Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. apr 2009

Dobré ránko holubičky 🙂

Simka ešte zarezáva 🙂 ,mne sa nechce spať,už aj raňajky sú nachystané 😅 ........už som aj vyzlečená z pyžama 😀 😀
jéééééééééééééj utka, ďakujem za komplimentoš 😵 😵 😵 ................ale to je len očný klam 😉 ...........keby som bola fotená z blízka,tak to by si videla samé sivé vlasy a vrásky po celom ksichtíku 😀 😀 😀

aninka29
27. apr 2009

zabudla som na počasie.......u nás je krásne slnečno,ani lístok na strome sa nepohne 😝 😝 😝 ...........takže ak je na západe blé blé,tak záviďte 😀 😀 😀

leninka75
27. apr 2009

dočítané!!!..........ešte že je vonku pekne, inak by som nemala šancu!!! 😀 😀 .........my sme boli v sobotu na Lietavskom hrade, mali sme krásne počasíčko, super prechádzka, žiadne prudké stúpanie, krásny hrad, mňamkové klobásy pod hradom, Lilka pekne šľapala aj keď cestou dolu sme sa nevyhli jednému záchvatu bezdôvodného revu, večer som myslela, že padne ako "gaca" keď nespala celý deň, ale ona v pohode!!! 😠 ....ja neviem odkiaľ tie deti berú energiu!!! ............no a včera varenie, zameškané upratovanie a poobede vychajda len u nás v okolí.....

jacka, tak si to prežila v zdraví!!!! 🙂 ..... pekné bruško!!!....... 😎

aninka, to ste boli niekde blízko v lese na prechádzku? 😉

ozaj dievčatá, prečo eeee bulharsko???......mali ste zlú skúsenosť??........my sme tam boli už 3x, minulý rok aj s Lilkou a chceme ísť zasa 🙂 .....

aninka29
27. apr 2009

strašidielko sa zobudilo,takže nateraz končím 🙂 ............sa napapame a ideme von 😎

jacka
27. apr 2009

aj mi už ideme von...ale ja sa vrátim 😀 😀 😀

leninka75
27. apr 2009

dnes idete všetky nejako skoro??!!...............ja budem na vás číhať!!! 😎 😎 😎 😀.........

jacka
27. apr 2009

čihaj 🙂 😀

mirrinka
27. apr 2009

ahojte....my sme dnes doma,Lianke sa nechcelo vstávať do škôlky,vstali sme až o pol deviatej,ale to asi preto,lebo sme boli včera vééééľmi unavení - prišli sme domov neskoro,lebo sme boli na výletiku 😉 dnes budeme už len oddychovať doma.... 😀

jacka
27. apr 2009

brrrrrrrrrrrrrrrr

tam je kosááááááááááááá 😠 😠

jacka
27. apr 2009

ani pošli teplooooooooo.................. 😅

siwike25
autor
27. apr 2009

Awojte,aj unas je zimmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaa.Varim nedelnajšiu polievočku lebo včera sme boli pozvany na obed.Tak aby sme maly aj doma.Periem Jacka 😠 😠 😀 😀 a mam aj vižehlene,beééé bééééé.Tatkove košele.A robila som poriadok v skrini a hodila som do pračky košele,bé budem mat čo zajtra zas žehlit 😀 😀 .Simonko išiel s dedom von tak som sem došla kukenzovat vaaaaaaaaaas 😀 😀

leninka75
27. apr 2009

siwi, včera sa dobre pralo a sušilo v tom vetre!!!!.........ja som oprala 3 práčky a večer som to rovno požehlila!! 😀 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2009

ved aj dnes duje..tak to poschne....

leni a mala si to kde povešať?

siwi len per,per.....aby si mala čo žehliť 😀 😀
inak sa možeš hanbit zato že sem malo chodiš 😠 😠

mirri detto 😠 😠

leninka75
27. apr 2009

mala, mala......a kým sa jedna oprala, prvá už bola suchá!!! 🙂 🙂 🙂 ........to znamená, že celý týždeň po večeroch mám veget!!!!...........bóže, čo budem robiť s toľkým voľným časom??!! 😒 😉 .......

jacka, čo sa ti nepáčilo v bulharsku????? ☹

mirri, kde ste výletovali??? 😉

siwike25
autor
27. apr 2009

ˇJacka neni času 😀 😀 😀

aninka29
27. apr 2009

už sme domááááááááááááááááááááá 🙂
polievočka zjedená a o chvíľu bude druhý chod 😉

aj ja periem,ale žehliť nebudem 😝 😝 😝

u nás je teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😝 😀 😝 😀 😝 😀 ........................záviďte 😀 😀 😀

leninka75
27. apr 2009

nezávidíme ............aj u nás je, ha, ha, ha 😀 😀 😀 😝

siwike25
autor
27. apr 2009

to len unas je taka zima???Simi v kabate a čiapke bol vonku 😅 😅 😅
Aninka dobre fotky maš 😉 😉 😉

aninka29
27. apr 2009

siwi danke 😵 😵 😵 ............aj Ty.Simonko je úžasný v tom novom strihu 😵

leni tak Ty závidieť nemusíš 😉 ...........takže ostatné záviďte mne a leninke 😀 😀 😀

idem von,Simka ma ťahá na hojdačku 😉

jacka
27. apr 2009

aj my máme zimu..matko by zniesol aj pančušky 😒 😅

ani ...ani ja nezávidim lebo to nie je pekne 😀 😀 ...ale kedže mate dlho pekne tak posielam vietor a dážd na východ...

siwi tak si ho nájdi 😉

aninka29
27. apr 2009

jacka len Ty nič neposielaj.....neprosím 😀 😀 😀

jacka
27. apr 2009

ale ANO!!!!! 😀 😀 😀 😀 aby vám nebolo luto 😀 😀

leninka75
27. apr 2009

jacka, nechaj tak.....poznáš ako sa hovorí "príde na psa mráz"....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. apr 2009

😝 😝 😝 Vy ste ale prajné 😝 😝 😝

jacka
27. apr 2009

leni už som ti písala že si moj človek 😉 😀 😀

jacka
27. apr 2009

ani len to naj...prajeme 😀 😀 😉

leninka75
27. apr 2009

veru veru ani,.... 🙂 🙂 🙂 .........tak by som potreboovala ísť ku kaderníčke lebo čo chvíľa budem svietiť do ďaleka s mojimi šedinami 😠 😠 😠 .....len nemám čas ☹ ☹ ☹

aninka29
27. apr 2009

veď ja len čumím aké ste prajné 😝 😀 😀 😀

leni vlasy mi nespomínaj 😖 .............ja sa už neviem dočkať kedy pôjdem ku kaderníčke..........ale ešte musím vydržať,chcem ísť až pred svadbou,aby som bola za peknú 😉

jacka
27. apr 2009

ani ved ty aj tak budeš naj........a čo si obliekaš 🙂

to ak smiem vediet kolko máte rôčkou?? 😕

utka
27. apr 2009

Ahojteee...
Konečne som sa sem dostala...nejako nestíham. Tento týždeň mám taký rozlietaný. každý deň nejaký lekár ☹.
U nás je tiež dosť chladno. Síce slniečko svieti, ale fúka vietor ☹.
Aj ja sa chystám ku kaderníčke, ale našťastie ešte nemám ani jeden šedivý vlas 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre