Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
31. okt 2012

@jacka nie, neboli..ale musím sa úž pýtať, lebo mi to lezie na nervy, stále zahlienený... 😝 😝 😝 😝 na škatuli je, že len na lekársky predpis...tu mi ani fenistil kvapky bez predpisu nedajú..... 😝 😝 😝 😝

jacka
31. okt 2012

@denisenko každy človiečik je inakší 😵 ......vy ste mali aj teploty?....

jacka
31. okt 2012

@denisenko vidíš škatulu som nečítala........hlavne že sa plne hradí.... 😝 .............dobrá lekáren.... ☹ 😠 ...veru pýtaj sa na krčné.....

denisenko
31. okt 2012

@jacka len pri prvom...teraz už nie...ale bol mrzutý a plačlivý ako aj pri tom prvom, tak som už vedela... 🙄 ale musím jedno uznať, odkedy máme doma tatinka, ktorý dokonca spí s nami aj v spálni, Simonko sa budí v noci tak 3 krát...nie 7...klop,klop,klop.... 😉

denisenko
31. okt 2012

Denisko skáče na jednej nohe a šmýka sa po podlahe...akože jeho vôbec netrápi, že pod nami bývajú ľudia.....hlavne že sa pred Simčom predvádza a ten sa rehoce.... 😠 😠 😠

jacka
31. okt 2012

@denisenko super....citi tatinka....že rodinka je konečne spolu...... 😵 😵 😵 ......tak to nezarieknuť 🤐 😉

jacka
31. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .............poznám aj toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................ved ich nechaj 😉

denisenko
31. okt 2012

@jacka ved ja nič....hlavne že sa spolu hrajú...opadanú omietku u svokrovcov tatinko v lete vymaľuje na novo...... 😀 😀 😀

jacka
31. okt 2012

@denisenko žeby malovali znovu 😀 😀 😉 ..............pokial nepískaju je dobre........ 🙂 🙂 🙂

jacka
31. okt 2012

mala by som ísť s nimi to toho nečasu........len škoda že sa mi nechce.... 😖 ..........trošku ich vonku zamestnám....dám im hrabať nech hrabú lístie 🙂

denisenko
31. okt 2012

@jacka ..svokra by možno aj pískala...ale nevie.... 😀 😀 😀 ..ale nie, vraj prídu dnes večer, ked sa vrátim z autoškoly.... 🙂 ...vy máte nečas??? nám tu svieti slniečko a jasná obloha..... 😵

jacka
31. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 tak ju to treba naučiť 😀 😉 .................čo ideš robiť v autoškole....už budeš sedieť za volantom??.................pošli 😎 😎 😎 ................tu to vyzerá na dážd.....či sneh...či na obojo.......či čo 😠 😝

denisenko
31. okt 2012

@jacka dneska máme poslednú teoriu....a jazdy...asi stále v nedohladne...aspon pre mna...ja idem prázdninovať, tak nech mi dajú pokoj.... 😀 😀 ...myslíš, že bude snežiť? som pozerala, vraj zajtra ma pršať....som chcela cestovať...no..uvidíme.... 😒

denisenko
31. okt 2012

@jacka .....chytááááááj...... 🙂

jacka
31. okt 2012

@denisenko ešte nedorazilo ☹ ...........ale aj snaha sa cení 😉

jacka
31. okt 2012

@denisenko si uži prázdniny........cestu budu plné bláznov si dávajte bacha.....ale vraj pršať má od piatku tak neviem necháme sa prekvapiť 😉

leninka75
31. okt 2012

@denisenko ..blahoželám k zúbku!! 😵 😵 ..tomu sa hovorí, že súzvuk chlapských duší 😀 😀 ..teda to, že Simko lepšie hajká 🙂 😀 ......to je v pohode ako zabáva Nisko Simka, moje baby sa tu bežne naháňajú na tých detských odrážadlách 😀 😀 😀 .......

@jacka ..hrozný článok, brrrr ☹ ..dobre pohrabte 😉

utka
31. okt 2012

@jacka veru, ja mám dnes PITOOOOK!!!
Ale nejdem domov skôr, lebo je posledný deň v mesiaci a musím ešte o 15-tej tlačiť výsledky 😠 .
Ale chlapi ma budú čakať u Peťa v robote, tak aspoň, že sa nemusím trepať domov do Petržky...

leninka75
31. okt 2012

@utka ....už to budeš mať pomaly za sebou 🙂

leninka75
31. okt 2012

..teda, ale sa vonku dobre hnusilo 😝 😝 ....a to ešte chcem ísť večer do lídlu 😒

leninka75
31. okt 2012

..idem je tu lilkina kamoška...pekný večer 🙂

utka
31. okt 2012

Už sme na ceste.Zatiaľ to ide celkom dobre...

jacka
31. okt 2012

@leninka75 šla si do lidla?..čo si tam chcela?.................lístie pohrabané........detom sa velmi páčilo........dám aj foto 🙂
aj tu bol hnus........ 😝 😝 😝zima......brrr

@utka dobre dorazte...........

jacka
31. okt 2012

tu sa už asi spinká....... 🙂

dobrú noc.... 🙂 🙂

jacka
1. nov 2012

ahojte 🙂 🙂 🙂

leninka75
1. nov 2012

pekné dušičkové ránko!!! 🙂 ...síce zamračené, ale nejako som vstala s dobrou náladou 🙂 ...kto mi ju asi tak dnes pokazí 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. nov 2012

@jacka ..tak nakoniec sme skončili v kauflande 😉 ..potrebovala som len nejaké potraviny, mlieko, pečivo a drogošku..jaj a konečne som si kúpila zimné topánky ja to volám, že ku deťom ako tak podľa mojich predstáv
🙂 .......hrubá podrážka, kožušinka, rýchlo obuť a ísť 😀 😀 😀 .........poznáš takú obuv, že CCC??:...tak toto teraz otvorili v Púchove....inak sú tam celkom peknú detské topánky,ale že 35 eur 😅 😅 😅 ...

leninka75
1. nov 2012

@denisenko...tvojmu ďalšiemu zlatíčku prajem veľa zdravíčka, pohodovú školu, šťastnú rodinku a posielame veľa pusiniek!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵

jacka
1. nov 2012

@denisenko Deniskovi prajeme všetučko najlepšie..........nech sa poteší z darčekov.........posielame pusinky.... 😵 😵 😵

jacka
1. nov 2012

@leninka75 o áno....takú obuv kupujem aj ja....iné ani nekukám.... 😀 😀 .................obev CCC?...nie nepoznám 😕 😅 ...............za ten peniaz si možu nechať.... 😝
ja ti ju nepokazím........ 😵 len nech ti vydržííííí 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre