo a Peťko bude dobručký.......ale omyl.....ale inak je fajn 😵 😵 😵 ved je to krásne vychovávať dieťatko 😵 😵 prvé kročky.....a tak......sa teším ked vy budete mať 🙂 🙂 .....................inak aj Peťko začal v noci kašlať....takže čakám kedy učky stanovia dg.....a ostane doma... 😝

utka
18. sep 2012

@jacka však ja sa vám potom pochválim, keby to malo byť. Ale už ma aj v robote serú...takže asi čoskoro 😀 .
A hlavne by som nemala problém, keď by bol Viki chorý, s kým ho nechať.
Ale mám teraz depku z toho, čo bude. Dúfam, že nebudú aj mne volať zo školy...Ach jááááj...prečo???
Bolí ma od večera z toho celého hlava ☹. Kedy tie choroby skončia???

jacka
18. sep 2012

@utka aaspon sa snažíte?... 😵 😉 ...............veru mala by si to vyriešené.....ja si neviem predsatviť s kým by boli doma kebyže chodím do roboty.......brrr
neboj nič...nestresuj...možno ho to prejde....aj si mu niečo dala?

utka
18. sep 2012

@jacka večer som mu dala pol Dithiadenu, Imunoglukán. Ráno som kázala mužovi Kalciový sirup a Aerius...A na cmúlanie Coryzáliu a Homeovox. No uvidíme...

jacka
18. sep 2012

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

denisenko
18. sep 2012
denisenko
18. sep 2012

baby, mne to bábätko strašne pripomína Simonka....

denisenko
18. sep 2012

@jacka spinkali sme dobre....za posledné dní úplne super...klop,klop,klop..... 😉 ale už bežím...fotky posťahované,ešte pár vecí a odpájam a posielam.... 😝

@utka zas choroba???ani mi nehovor....dúfam, že nás to obíde..

inak mamky, pýtala som sa dneska ráno na Deniska v škole...tak vraj...je kopec chlapcov horších...a najhoršie je, že majú chlapca, ktorý ma diagnostikovanú hyperaktivitu a robí neplechu v celej triede....Denisko si len vykladá nohy kde kade.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. sep 2012

ahojte!! 🙂

@jacka..som čakala kedy to napíšeš, aby som mohla vyliezť 😀 😀 😀........počuj, ale však utku treba uviesť aj trošku do reality 😀 ...dve deti to nie je žiadna sranda...sú aj ťažké chvíľky ☹ .....čítam, že aj Peťko má "zlatú" učku 😝 😝 😝 .....neber to tragicky 🙂 ..kašli na to, vieš koľko takého ešte budeš počuť?!!! 😅 ....na gastro kontrola?.....ako vyzerá taká kontrola, krvička?? ☹

jacka
18. sep 2012

@denisenko aj mne......a dosť velmi........ 🙂 😵 😵 😵 ....

jacka
18. sep 2012

@leninka75 ved preto zajtra budeš mať budíček o 6h.....chéééééš 😀 😀 😀 😀 😉 aj ked ste už asi hore......dokedy spinkáva Lolka?....
ved sú aj ťažké chvílky.....ved vieme svoje....najradšej ich máme ked spinkaju 😵 😵 😵 ....ale ona už bed mať dosť velký rozdiel medzi nimi........................gastro....krvička....poklepká po brušku.....popíše papiere a po hodinovom čakaní v čakárni domov.... 😠 😝

leninka75
18. sep 2012

@denisenko ....si neviem predstaviť ako budeš dnes frčať keď ste mali dobrú noc......však ty nespíš a si ako duracelko ....tak teraz ťa ani neviem prirovnať 🙂 🙂 🙂 ..........

leninka75
18. sep 2012

@jacka ..to by už bol neskorý budíček 😀 ..vstávam o 5:45...som kázala mužovi nech ma vždy zobudí keď pôjde do práce 😝 .....akurát to všetko stihnem, kým sa nezačnú baby budiť..raňajky, desiatu, omietku 😀 😀 .........Lolka ráno vstáva ako - kedy, zvyčajne okolo siedmej, ale rozhodla som sa, že ju začnem budiť okolo 6:30..lebo poto mi neskoro chodila spať cez obed a spí aj do štvrtej a potom zasa večer ide až okolo pol deiatej a to je neskoro........to ako často chodíte na gastro?......pri krvičke palčú, že? ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre