Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................myslíš žeby to robila zadara tak ako ja 😀 😀 😠

leninka75
16. okt 2012

@jacka ....len štartuj 😵 😵 ......ja mám rada rezance, takže chutilo, ale sila zvyku u nás víťazí 🙂 🙂 🙂 .....Lolka sa hrá s korytnačkou, svokra jej ráno dala takú plyšovú, vraj aby sa to naučila správne hovoriť 😅 😅 😅 ...Lolka korytnačku volá "tlonitata".....som svokre povedala, že mne to nevadí, je to srandovné ako ju volá a že však sa raz naučí a je to aj tak ťažké slovo 😉 .......

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..to aj mne muž podobne, že načo budeme peniaze pchať do pančuchy 😝 😝 ...ale keď treba niečo na auto tak je tá pančucha dobrá 😀 😀 😝

...jaj ten perník dobre, že si pripomenula...je vynikajúci 😵 😵 😵 😵 😵 😵.......no nevedeli sme sa ho doržať, taký bol dobrý..... 🙂 🙂 🙂 ..ešte aj svokra si pýtrala recept 😅 😅 ...čo ona nezvykne..

jacka
16. okt 2012

@leninka75 to len tak dostala?.........veru ťažké slovo........ale naučí sa 🙂 🙂 🙂 ......................aj druhé niečo budeš variť či vám stačí polievka?..............neviem čo zajtra..... ☹

jacka
16. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 pančucha 😀 😀 😀 😀 😀 ...................veru prachy si do hrobu nevezmeme.......ale treba mať "zásoby"..... 🙂
som rada že chutil koláčik.........idem kuk či som si ho uložila inak sa nahladám 🙂

leninka75
16. okt 2012

@jacka ..to malo byť na narodky, ale vraj svokra už nevedela vydržať 2 týždne 😅 😅 😅 ......urobila som granadír...absolútna strata inšpirácie 😔 😔 😔 .......a na zajtra som vyiahla kuracie stehná, večer upečiem s ryžou...musím dnes na zajtra..lebo zajtra idem s prstom na kožné......som objednaná na 9:45, hlúpy čas......

jacka
16. okt 2012

@leninka75 ej aká nedočkavá...... ☹ ......................čo máš s prstom?.....taký nijaký čas..... 😖 .........................ako ich ideš robiť?...

leninka75
16. okt 2012

@jacka ty dnes nevaríš?.....ešte vám zostalo od nedele?

leninka75
16. okt 2012

@jacka ...na prste mám niečo neviem čo , ale mám žlto- čierny necht, šupinkuje sa mi,okolie mám zapálené a išiel mi aj hnis, to bolo pred mesiacom......ťapa sestrička absolútne hluchá, že to mám akútne ma objednala až teraz....medzitým mi mamina priniesla koloidné striebro, možno si už o tom počula, je to prírodné antibiotikum takmer na všetko...to som si dávala na prst mám to o moc lepšie ale pre istotu idem...inak to striebro, Lilka začala mať zapchatý nos, že nádcha, tak som jej dala po jednej kvapke do nosa asi po dva večery a nádcha sa nekonala 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
16. okt 2012

@leninka75 som rada že dnes nevarím....nejdem sa dokopať k ničomu.....ešte je z nedele fašírka...a varím ryžu..........ale zajtra ...netuším.....žeby zas špenátik 😕 😉

jacka
16. okt 2012

@leninka75 počula som o tom.....vraj je to velmi dobré......... 🙂 🙂 ................si nemala volať....mala si rovno tam nacupitkať ako akútny prípad...........neznášam sestričky......dôležité.... 😠 .........................dobre že mám v rodine dve 😀 😉

jacka
16. okt 2012

prišli pneu.....kludne možem zdrhnuť 😀 😀 😀

utka
16. okt 2012

@leninka75 no tak daj...možno sa urazím 😝 a možno nie 😀 ...
U nás e tiež hnus počasie...
To koloidné striebro je vraj super. Ale ešte som to nekúpila. Neviem ani kde...

jacka
16. okt 2012

@leninka75 vidím ťa.....ale už som tu nie...ale zachvilu budem... 😀 😀

leninka75
16. okt 2012

@utka ..aha ďalšia čo sa chce ofukovať 😀 😀 😀 😀 ........

@utka @jacka ..naozaj to striebro funguje!!! 🙂 .....dá sa kúpiť v lekárni, ale len 10%..mne ho mamina kúpila u akupunkturistu 50%......

leninka75
16. okt 2012

..bežím aj ja potom ešte pokecáme ...

utka
16. okt 2012

@leninka75 tak musím niekde pohľadať nejaký kontakt...a asi objednám...

letty86
16. okt 2012

ahojte 😵
chlapi spia,vikuska oddychuje, tak musím urobiť kuk 😵
dakujem za milé blahozelania...vikinka má veru kiahne, zatial len na chrbátiku, horúčku nemá, tak zatial sa to dá...pred troma týzdnami s tým prisla jej spolusediaca a dobrá kámoska, tak už je to tu...som volala s kamoškou, tak vraj včera 10 detí chýbalo...idem dnes do lekárne, včera mi poradili nejaký dezinfekčný prostriedok a dnes ho mali objednať, vraj je dobrý na kiahne...nejdem dávať tekutý púder, vraj sa teraz už neodporúča a kúpila som hypermangán...a vikus aj kasle 😖 , tak berie aj solmucol
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 dnes ti ide, 😅 sa tu rehlím z tvojich príspevkov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka mas pravdu, niektoré sestričky sú neskutočne dôležité, tiež ma to vie vytočiť 😠 neviem, či majú nejaké špeci školenia 😅 ale je ich dosť, aby to bola náhoda 😅

denisenko
16. okt 2012

@jacka žijem??? Preží vam ☹ ale bude aj horšie 😀. Simonkovi davam gel, deniskovi zas zatekaju sople,tak kašle ako tuberak... ☹ chce,nechce-musi inhalovať,tak hadam bude lepšie. A už sa teším na prazdniny,chcem ísť pozrienašich a sestry 😉

letty86
16. okt 2012

@denisenko držkajte sa 😔 nech ste rýchlo fit...ked príde tatík, už ti(vám) bude lahšie

leninka75
16. okt 2012

@denisenko @letty86...ahojte!!! 🙂.....

@letty86 ...koľko má Viki spolužiakov??.....len tak sa pýtam či nedostanú kiahňové prázdniny 😀 😀 ..som zvedavá či ich dostane aj Maťko..potom si prídeme s Lolkou zobrať zopár 😀 😀 😀

@denisenko .....Nisko chodí do školy, či si ho nechala doma? ....dúfam, že mu to rýchlo prejde......Simko je stále mrchavý so zúbkov?.....

jacka
16. okt 2012

@leninka75 pekne do radu.....prvý sme my 🙂 🙂

to bude pršať celý den či čo?.....rada by som ich vyvetrala...... 😝 ......normálne by som šla s nimi von...len sa bojím že budu zas chorí 😝

jacka
16. okt 2012

@denisenko aký optimiznus..... 😀 😀 sa mi páááči................a kedy budu prázdniny?.......a pojdete v vašim všetci štyria?......či ešte traja?................ako autoškola?.....ty kedy vobec žiješ čo? ☹ 😉

jacka
16. okt 2012

@letty86 možno sestričky dostávaju nejaku injekciu.......aby boli neznesitelné 😀 😀 😠 ...................vy ste ako oslávili?...či ešte len budete?.................ty si mala kiahne?....

jacka
16. okt 2012

@utka pokukaj ten kontakt ....potom si ho poprosím 😉 ................ja sa aj opýtam dr...ked tam pojdem

jacka
16. okt 2012

zas som tu len sama.... 😝 😉

denisenko
16. okt 2012

@letty86 aj vy sa držte,nech je kočka viki bez jazvičiek 😉
@leninka75 o tom striebre počujem prvy krat :-/ hej,v škole je,kto by to s nim doma vydržal??? 😀 simčovi ide prvy zubok ☹
@jacka ved ja som večna optimistka 😀 už je po obede,tak nazdravie 😉 bola som pre deniska a prišla som po kolena mokra 😖 tak to poldeci 😀 bude tak akurat na zohriatie

denisenko
16. okt 2012

@jacka hej,chcela by som k našim všetci 4, je to na dušičky a chalani chcu ísť do bratislavy na nejaky free style cross motoriek,tak to by bolo cestou. Autoškola zatiaľ ide,bola len teoria,tento týžden mame planovať jazdwy tak doporučujem nevychadzať z dňu až do odvolania 😀

jacka
16. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..poslúchnem ťa...ostanem dnu 😉 ............................chalani maju teda´riadne chute 😉 .........................tak nazdravie 🙂 🙂

utka
16. okt 2012

@denisenko tak toho frťana si daj pred jazdou 😉...vieš, že šofér musí byť veselý...
@jacka to neviem, či ti Dr. poradí, keď ona asi rada dáva ATB.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre