Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@leninka75 nenudím sa s nimi....dnes hádam ani nenavarím 😝 ----------............netuším ako to urobili.........ani na nenapadlo na nich kuk ked kričali že sneží...........a teraz tu behaju s vysávačom 😝

denisenko
24. okt 2012

@leninka75 no hádam sa nejde pridať k nám do klubu bacilov.....ako...máme vás radi, ale nemusíte byť všade..... 😀 😀 😀 Lolka nech sa drží...maminka, navar kopec čaju...mm zaberie vždy čaj.....a ked nie, tak umiera.... 😀
@jacka....u vás ako vždy všetko v predstihu...aj sneží...... 😀 😀 😀 😀 ..tiež som zvedavá, ako sa im to,podarilo....

denisenko
24. okt 2012

@jacka tak...nech pekne po sebe upracú...Denisko pravidelne na koberci plastelínuje...potom to musí všetko vyčistiť...vcedierko, kefka a ide.....a ked namrví aj vysáva.....nemáme doma černocha, čo by to urobil za neho.... 😀 😀 😀

utka
24. okt 2012

@jacka Lolka je doma s leninkou, takže zase si to trochen doplietla 😉

utka
24. okt 2012

@jacka šikovní chlapci 😀
U nás je dneska hnusne... 😝

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ...to vieš mi sa pcháme aj keď netreba 😀 😀 😀 😀 .......čo budeme horší??? 😀 😀 😀 ......

leninka75
24. okt 2012

@jacka ..tak už len stromček a máte vianoceeee!! 😵 😵 😵 .......našťastie zatiaľ bez teploty 🙂 ......

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ..brrr plastelína 😝 .....fajne sa roznáša keď je prilepená na papučkách 😝 😠 😖 ....už si vymyslela čo ideš variť?

leninka75
24. okt 2012

@utka .....veru ani u nás to nevyzerá na slniečko ☹ ..a to majú ísť z družiny niekam do lesa opekať 😒

denisenko
24. okt 2012

@leninka75 variť??? ...noooo....práve som došila Simonkovi dekový spací vak...tak sa vytešujem...a čucháááám.....ktorý zo susedov zas páli????.....a to moj obed.... 😀 😀 😀 😀 tarhoňa so sojou....

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ....ty si v šití samouk??? 🙂 ........a už by si to na susedov hádzala 😀 😀 😀 ......dal sa obed zachrániť??

denisenko
24. okt 2012

@leninka7 hej, samouk. 🙂 ..obed bol výborný.... 😀 😀 😀

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ..takže Niskovi musíš variť druhý?? 🙂 😉 ......

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ..inak tvoj muž je na chlapa dobrý pacient keď mu zaberá už čajík 😵 😵 😵 😵

leninka75
24. okt 2012

...pomóc Lolka mi tu vyjedá práškový cukor 😀 😝 ... a je všade, na nej, pod ňou, pred ňou...bleee 😝 😝 😝 ..ale je blažená 😵 😵 😵

leninka75
24. okt 2012

....idem to upratať a šup pre Lilku...

jacka
24. okt 2012

som dnes čakala slniečko.....a nič...asi ani nebude..... ☹ ☹ ..........

jacka
24. okt 2012

@leninka75 príjemne upratovanie..... 🙂 vidím že aj ty máš doma aktívne dieťatko 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. okt 2012

@leninka75 ..nie, nevarím druhý...Nisko bude mať aj tak palacinky..... 🙂 ...moj muž...a ked ti poviem, že to mu poradila moja mamin, taký čaj...tak si predstav, čaj a od svokry....vždy vylieči...to je zázrak prírody, čo?????...a si si istá že je to práškový cukor???? 😀 😀 😀 ...ked je blažená..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. okt 2012

@jacka nič si z toho nerob, ani u nás nie je..ale je teplúčko bola som pre Niska v škole a aj bundu som vyzliekala po ceste.... 🙂

jáj, mamky...prišli mi balíčky z bazárika....bodynka pre Simonka...normálne som až prekvapená, ako možu byť body nosené deťmi v Simonkovom veku v takom super stave....od nás už len do koša...... 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@denisenko tu ani teplo nie 😢 .....................ty to prečo hádžeš do koša...... 😀 😀 😀 len aby si aj Simonka tam nehodila 😉 😉

denisenko
24. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀

jacka
24. okt 2012

@denisenko 😉

jacka
24. okt 2012

máme tu teplúčko...som bola zakuriť 🙂 .............ani von sa mi nechce...... 😒

leninka75
24. okt 2012

@denisenko ..tak to musí byť fajný čajík!! 😵 😵 ........žeby sme mali doma niečo o čom neviem 😀 😀 😀 ........

@jacka ...len sa vyhrejte 🙂 ..aj tu sa už pomaly chystá do kotla 😵 ..len kedy sa zapáli netuším 😝

.....inak máme teplotu ☹ ..na obed vyskočila na 38 ☹

denisenko
24. okt 2012

@leninka75 uha...cukor tuším nezabral.... ☹

jacka
24. okt 2012

@leninka75 ach jááj ☹ ☹ ☹ ..............aspon klesá?......ste ani vonku neboli že?......rýchlo sa vyliečte....

jacka
24. okt 2012

@denisenko aký cukor?.... 😕

jacka
24. okt 2012

tí moji zlobríčkovia sú ešte vonku a to nepočujem nič íné.....len to je moje.....mamííííííííí..........a nieeeee........a toto mi zobral.....jááááj....nech je už večer dnes.......lebo ma odvezú..... 😠 😠 😠

jacka
24. okt 2012

kuk.......... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre