Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. okt 2012

...dnes mi to varenie nejako ide..ešte som aj zeleninu podusila 🙂 ......

utka
25. okt 2012

@leninka75 nebudem vedieť. Rakytník obsahuje veľa vitamínu C, tak preto mi ho dávam...Rybku by som si dala...
Tak aj ja si idem kúpiť Panthenol 😉

utka
25. okt 2012

My máme dnes o ničom obed. Vôbec neviem, čo si dám. Ale asi zvíťazí Restovaná kuracia pečienka na cibuľke, tarhoňa, kyslá uhorka

jacka
25. okt 2012

pekne ste popísali.......len sa pekne dopujte..... 😀 😀 😀 .............ja ich budem liečiť ked budu chorí 😀 😀 😉 ......................u nás každý večer jablčko...hruštička.....banán.........von ked sme lúskame orechy...... 😉 ...to papá len Peťko 🙂

utka
25. okt 2012

@jacka a prečo im nedávaš nič? Nechceš?

jacka
25. okt 2012

@utka nechcem....... 😉 .........nech sa bránia .......... 🙂

jacka
25. okt 2012

@utka čo máš na obed?......zajtra musím variť 😝 😝 😝

utka
25. okt 2012

@jacka mala som restovanú kuraciu pečienku s tarhoňou...dnes som neoddelila 😝 ...nevadííí.

jacka
25. okt 2012

@utka ozaj ved si písala.... 😉

utka
25. okt 2012

@jacka pohodaaa...napíšem ešte raz 😉...

jacka
25. okt 2012

juj to je hnus vonku..... 😠 😝 ........................budem musieť tam ísť s nimi aspon trošku..... 😖

denisenko
25. okt 2012

@leninka75 už som bola na ceste k vám, ale som sa vrátila....vyzerá, že bude pršať a ja nemám dáždnik.... 😅

normálne kukám z okna, že začne snežiť...aspon tu to tak vyzerá....neviete náhodou niekto kam som poupratovala čižmy?????? 😕 😕 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. okt 2012

@jacka pošlem ti na zaučenie aj toho mojho aby vidl že aj ostatné deti papajú ovocie..nielen maminy.... 🙂

utka
25. okt 2012

@denisenko aj aj môjho pošlem @jacka

denisenko
25. okt 2012

@utka tak tak.....nech ich dá na poriadok.... 😉

mamky, bordel v celom byte...riady neumyté, nákup nevybalený..školská taška rozložená, veci z nej na stole.....ale to ticho....nahnala som ich oboch do postele 😵 😵 😵 a vyložím nohy a kašlem na to.... 😀

jacka
25. okt 2012

@utka
@denisenko len pošlite 🙂 🙂

to akoby si bola u nás 😀 😀 😀 😀 🙂

denisenko
25. okt 2012

@jacka neboooj...dlho nepospali... 😀 ale každá minúta sa ráta....... 😀 ..som si pustila pesničky že 90-te roky, nech si pospomínam na svoje discočasy a tam že nápis: OLDIES...to čo ako toto?????????????

jacka
25. okt 2012

je niečo vo vzduchu alebo ja som podráždená 😠 😉

jacka
25. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 vitaj starenka 😀 😀 😀 😉 .........................ja ked to pustím tak Maťko hned...to je strašné daj to preč.... 😖

jacka
25. okt 2012

poradte niečo na zajtra uvariť.....som v koncoch 😒

denisenko
25. okt 2012

@jacka aj ja...a už nemám ani polievku...ale v mrazáku su gulky v rajčinovej omáčke a knedla..... 😵 😵 😵

jacka
25. okt 2012

a sme po večeri...deti umierali hladom ...a skoro nič nezjedli 😝 😠

@denisenko mnam to by som si dala...... 😵 😵 😵 ....ale velmi si mi neporadila ☹ 😉

jacka
25. okt 2012

@denisenko snežilo u vás?

jacka
25. okt 2012

vravím Peťkovi...vyhod ten papier do koša....................odpoved: s tebou sa nevyprávam........ 😠 😠

denisenko
25. okt 2012

@jacka u nás nie..len mrholilo....a stále mrholí.... 😝 ....moja srdcovka.....

https://www.youtube.com/watch?v=ovVPmm7_Ezg
denisenko
25. okt 2012

@jacka čo si mu urobila????? 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko práve dojedol parené buchty.... 🙂

jacka
25. okt 2012

@denisenko jáááááááááááááááá...čo si nič som mu neurobila........ 😀 😀 😀 😀 to on.... 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

@denisenko velmi krásne..... 😵 😵 😵 .................to mi pripomína ked sme s mužom začínali 😀 😀 😉

denisenko
25. okt 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 šááák to to..... 😵 😵 😵

jacka
25. okt 2012

@denisenko ako Denisko v škole....páči sa mu?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre