Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. nov 2012

@jacka tak u nás bude len varecha... 😀 😀 😀

denisenko
9. nov 2012

ozaj a ked sme pri tých hrách...ja chcem ešte kúpiť Dostihy a sázky...a minule som videla reklamu na tú hru, že : psie hovienko...to už aký morbidák takú kravinu vymyslel a tlačí to našim deťom do mozočkov???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. nov 2012

@denisenko že....to sa nedá nezabudnuť....... 😵 😵 😵 .........................ani MAťko sa s gormitmi nehráva....čo som rada.......väčšinou autami.....a vláčikmi......týýýýýýých mááááá....habadej 😉

@utka ja ako som na dovolenke ...logické ale že vobec nemusím 😝 😉

jacka
9. nov 2012

@denisenko ......no vidíš u nás budu dve varechy......a sáčok uhlia......toho tiež máme dosť... 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@denisenko hej...to je už zrelý na takú hru????:....som to aj ja kukala........ale stále mám za malého ☹ ☹ 😔

utka
9. nov 2012

@jacka ani ja...tam sú nejaké predlohy obrazcov a vkladajú sa tam také obrazce, aby pasovali na tú predlohu...neviem, či si ma pochopila 😕

utka
9. nov 2012

@denisenko Viki má Dostihy a stávky junior. Celkom ho to baví. A super hra je Z rozprávky do rozprávky. To bolo aj za našich čias...

jacka
9. nov 2012

@utka nie dakujem....aj keby si sa velmi snažila asi by som to nepochopila 😅 😅 😉

utka
9. nov 2012

@jacka tak nič ☹

denisenko
9. nov 2012

@jacka myslím, že už hej.....tú Junior verziu.... 🙂 ....ja ked vidím, ako hrá hry, ktoré ja ani neviem spustiť, nie ešte pochopiť, tak Dostihy isto zvládne.... 🙂 ......moc sa s tým uhlím nerozhadzuj, ešte bude tuhá zima..... 😀 😀 😀 ..a vláčiky a autíčka vedú aj u nás, plus lego.....a minule po dlhej dobe zas zbadal vo výkklade vláčkodráhu a že: mamí, kupiš mi ju???? ...chudatko moje, málo ich má...... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@utka nevadí......už je aj tak večer.........mne to nepáli........ 🙂 🙂 🙂

idem ja.......skontrolovať deťurece a asi skončím tam .... 😵

dobrú nocku.... 😵 ...pekné sníčky 🙂

denisenko
9. nov 2012

ozaj a keby ste ho videli ako hrá šach....budúci Kasparov... 😵 😵 ...len tých jeho rečí okolo toho..... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@denisenko no to mi hovor.....sú šikovnejší ako si myslíme..........ja už valím aj oči na Peťka...........ked si vezme ten hračkársky pc....zapína......opakuje........proste zííram 🙂 🙂

utka
9. nov 2012

Dobrúúúúúúúú

jacka
9. nov 2012

@denisenko aj s mojím muž ho hrá........ale ja ho neviem .... 😝 😝 ....ale zas nemožem byť geniálna 😀 😀 😀 ...............................a tie reči nie sú pri všetkom?... 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@utka dobrú......už padám aj ja 😵 😵

denisenko
9. nov 2012

@jacka ...ty máš oči fakt všade????...veru, on bez rečí ani nespí...aj zo spania rozpráva......kam sa na neho hrabe jeho úbohá mať???? 😀 😀 😀 😀

idem aj ja...dobrú nocku.... 🙂

utka
10. nov 2012

Ahojte...

denisenko
10. nov 2012

ahojte... 🙂 ..jáj, mamky, zlá noc....hnbusné zelené soplíky...Simonko a aj ja... ☹ ☹ ☹ A Simčo jediný z rodiny aj teplotuje... 😖 😖 😖 a vonku je krásne...síce strašne fučí ale aj tak je tam pekne a my sedíme všetci doma... 😝

leninka75
10. nov 2012

ahojte!!! 😎 .....

@jacka..prečo by som mala čítať až v pondelok? 😀 😀 😀 😀 😀...veď by ste mi chýbali 😵...........

@denisenko ......juj moja zasa ste sa asi nevyspinkali ☹ .......takže si mala predsa len nejakú potvoru v dutinách keď ti dú zelené sopliská......a ešte ťa bolia tie oblúky?......len sa pekne liečte v teple však ešte bude slniečko 😉 ..Simko má vysokú teplotu? ...tatino má dnes voľno?

@utka ..kedy vyrážaš do ulíc? 🙂 ...už nehnačkuješ?

leninka75
10. nov 2012

..večer ste sa bavili o spoločenských hrách, tak ak môžem 😉 ......my sme Lilke ešte na narodky kúpili Monopoly-bláznivé bankovky a môžem len doporučiť......žiadne extra premýšľanie pri tom, zabavia sa aj deti aj dospeláci.....zatiaľ to hrávame keď Lolka hajká, ale už sa teším keď sa pridá 🙂

leninka75
10. nov 2012

..inak všimli ste si?......som tu v nevýhode oproti vám ☹ ...všetky máte chalošov, ja dve baby, však si nemám ani s kým pokecať o hračkách ☹ ☹......keby aspoň letty kukla častejšie.........

utka
10. nov 2012

@leninka75 asi nejdem nikam...budúci víkend pôjdem - po výplate 😝 .
Už nehnačkujem... A aj Viki má sople a aj trochu kašle ☹...

leninka75
10. nov 2012

@utka ..no veru v prázdnou peňaženkou sa zle nakupuje 😉 ........už aj normálne jedávaš, či ešte diétne?.....Vikimu niečo dávaš?....

jacka
10. nov 2012

ahojte......

@leninka75 však aninka mala baby...... 😉 ......................ale zas moj jediný nechodí do školy........ ☹ ..tiež si nemám s kým kecnuť 😉 .....chápeš 🙂

jacka
10. nov 2012

@denisenko ... ☹ ☹ ☹ zelené.....uf nie sú dobré ☹ ☹ ☹ ...........chudatko aj teplotu má?.....vysokú?.......rýchlo sa vyliečete.........................aj my sa zachvilu pridáme....Peťko mal ráno žlté soplíky........ 😔 😔

utka
10. nov 2012

@leninka75 No snažím sa diétne...
Vikimu som dala Mucosolvan, Sinupret a Vincentku do nosa.

denisenko
10. nov 2012

@leninka75 vidíš, presne nad tým som tiež uvažovala, že Monopoly....takže odporúčaš 😵 😵 😵 ....aká nevýhoda??? že baby...sa tu budeme byť o nevesty..... 😀 😀 😀 😀 ...ale nám vonku duje....ale ja aj tak idem ...niekto musí nakúpiť...a nemám ani tucha, čo zajtra varím... 😝 😝 😝 ...dneska som robila syr s hranolkami a kyslú fazuľu.... 😵 ..tatino robil do 6-tej rána a ide až v pondelok.....víkend má volný.... 😉 ale už o 12-tej mu volal šef z talianska...vraj: ako sa máme a táááák....asi sa mu už cnie..... 😀 😀 😀 😀
@jacka nie žeby som niečo proti vám mala.....ale tiež sa nemusíte hned pridávať..... 😀 😀 😀 😀 ...dávam ten pamycon všetkým a klop,klop,klop....tuším sa to trolilinku zlepšuje...len Simonko je proti čisteniu nosa.... 😔 a ja som zas hned ráno skončila s Ibalginom...Simčo teplotkuje, ale nie až tak vysoko, ako naposledy a čípky zaberajú, len ho už aj prehána...tak neviem, či zo soplov alebo zuby....asi oboje naraz 😢
@utka tak super, že aspon tebe je lepšie....takže aj Viki sa pridal.... 😖

jacka
10. nov 2012

@utka čo je Vikimu???......nejak som prehliadla?:..

jacka
10. nov 2012

@denisenko ja sa síce nerada pridávam.....ale ešte nehádžem flintu do žita...............možno som len zle videla 😔 ...................dosť možné že všetko naraz ☹ 😒 .............................ako mu čistíš noštek?.....
pekné že si na vás s talianska spomenu...ste tam mali pekné vzťahy.... 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre