Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2012

@jacka .....no vidíš, veselá kopa....by ti stačil u nás jeden den....... 😀 😀 😀 ...ale vážne...Pepo, lebo tak ho volajú jeho kamaráti a vlastne mu to ostalo..... 🙂

denisenko
12. nov 2012

.......ešte stále spí.............. 😕

utka
12. nov 2012

@denisenko a to čo sa stalo???
Ja som mala dnes hnusný obed. Žeby to bolo tým tehu. Vôbec mi nechutilo. Mala som šalátový tanier, tam 3 kúsky kuracieho mäska a pizza štangľu. Taký humusný dresing tam bol, že som povyberala len mäsko, asi 4 mikro ks paradajky a tú štangľu.

jacka
12. nov 2012

@denisenko to vážne ešte spinká?......od kolkej?...........aspon sa riadne vybúva...... 😵 😵 ...................................myslíš žeby by jeden den stačil.... 😀 😀 😀

@utka asi to bude tehotenstvom....ale aj sa im nevydaril obed..... 😵 😵 😉

utka
12. nov 2012

@jacka asi tak. Ale nemám žiadne chute, nechute. Ani príznaky zatiaľ...

jacka
12. nov 2012

@utka bud rada 🙂

prší prší.........prší.....kto chce....kto nemá....pošlem..... 😉 .........

leninka75
12. nov 2012

@denisenko ..som zvedavá ako to budete mať so spaním zvyšok dňa keď teraz tak potiahol 😉

@utka...doma si dáš niečo mňamkové 😉..pri vikinkovi si mala tehu príznaky?

@jacka ...len si nechaj, my máme dosť 😝 😝

leninka75
12. nov 2012

@jacka ..ozaj a tebe sa nepáči keď muža volajú Peter? 😕 .......

jacka
12. nov 2012

@leninka75 škodáááá....... 😉 😉 😉

jacka
12. nov 2012

@leninka75 .........teraz sa mi to zdá také ....chladné že Peter.......neviem ako to budem brať ked bude väčší.............ale ked počujem Petrík......sa mi chlpy ježia 😅 😅..................

leninka75
12. nov 2012

@jacka ...neboj keď vyrastie, tak Peter to je také mužné 😵 😵 😵 ......fuj ako sa zotmilo 😝 ..idem si zapáliť nejakú sviečku 🙂

jacka
12. nov 2012

@leninka75 no neviem ked myslíš 😉 ....................aj tu tma......ale zapálila som svetlo.......a nejdem ani von...Peťko nejak soplíkuje....zatial len vodové......juj nech to len pri tom ostane ☹

jacka
12. nov 2012

cez víkend ideme k striguni.................neviem čo navarím a napečiem deťom...........asi by som to mala nechať na zajtra......to rozmýšlanie..............teraz mi tu pília nervy.....škoda že nemožeme von..... ☹ ☹

utka
12. nov 2012

@jacka som rada...
@leninka75 ani pri Viktorkovi som nemala...Len mi nechutili jogurty a vadili mi nejaké vône. A doma si veru nič mňamkové nedám, alebo nemám čo. Rýchlo pre Vikiho, potom na hudobnú...nič nestíham. tento týždeň mám perný. Dnes hudobná, zajtra plávanie, v stredu logo, vo štvrtok hudobná a plávenie...uffff...

denisenko
12. nov 2012

@jacka k nám si ten dážd posielať nemusela..... 😀 😀 😀 ..a ako expresne prišiel.... 😀 😀 😀 Simonko spal do 11.38...akurát načas, rýchlo sme hodili obed a po Deniska do školy....a potom začalo liať.... 😠 ..bola som u doktorky, jasné že výsledky negatívne...tak som jej tam nechala kartu, lebo ja už na ORL nejdem, ani keby ma nútili...sa mi smiala, ale že je to moja vec..... 😅 ....k striguni???,...ste dávno neboli??? 😕 😕 😕 ...aj mne príde Peter také...neosobné.... 😒
@leninka75 tak ked si bola zvedavá...drobček už spí..... 😵 😵 😵 😵 asi pol hodinku...akurát sme stihli s Deniskom napísať úlohy...... 🙂 ..ale inak....katastrofa s tým jeho krasopisom....zato z matematiky nosí vysmiatych smajlíkov jedna radosť..... 😅
@utka ..čo nebolo , može byť.....mne vadilo kopa vecí pri Deniskovi...hlavne cigarety, mäso, a vonavky...pri Simonkovi úplne nič.... 🙂 ...pekne nabitý program...ja som tiež mala tento týžden pernejšie ako inokedy a vieš čo som urobila?....všetko čo sa dá, ruším.....tatinko je na dennej a svokra má takú príšernú nádchu.....takže nemám kam dať detičky......

jacka
12. nov 2012

@denisenko že čo netreba rýchlo príde 😝 😝 😝 .............................hlavne že ste stihli prísť domov suchý..... 😉 .........okrem toho že nepíše pekne....ako mu to ide v škole?.................však mna toto čaká na rok......bude škrabať ako kocúr....... 😔 🤐 .......................................naposledy sme boli niekdy začiatkom oktobra........ak sa nemýlim.......ale teraz oslavuje 70..............tá ma ešte prežije...... 😉 ................som rada že to aj ty tak citiš..........s tým menom 😉 ....ty ho ako voláš?.............................pekne spinkal.....jedna radosť 😵 😵 ..................dúfam že aj v noci tak dobre bude 🙂 🙂 .........chutí mu všetko čo mu navaríš?..............................ty si to vyriešila na výbornú....zrušiť všetko.....🙂...😉

denisenko
12. nov 2012

@jacka ....nooo...nenapísala som, že sme prišli suchý.... 😀 😀 ...tak napoly.... 😠 ..v škole...myslím, že okrem toho písania mu to ide velmi dobre....je to síce drzán, ale rozumu má dosť...dokonca sa aj spievať naučil.....aj v kreslení sa zlepšil....čítanie mu ide výborne...sem tam si niečo neprečíta dokoca a potom si vymýšla....ale inak mu spájanie hlások nerobí problémy....minule som ho poslala , nech mi donesie nurofen čipky, že sú v takej oranžovej škatuli v šuflíku..a potom, ked odišiel som si spomenula, že sú tam ešte dve iné oranžové....a predstav si, že doniesol nurofen....vraj: ja som si to prečítal.... 😅 ale najradšej má angličtinu a matematiku,....to sa vobec doma neučíme...netreba...zrejme hlava po maminke.... 😵

denisenko
12. nov 2012

@jacka 70-tka??? a že aká mladica...noooo, to ešte má vela rokov pred sebou....a vy s nou... 😔 😔 😔 aj jej pečieš tortu???

denisenko
12. nov 2012

ááá...ešte som zabudla...do 19-tej uložím deti, potom príde moja polovička a zavezie ma na masáááááž........ 😵 😵 😵 😵

jacka
12. nov 2012

@denisenko nooo...ale nenapísala si že ste zmokli 😀 😀 😀 😉 ..................tak potom šikovný je.....ked sa nemusí ani učiť..... 🙂 😵 ................................ale inak sa mu páči nie?........to ak sa Maťko naučí v škole spievať tak to sa už teraz teším 😀 😀 😀 ................

veru veru.....ešte sa s nou natrápime.......akurát mi dali naši prednášku že nemám kydať na jeho rodičov pred ním....lenže to sa celkom nedá ☹ 😔 ............asi mu to nie je velmi príjemné ked mu o tom všetkom hovorím...... ☹

na masáž..............a akú?........................či reku ma nevezme sebou......do 19tej stihnem uložiť deti.....len muž dovtedy nepríde.... 😝

jacka
12. nov 2012

deťom som zapla........no počkaj....musím zistiť či dýchajú 😀 😉 🙂

denisenko
12. nov 2012

@jacka ....na jednej strane, nie je to pekné...ale zas na druhej strane, treba mu to povedať....toť moj skromný názor... 🙂 ..masáž.....len šija a chrbát...a lávové kamene...ale vraj ta kočka robí aj super lymfodrenáž a všelijaké iné druhy masáží...tak som sama zvedavá.. 😉 tatinko tam bol minulý týžden, a hned ma aj objednal....len jej vraj musím pripomenúť, kolko vážim, aby ma nezlomila...nejaká silná baba 😀 no vidíš, keby sa tvoja polovička uráčila, mohli sme ísť spolu.... 😀 😀 ....my to tu máme hned v dedine vedla..asi 2 km.... 🙂 .........dýchajú??? 😕 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2012

počúvam jedným uchom Deniska: lezie pod gauč a hovorí mačke: " tak......pravidlá domácnosti treba dodržiavať.... 😀 😀 😀

utka
12. nov 2012

@denisenko asi to máme s tými nasími školákmi rovnako...písanie nič moc, ale matematika super. Ale má v písanke jednotky za diktát, prepisy a čo ja viem čo...

jacka
12. nov 2012

@denisenko tiež mám taký názor.....keby boli normálny........alebo len trošlinku nenormálny 😉 ...tak sa posťažuje len tu........ale bohužial.....inak mi to proste nedá 😝 ......................................................no vidíš....stále nie je doma.....takže by sme nemohli..........niekdy nabudúce...daj skor vedieť 😉 🙂 ..........................Denisko nemá chybu.... 😵 😵 .....vravím že ste veselá kopka.... 😵 😵 .....................nedýchali asi ešte dve časti.....potom sa aj rozkecali 😀 😀 ......a asi im aj dlho bolo už ich to nebavilo............ 😝 ..........uži si masáž 😵 😵 ..............fakt by som sa dala nahovoriť 🙂 ......a kto vám stráži detičky.........starká 🙂

jacka
12. nov 2012

no takže na dnes by aj stačilo...............konečne večer.......aj zajtra je den..........a ráno ich beriem 😝 ..........neznášam to.....chaos...panika.....neviem prečo 😝

jacka
12. nov 2012

@utka chalani sú viac menej na matiku a čísla......mne to aj na logo povedala........asi na to niečo bude 🙂 😉

jacka
12. nov 2012

idem ..........dobrú noc..... 🙂

denisenko
12. nov 2012

@jacka dobrú nocku... 😉 jááj, vymasírovala ma dobre...aj som si pokecala....a musím uznať, že sa vyzná....lebo hned vedela, čo ma trápi... 😕 😨 😉

denisenko
12. nov 2012

@utka no čo, chalani...písať pekne nikdy nebudú... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre