Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

táááák s deťmi som urobil poriadky aspon 5min. tu bude ticho 😠 😠 😠

leninka75
25. okt 2012

@jacka ..jedošia už od rána??? 😠

leninka75
25. okt 2012

..viete čo sa mne včera stalo??? 😝 ..išla som robiť muffiny, otvorím balík múky a kukám, že prečo je tam kmín 😀 ...a kuknem lepšie a samý chrobák 😝 😝 😝 😝 .....bleee.......roky kupujem jednoťácku múku, nikdy sa mi to nestalo až teraz fuj 😝 😝

denisenko
25. okt 2012

@leninka75 to si mala v novej múke???...fúúúj...ja jednoťácku nekupujem...nie že by som proti nej niečo mala, len muku poväčšine pri veľkom nákupe a a ten sa robí v Tescu.... 🙂 ...Lolka je herečka, vidíš ...cukor účinkuje...len trošku neskor...aj ja si asi otv orím, nejako ma bolí hlava..... 😀 😀 😀 😀 ...s tým vychádzaním na cesty dám vedieť, ešte mi musia zavolať, či ten utorok platí alebo čo...lebo zrejme som jediná, kto može...a vraj musíme byť aspon 2... ☹
@jacka ..hnevajú ťa???...čo si im povedala?? 😀

denisenko
25. okt 2012

@utka my tiež sad dopujeme liekmi...ani sa mi nikto nečudujte....Denisko nelubi zeleninu, ovocie raz do týždna a aj to musí mať chuť.....potvora... máme Marťankov, probiotiká, vitamín C a Panthenolové tabletky....normálne ranajky..... 😀 😀 😀 😀 rakytník?.... 😕 😕 😕 ak pomože, daj vedieť..ozaj a ten imunoglukán...pomáha??

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ..veru nový balík 😝 ....neverila by som čom tým našim deťom zaberie na chorobu 😀 ..koľko budeš mať jázd??..aj máš nejaký predbežný termín ukončenia autoškoly?...marťanov to aj my a večer imunoglukán 🙂 ..ja s ním mám dobré skúsenosti 🙂 .....ale podľa mňa je všeko indi-vindi..niekto chváli niekto nadáva 😉

jacka
25. okt 2012

@denisenko povedala...že ešte raz sa budu hádať...tak odídem..hádali sa a schovala som sa..... 😝
@leninka75 riadne prekvapenie....fúúj....aj si bola reklamovať?.....potom si ich piekla?.....

jacka
25. okt 2012

@denisenko imunoglukán nepomáha..... 😉

jacka
25. okt 2012

ako tak kukám tak my jediný sme bez dopingu......

jacka
25. okt 2012

@denisenko 🙂 vidím ťa....

denisenko
25. okt 2012

@jacka ha, to zaberá jediné aj u nás...že bud odídem ja alebo sa odsťahuje on.... 😀 😀 😀 ..bez dopingu...aspon máš viac E v penaženke..... 😀
@leninka75 a to aj mna zaujíma...reklamovala si???...jázd budem mať ....asi 18 krát po dve hodiny... termín ukončenia..no, ked to všetko zvládnem, to je idividuálne 😢 😢 😢

inak...ja už som po obede..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. okt 2012

@jacka ale ty sa isto niečím dopuješ, ked máš taký dobrý zrak.... 😀

denisenko
25. okt 2012

ja sa nehrám....kým sa tu rehlím, zas mi vykypel Simčov obed...... 😔 😔 😔 😔

jacka
25. okt 2012

@denisenko prečo toto 😢 😢 .......................to každý den budeš jazdiť?..či ako?...............................že ...ododnes sťahujem ich..... 😀 😀 😀 ................že viac E ...škoda že ich tam nevidím....... 😀 😀 😀 😀 .............................čože po obede?.....prečo?.....
ti to poviem a budeš ma vidieť aj ty.... 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

@denisenko čo mu varíš?....

denisenko
25. okt 2012

@jacka jááj, šak do penaženky kukaj a nie na koníka.... 😀 😀 😀 ...jazdy len ked sa stretne moj volný čas s inštruktorovým...je nás vela...ale to neva....chodím tam mesiac a má to trvať 3....a bežne sa stáva že aj 5, pokým si človek nie je istý, že je naozaj pripravený.....majú: individuálny prístup k žiakom.... 😀 😀 😀 ..prečo po obede? lebo som bola hladná...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..varí,...mrkva, cestoviny a cuketa.......trošku zeleninky, nech má zas čím pluť široko daleko..... 😀 😀 😀

utka
25. okt 2012

@leninka75 no doping musí byť. Aj ja som spokojná s Imunoglukánom. A ten Rakytník mu už dávam, ale ostatné tiež. Viki tiež nechce ani zeleninu a z ovocia iba banán a jablko ☹...

utka
25. okt 2012

@denisenko to máš nejako veľa jázd, či? ja už si nepamätám koľko som mala...

denisenko
25. okt 2012

@utka to sa ti asi zdá...my nemáme vobec trenažér..všetko len v aute....

leninka75
25. okt 2012

..ja používam imunoglukán od Lilkiných dvoch rokov,ale len sezónne na jeseň a na jar.....a stále bojujeme s kútikmi, tak skúšam aj marťanov..Lilka síce zje aj zeleninu aj ovocie, ale žeby to stačilo pokryť to čo jej organizmus potrebuje silno pochybujem ......

leninka75
25. okt 2012

@utka ..a ako budeš vedieť, že ten rakytník je dobrý?.....

utka
25. okt 2012

@denisenko ja som bola na trenažéri raz. A jazdy som mala už aj keď sme mali teóriu...Nikdy nezabudnem na začiatok jázd. Prvú jazdu som bola na parkovisku a na ďalšiu sme už šli do ulíc... 😀

denisenko
25. okt 2012

@utka ved aj my sme to už dávno mali mať, len niečo do toho prišlo...ale nevadí, ja sa neponáhľam...

denisenko
25. okt 2012

@leninka75 s kútikmi? nedávaš jej riboflavín? a aj panthenol je na to....

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ..áno začali sme teraz prvý blister.....uvidím či zaberie ......panthenol som nevedela, ale už viem 🙂 .......inak keď si dne s taký hladoš prídi na obed ryba + opekané zemiačky + kapustovo - cviklový šalát 😉 ...chcééš? 🙂 🙂 .......
....som zvedavá, aký budeš mať pocit 1x za volantom 🙂...ja len si na to pomyslím, tak brrr ☹

leninka75
25. okt 2012

..múku som nereklamovala ☹ ....som nevedela či by mi to zobrali aj bez bloku 😕 .......ale dnes som im to povedala a že mala som priniesť 😒 ..

denisenko
25. okt 2012

@leninka75 ...už sa obliekam..... 😀 😀 😀 😀 ..no, ja som tiež mávala problém s kútikmi, celú pubertu a preto viem o riboflavíne a aj to, že sa musí využívať celé balenie..... 😵 a ten panthenol....ja ho dávam Deniskovi kvoli aftám, na sliznice a podobne...ale je tam aj napísané, že je to vitamín štíhlosti a fitnesu...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. okt 2012

maly by som ísť vyvenčiť seba a Simonka...ale do toho hnusu sa mi nechce...také akési pochmúrne je to tam......

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ...tak to ten panthenol idem jesť na kilá 😀 😀 😀 .......

leninka75
25. okt 2012

@denisenko ..rybu máš naloženú, tak v rámci venčenia skočte sem za kopec 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre