Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka ..ja som super zateplené gate kúpila v tescu 😵 😵 ..tieto z dneška sú nezateplené ale také pekné cukríkové farby..lilka dostane tyrkysové a lolka ružové 🙂......a ešte som lilke kúpila také trbietavé silónky, tá z nich bude hotová 😵 😵 ....vieš ja radšej kúpim drobnosti a potom sa zdá, že aký kopčisko je pod stromčekom 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka....však tí chlapi sú jak cez kopirák robení 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka.....dobre kúriš, zato sú mokrí 😀 😀 ...moje baštia hranolky 😵 😵

jacka
27. okt 2012

@leninka75 ved aj tam..... 😵 😵 ...presne drobnosti...každý pobaliť zvlášť......a je toho neúúúrekom 🙂 🙂 ....poznám dobre také finty 🙂 ..................................veru....len výzor je iný..... 😀 😀 😀 😀

moj muž kuri......to vieš chorý je......musí......ale páli plot....... 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2012

@leninka75 mnam.......pozvem sa možem... 🙂 🙂

denisenko
27. okt 2012

@jacka ten chlebík vyzerá fajn... 🙂 dakujeme...odovzdám... 😉
@leninka75 si sa nepomýlila? vianočné nákupy???...ty si že ako v predstihu??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka ....šup sem!! 😵

leninka75
27. okt 2012

@denisenko ......sa mi podarilo baby upichnúť k tete, tak som to využila 😀 ..ale platí aj, že čo môžeš urobiť dnes neodkladaj na zajtra 😀 😀 😀 ........asi som mala najskôr kúpiť sladkosti na mikuláša 😨 🙂 ......

jacka
27. okt 2012

@denisenko ten chlebík je proste bezkonkurenčný.....a taký čerstvý zjedia aj polovicu bez ničoho......... 😵 😵 ....čo ma velmi teší 😵 😵 .............................ty si sa ked stratila?..............Simonko niečo pospinkal v kočíku?..........tatinko je už vybalený??

@leninka75 ......... 😵 😵 😵 dnes by som najradšej s nimi niekam vypadla...ale tak akurát pod kvapky 😝 😝 😝

jacka
27. okt 2012

@leninka75 veru to bude skor........ 🙂 ale zas to možeš hocikedy 🙂

leninka75
27. okt 2012

..idem sa trošku pohrať 🙂

denisenko
27. okt 2012

@leninka75 ale tak takú príležitosť treba využiť a hlavne, ked teraz sú zlavy...ja sa chystám v stredu na krv na endokrinologiu, Denisko bude v škole a Simonko to aj tak nechápe...zaparkujem ich niekde aj s tatinkom, a pojdem kuknúť medzi regály.... 😵 😵 😵 len dúfam, že to výjde.... 🙂

denisenko
27. okt 2012

@jacka Simčo potiahol až pol hodinu...katastrofa..je dnes upišťanejší ako to počasie...neviem, asi mu ide hned ten druhý zub...no paráda...chlapov som poslala do Tesca pre minerálku a kedže sa nevedeli rozhodnúť, čo na večeru, tak nech kúpia kebab.....večer naládujem deti do postelí a urobím si romantikuš večer..aspon na polhodinu, lebo isto Simon začne už o 9-tej večer hladať mamu..... 😠 😠 😠 😠

jacka
27. okt 2012

@denisenko prečo na krv???? 😕 😕 .................ja ked niečo naplánuje.,.....tak to nevyjde..... 🙂 ...................fíha ha....pekne pol hodku 😉 😉 ..............................jééééj romatika 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........ 😵 😵 😵 ............................mala by si prísť ku nám aj ich mám upišťaných dvoch 😠 😠 😠 .....či troch pardon............... 😝 ................ja netuším čo budu jesť....Peťko asi bábovku......ale čo my..... 😔 😝 asi nič....netroví....ušetríme.......... 😀 😀 😀 😀 ........................

jacka
27. okt 2012

Peťko si napchal vrecká s tými guličkami čo sa hádžu do jamy........ťahá ho to k zemi 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2012

@jacka na kontrolu, kvoli tej štítnej...to asi budem chodiť každý mesiac do jedného roka po porode....pre istotu... 🙂
...keby bolo len o tom, že čo večerať....tak si už možem dovoliť aj nejakú dovolenku na Seycheloch..... 😀 😀 a ked k tomu prirátam každé "neviem" za obed......pojdeme celá rodina..... 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2012

@jacka sa bál že ho odfúkne..ved hlásili silný vietor.... 😉

jacka
27. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...berte ma so sebou 😀 😀 😀 ........................... 😀 😀 😀 😀
ved to to to........ten vietor...... 😀 😀 😀 😀 😀

Maťko sa hlási k pc......tak na chvílu mizím......idem upiecť zemiačiky v šupke.....slaninka a cibulka 😵 😵

leninka75
27. okt 2012

@denisenko ..nooo aj polhodinka lepšia ako nič 😵 😵 😵 😵 .........tatino už o tom vie čo sa na neho chystá? 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@denisenko ..veru nákupy s bábätkom sú super, ešte to nechápe 🙂 😉 ....ty si chlapo vvyhnala do toho nečasu?? ☹ ......varenie 😝 ..10 min dozadu sa pýtam čo chcete zajtra: mäso na šamiňónoch s ryžou alebo rezne v zemiakov cestíčku s kašou 🙂 ......a hádajte?.....každý inak 😝 ....a teraz, že vyber si 😒

leninka75
27. okt 2012

@jacka ..dobrá večera!! 😵 ..moje budú už len kakavko a nám robím šalátik 😵

leninka75
27. okt 2012

..lúčim sa dievčatá..........dobrú noc!! 🙂 😔

utka
27. okt 2012

Ahojte...
Konečne som dočítala...
My sme sa dnes boli s Vikim ostrihať. Teraz sa trápi s úlohou. A mali sme návštevu. Mojej ex-švagrinej sestra so skoro 5-mesačnými dvojíčkami-chlapcami. Júúúj, takí sú zlatučkí. Ja som varovala jedného a peťo druhého 😉

denisenko
27. okt 2012

@leninka75 ja som ich nevyhnala...ale Simonko má "dobré" odpoludnie.....tak sa radšej sami ponúkli....len aby ho nemuseli počúvať a Denisko baviť... 😀 😀 😀 😀
@jacka zemiaky v šupke so slaninkou...mnáám.... 😉
@utka možno sa nalepí.... 🙂 aj vy tak bojujete s úlohami???? my dnes katastrofa...nie žeby nevedel...nechcel.... 😖 😖 😖 😝 ..máš nový strih???...ukáááž.... 🙂

denisenko
27. okt 2012

dobrú nocku, idem aj ja.....dáme si s mužíkom pohárik vínka a pokecáme...v klude....ešte Deniska uložiť a konečne padla.... 🙂

jacka
27. okt 2012

@leninka75 ..a čo ideš napokon variť.... 🙂

@utka kde ste sa boli strihať?..........ako šli úlohy?...chcelo sa 😔

@denisenko nechce sa mu...to je horšie ako ked musí.. 😉 ...vraj pokeciame 🙂 .....nuž každý to inak volá... 🙂 🙂 ....tak si pripite........pokecajte..... 😵 😵 😵 v klude 😵 😵

dobrú noc......pekné sničky.... 🙂 🙂 ....nebudem tu sama kecať 😀 😀 ..........zajtra máme budíček o pol 5tej 😝 😝

utka
27. okt 2012

@denisenko
@jacka strihať sme sa boli tu neďaleko v jednej dedinke...foto nemám ako dať.
Úlohy v pohode, len niečo napíše, potom prestávka a takto to píšeme aj 3 hodiny. Ale dnes písal so starkým a celkom pekne.

jacka
28. okt 2012

ahojte..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
28. okt 2012

kukuk..ahojte... 🙂
kto nemá sniežik????

denisenko
28. okt 2012

@jacka prečo o pol piatej??? čo mi zas ušlo????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre