Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. okt 2012

@denisenko ďakujemeee...
Nooo, veru, krásne Vikinka píše.

jacka
12. okt 2012

ahojte.......
@utka blahoželám..............ako ste oslávili?......pekný dátum...................škoda že ja si ten moj nepamätám 😀 😀 😀 😀 😉

konečne piatok...... 🙂

jacka
12. okt 2012

@denisenko ....ty sa ako máš?..už máš pc doma?......aj muža? 😉

jacka
12. okt 2012

prší prší.......kto chce 😝

leninka75
12. okt 2012

ahojte!!......

@utka..však to ja v dobrom tú guličku 😉.......a blahoželám k výročníku!!! 😵 😵..ako ste oslávili??? 🙂

@jacka..nechápem, že nechcú havina prihlásiť 😅 😅......ty si šikulka, že máš už aj záhradu zoranú 🙂.........u nás sa ešte vo veľkom spratuje 😝......akurát mi svokra hovorila, aby som si natrhala vňaťku do mrazáku, že to už ide likvidovať .....tak keď Lolka zaspí môžem sa zabávať......

leninka75
12. okt 2012

@jacka ...nikto, nikto nechce 😀 😀 😀 ...máš nejakú krátku pamäť na dátumy 😀 😀 😀 😀

utka
12. okt 2012

@jacka ďakujem pekne...No oslavili-neoslávili. Dali sme si taký fajný koňačik. A keďže mám "svoje dni", tak sme šli pekne spať 😉.

utka
12. okt 2012

@leninka75 díky 😉

jacka
12. okt 2012

@leninka75 prečo?....

leninka75
12. okt 2012

@utka ......ja som myslela, že či ťa mužík neprekvapil nejakým svojim kreatívnym nápadom..možno nejaké jedlo alebo vyrezaný melón alebo tak niečo 🙂 ..kvietky?? 😉

jacka
12. okt 2012

@leninka75 ...to vieš čo si sama neurobím ....akoby nebolo......som rada že mám pokoj zo záhrdou.....dobre že hovoríš o petržlenu......alebo ne.... 😅 .......som ho vyšklbla aj s korenom a chcem si dať do črepníka.........už aj bežím pre neho.... 😉 .....................a havino...... 🤐 to my sme ho neprihlásili 😅 🤐 😉

jacka
12. okt 2012

@utka však mrška nebude trvať večne...a potom šup na bábätko 🙂 😵

leninka75
12. okt 2012

@jacka ....myslíš tú pamäť? 😉..no keď si písala, že si nepamätáš svoj dátum výročia 😀 😀 😀

leninka75
12. okt 2012

@jacka ..už si mala petržlen v kvetináči??.......ako dlho to vydrží?

jacka
12. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslím pamäť 😀 😀 😀 ...si mi dala teraz 😀 😀 😀 😀 .....................ja si inak pamätám dátum....dôležité 😉 ..............len neviem či 26 alebo 28.....s mirrinkou sme mali rovnak ...ona to určite niekde dá 😉

nie nemala....teraz prvý krát.....dávam do mrazáku aj ja.......uvidím .....vyskúšam.........poprípade vyhodím.......ešte mám jednu záchranu pri našich 😵 😵

jacka
12. okt 2012

@leninka75 utka dala svadobu foto na fb...chod kuk 🙂

leninka75
12. okt 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 ...jaj zlatá si s tým dátumom 😵 😵 😵 ......dík za tip, pôjdem kuk , ale asi až cez obed keď Lolka zaspinká 😔 ....ja som tuším utkine svadobné foto videla aj tu na svadbe.....tam si nekukala?

utka
12. okt 2012

@leninka75 nie, nič také nebolo...doniesol len ten koňačik, či likérik, či čo to bolo...
Možno cez víkend niekde pôjdeme...
@jacka no neviem, či šup na bábo, keď mi to neodporúčajú, nejako som sa zľakla... 😢

utka
12. okt 2012

@leninka75
@jacka áno, tie foto mám aj tu...nenašla som ich včera v PC, tak som si to stiahla z mojasvadba...

jacka
12. okt 2012

@leninka75 a kde mám tú svadbu hladať?.... 😕 .........................ako máš fajn ked ti Lolka spinká 😉 ..........potom šup do roboty ☹ ...fajn oddych 🤐

@utka vystrašili ťa ☹ ........ale asi statočne 😔 ..............škoda že ti to tak behá hore dole....... 😒 .......

leninka75
12. okt 2012

@jacka ....včera bol muž taký nasrdený 😀 😀 😀 ...začala včera v kauflande akcia a mali mať také hnedo-biele komody, prene taký má Lilka nábytok a táto by sa nám ešte hodila, teda Lilke,......tak sme večer rýchlo ešte utekali do kauflandu, že ju kúpime a tam nemali ani páru o nejakej komode 😅 😅...muž sa rozčuľoval, že ako je to možné, však je v letáku a prečo nemôžu kuknúť do systému či ju vôbec majú na sklade , atď 😀 😀 😀 .......len som kukla, že jedna skrinka ako ho vytočila 😅 😅 😅 ......asi mal v práci blbý deň a potreboval sa odventilovať 😀 😀 😀 .........zajtra má v pláne ísť do ZA do kauflandu kuknúť či by nebola........tak rozmýšľam, že by som sa nejako zbavila detí 😀 a kúpili by sme už niečo na vianoce...........

jacka
12. okt 2012

@utka a kde to mám hladať?

jacka
12. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. okt 2012

@leninka75 bud rada že nehodil ventil na teba 😉 ....................a ako sa ich chceš zabiť.....daj tip 😉 ......len nie svokru....dakujem 🙂 😉

leninka75
12. okt 2012

@jacka ...v pravo hore v prejdi na si klikni na moja svadba...potom do okienka hľadaj napíš utka a ono ti to vyhľadá 🙂

utka
12. okt 2012

@jacka musíš sa prekliknúť na www.mojasvadba.sk

jacka
12. okt 2012

@leninka75 a kde to mám napísať? 😕 ................som jak blbá že? ☹

jacka
12. okt 2012

mám....nie som.... 😝 😉

jacka
12. okt 2012

@utka tvoj muž je riadne vysoký....

jacka
12. okt 2012

@leninka75 aj ty tu máš svadobné ?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre