Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. sep 2012

@leninka75 🙂 veru veru mega........................nie na krčné idem ked pojdem pre neho...vraj sa treba objendať.....a potom rovno na logo..........................ty si ako oslávila? 😵 😵

jacka
24. sep 2012

to ide byť zas hnus vonku........ 😝 😝 😝 😝 .........................a u nás bol mráz....asi do piatka rána....spálilo mi kvety vonku....fnuk ☹

leninka75
24. sep 2012

@jacka ..takže ráno boli slzičky 😢 😢 😢 😢 .........celkom dobre som oslávila, len mi zostala kopa jedla a chlastu 😀 😀 .....nikto nechcel piť 😅 😅 😅 ........jedine koláčik sa zjedol komplet celý 🙂 ..robila som medový kremeš na bebe keksoch 😵 😵 😵 😵 ......aký syrokrém dávaš deťom?.......

jacka
24. sep 2012

@leninka75 🤐 ☹ 😔
však ja by som ti pomohla 🙂 🙂 😵 😵 ..koláčik pochutil.... 😵 😵 ........................bambinko........v črievku.....alebo lunex....ale ten musím čítať......do niektorých lunex dávaju pšeničný škob....... 😠 😝 ..prečo?....

utka
24. sep 2012

@leninka75 chlapi boli cez víkend doma. Prečo??? Topky som už takto kupovala. Zatiaľ som sa trafila...
@jacka ja som mala narodky 2.9. Júúúj, tak sa mám na čo tešiť cez víkend vo ZV...na kosu...brrrr...

jacka
24. sep 2012

@utka si odvážna takto kupovať topánky....... 😉 .....nie nie....na víkend hlasia teplo...to teraz tu bolo a je hnusne 😠 😠 😠 ..............

leninka75
24. sep 2012

@jacka ......prídi 😵 😵 😵 .....v sobotu bola u nás Lilkina kamoška Alžbetka bezlepkáčka a dala som jej karičku...čítala som, zdalo sa mi, že je OK, ale nie som si úplne istá ☹ ..........

@utka...si písala, že si sama doma.........to boli len vybehnutí von?...som kukla na mimibazar a veru by som tam aj Lilke vybrala 🙂......padli mi tam do oka aj také prechodné kozačky, len či by malo význam ich kupovať 😒...ešte musím porozmýšľať ......

jacka
24. sep 2012

@leninka75 karičku dávam aj ja.......neboj nič...... 🙂 ........len ked píšu E1422 že modifik. škrob a nie je uvedné aký tak nekupujem...... 🙂 ............................fakt ?prídem.... 😵 😵

leninka75
24. sep 2012

@jacka ......si poklad, dík!! 🙂 ..teda ale ty už to máš riadne zmáknuté tie prísady, klobúk dolu 🙂 ..........keď nakupuješ, tak stále radšej všetko čítaš, ale už berieš niečo aj bez čítania?....

utka
24. sep 2012

@leninka75 ja som písala, že tu budem sama tu na koni...nie doma...či?
@jacka v pohode...ja často takto nakupujem...topánky síce menej...

jacka
24. sep 2012

@leninka75 stále čítam...len kde je prečiarknutý klások tak to nie...........som zistila na lunexe .....najprv písali že je bezlp......a zrazu tento škrob.... 😝 ....tak fajn.... 😠 .................mne už s toho aj hrabe...som sa v aute pritihla ako čítam na budiš zloženie 😀 😀 😠 😝

Lolke sa chcelo do školy?.....a Lilka čo robká?.....................tie dve maju také rovnaké mená.... 🙂 😵

jacka
24. sep 2012

@utka ja už pre istou nekupujem nič cez net.... 😝 ..................Viki ako v škole....?..chcelo sa?.....

leninka75
24. sep 2012

@utka ..tak som to asi zle pochopila 😔 ....

@jacka..a čo si našla na budiške?? 😀 😀 😀.........ale chápem ťa bojíš sa, aby nespapkali niečo zlé ☹......a sú aj nejaké nápoje, džúsy, ktoré nemôžu? 😕........mojka Lolka je so mnou domka, práve ma ťahá hrať sa a Lilka išla do školy...stále je to s nadšením 😵 😵 😵.........veru majú tie domáce skratky moc podobné, tuším tu budem radšej písať Karolínka a Laurinka 😉........len aby zasa potom nebolo a to je kto??? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. sep 2012

...ideme sa pohrať.... 🙂

utka
24. sep 2012

@jacka Viki mi vždy večer pred spaním povie, že sa u nechce ďalší deň do školy...ale ráno je v pohode. A poobede, keď idem po neho a spýtam sa ho, že ako bolo, tak povie, že dobre...

jacka
24. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 ....v budiš... 😀 😀 ...nerozumela som ničomu 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................nekupujem nič také ....kubíka ale ten ako by som to napísala.......ochutený s jablkom alebo citronom.....nie je sladké ale vody.......a sme tam vineu......a fantu.......ale velmi málinko....aj to vždy odbudblinkávam..... 😉 ....................viac menej kubíka kvoli flaške....a tam bazu alebo čaj..... 😉 .................................vieš čo radšej pri tej skrate ostanem..........vedy ty ma opravíš 😉 🙂 ...................................čo ste sa hrali?... 🙂

@utka super že sa mu chce...ale on nerobil problémy ani ked do školky chodil,že?..... 🙂 .......................a v družine čo robia?

utka
24. sep 2012

@jacka on neplakával ani v škôlke...iba na začiatku zo tri dni, aj to až keď sme odišli. Asi ho vždy rozplakali iné detičky.
A v družine? Ani neviem. Idú spolu na obed. Potom chodia na ihrisko a potom sa hrajú dnu. Vychovávateľka im občas číta a tak. V stredu mali divadielko. A už by im mali začať aj rúžky, takže bude mať o zábavu postarané...
Mám pocit, že on si to dá vysvetliť a dosť dobre to chápe, že tam jednoducho musí ísť. Len občas mi napadne také, že čo ak on je len navonok s tým taký vyrovnaný, že či to nejako nedusí v sebe. Ale keď sa o tom s ním rozprávam, tak ten pocit nemám...Tak snáď nie.
@leninka75 však to je jedno...ja si už ani nepamätám, čo som písala...a ako sa hrajkáte?

letty86
24. sep 2012

ahojte 😉
kto vás má čítat, pisatelky? normálne som zničená 😝 matulo mi dáva zabrať, teda aj vikinke, v kuse je v nej 😠 už nech sa poľudští, lebo osivejem načisto 😝
o hodinku ideme na tanečnú, teda vikinka, aby ste si nemysli, že idem krepčiť ja 😀

letty86
24. sep 2012

@jacka Peťulkovi všššššetko najkrajšie k narodeninkám, nech je zdravý a robí vam radosť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
24. sep 2012

@letty86 hovoríš, že Maťko je šidlo? Vikinka pokračuje v tanečnej? Super.

leninka75
24. sep 2012

@jacka @utka..hrali sme sa s koníkmi, potom sme išlo trošku von, pri Lilku a spinkať......len nejako málo spala 😕 ..stihla som vypiť kávu, vyvesiť prádlo, založiť pár papierov a bola hore 😝 ........

@jacka ..ja som v lete kupovala babám občas iwu...a tiež jupíky kôli fľaške 😉 ......boli ste u tej Dr.?

@letty86..však by si si mohla aj ty skočiť, aspoň by si mala zmenu 🙂.....aj Maťko by stále behal holatý?? 😉

letty86
24. sep 2012

@utka veru šidlo a ked sa malinko vyspinka, tak je potom mrzutý z toho 😖 vikinka sa tesila na tanečnú, tak v nej pokraeuje aj teraz 😉
@leninka75 nooo.... vikinka je v skupine detičiek od 5 do 8 rokov, myslís, že by ma tam chceli? 😅 výškou tam pasujem, to je tiež pravda 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ...chcem íst na aerobic, ale rozmýšlam nad pilatesom, uvidím, neviem, či ten pilates nebude pre mna moooc pomalý 😅
veru, aj matko by len holučký a ponožky vkuse dole dáva a teraz ked je chorý 😝

ináč, dievčatá, mám novú farbu vlasov, som si predsa len dala zosvetlit...manza nie je nadšený, tomu sa páčia čierne vlasy, mamka povedala, že to mám fajn, že tie tmave eee...no vyber si 😀 mam to teraz také medené, aspon vrch hlavy a spodok tmavší, taký aký by som približne chcela...mozno, ale len možno dám niekedy foto 😉

jacka
24. sep 2012

@letty86 dakujem 😵
inak nechcem ti brať iluzie...ale asi .....asi....sa nepoludští..je to chlapec........to je dg. už od narodenia........len pekne hod foto lebo už ani neviem ako vyzeráte................ ☹

@leninka75 ja som bez slov v tomto zdravotníctve....... 😝 😝 🤐 .............na objednanie 7e........inak ráno okolo pol 7 pre poradovník.......no 🤐 ...a ked nevyjed lístok tak na další a tak dále..... 😝

robila som výživu......na moj vkus až velmi sladká.....ale deti spokojné.....tak čo už..... 😉

jacka
24. sep 2012

detičky búvaju.......všade klud......idem si popozerať čo kde dávaju.........a potom šup......a pekný den za nami 😉

dobrú noc.... 🙂

utka
24. sep 2012

@jacka to máš super... Viki sa ešte cgvíľu hrá, lebo do teraz som ho morila s písaním "lastovičky"...
Dnes dostal jednotku z hudobnej výchovy.

utka
24. sep 2012

Ozaj, zabudla som...pozdravuje vás aninka...

utka
25. sep 2012

Ahojte...
Prvá 😉

jacka
25. sep 2012

ahojte....
Druhá 😉

jacka
25. sep 2012

@utka kde si s nou bola?....

utka
25. sep 2012

@jacka na FB sme si písali. Vraj nestíhala, lebo prerábali celý dom, zvonka aj zvnútra. A už by ani nevedela zapadnúť do našej diskusie. Tak som jej povedala, že určite by zapadla, že riešime školu a škôlku a tak. Tak snáď zavíta...
A vy ako? Škôlkári?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre