Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

@denisenko to si možu podať ruky.... 😝 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. nov 2012

@jacka chalani....tuším sú všetci rovnakí.... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

tak aj ja pridám......mala som aj takú lepšie len ju neviem nájsť ☹

jacka
20. nov 2012

@denisenko ......rovnaký len obal je inakší 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka...ano aj ja robím ten sirup podobne 🙂 ..ja to nemeriam, od oka 😉 🙂

@denisenko ..juj to je presne to čo sme včera rozoberali, drobček malý ☹ 🙂 ........zlatučký je 😵 ....ale ten čas letí ☹ 😝

@utka.......tiež už dlhšie soplíte, že? ☹ .......

denisenko
20. nov 2012

@jacka aký sú krásny..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 veru letí...daj aj ty...nejakú neaktuálnu spred 3 rokov..... 😅

utka
20. nov 2012

@leninka75 no ani nie, že dlhšie...ono to prejde a potom zase príde...tak to vyzerá akoby to bolo v kuse tie sopliská...

jacka
20. nov 2012

a teraz....

letty86
20. nov 2012

ahojte 😉
bola som sa odkrviť, vstávala som 6.15 😕 skorý budíček pre mna 😝 ...ešte nikdy ma tak ruka nebolela po odbere, to tak štipalo, ešte teraz ma ruka boli 😝 ...ešte stále sa rieši moja pečen, mám ju stukovatenú, neviem, či som písala a vo stvrtok idem zas do poradne, hadam budem vediet viac
@leninka75 super je ten havino 😵
@denisenko
@jacka viki cibulu tiez neznesie....ani ryby a huby...ale ostatné dobroty 😅

jacka
20. nov 2012

@denisenko dakujem 🙂

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..že mám aj lepšiu!!..ty si !!..veď táto je nádherná!!! 😵 😵 😵 ...mucinkovia dvaja, posielam pusinky 🙂 .....ja keď vidím takéto fotky, tak si vždy prajem, aby to tak bolo aj keď nám vyrastú 🙂 🙂 🙂

jacka
20. nov 2012

@utka už len čakať na jar kedy to prejde 🙂 🙂

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..aj na druhej sú na spapakanie 😵 😵 ...a kukám, že s plotom sa urobilo aj nové pieskovisko 😉

jacka
20. nov 2012

@leninka75 ešte že máme fotky.....mostalgia istá.......... 😵 ..................daj aj ty 🙂 🙂

jacka
20. nov 2012

@leninka75 dobre kukáš 🙂 ......konečne.......teraz na 6 rokov zas pokoj 😠 😠 😠

denisenko
20. nov 2012

@utka toto máme ja my...prídu...trvajú dlho potom zrazu odídu a za pár dní tečú zas..zakliaty kruh..ja už som povedala, že už na to kašlem...včera bol aj na futbale....2 týždne nebol a soplí stále, tak nech ide....asi o nič neprídem..... 😝 😝 😝 😝
@letty86 ani u nás huby neprejdu...ryba..nooo..ako kedy...... 😝

denisenko
20. nov 2012

@jacka jeeej...Maťko už nemá oba zúbky???....u nás asi ostanú natrvalo len také myšacie...sa im nechce ísť von.... 😀 😀 😀

letty86
20. nov 2012

@jacka
@denisenko krasna nostalgia, že 😵
@leninka75 ja ten stoptusin mením, ked už nemá suchý kašel...tak to robí aj moja mudra...potom davam niečo špeci na vykašliavanie, prípadne odhlienenie 😉

jacka
20. nov 2012

@letty86 ....a z čoho to máš?........na aké vyšetrenia chodíš?....... ☹ ..................
detto.....huby....vobec......ryba ....len oklamenie nepriatela 😝 ..........

denisenko
20. nov 2012

@letty86 ...sa nerobte....dajte aj vy fotky slečien.... 🙂 ..vidíš, kolko múdrych, tolko iných názorov.... 😠

jacka
20. nov 2012

@letty86 veru nostalgia......daj aj ty... 😵 😵

letty86
20. nov 2012

@denisenko že myšacie 😀 😀 😀 😀 , neboj, za chvílu bede mat riadne hlodáčiky 😅

denisenko
20. nov 2012

@jacka ha..že na oklamanie nepriatela.... 😀 😀 😀 ja som kedysi schovavala do jedla, to čo nelubi...myslíš že aj ked to nevidel, tak to nenenašiel??? .....koťuha..našiel..vyhrabkal jazykom a vyplul...potvora...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. nov 2012

@letty86 sa bojím, že to budú lopaty..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..juj musím pohľadať na CD,muž to hneď likviduje z PC 😒

@utka..veru veru bludný kruh tie choroby 😝

@letty86..no supiš a teraz čo ja ☹ ☹ ☹ .........že vyber si, ktorá rada je lepšia 😒

jacka
20. nov 2012

@denisenko Maťko má už skor celú pusinu prázndu...5 zubov je vonku....a rastu poooomaaaaliiičky spodné dva..........chuda zle sa mu papá ☹ ...........................počkaj ked pojdu von......som zvedavá ako zareaguje pri vytrhávaní.......... 😉

denisenko
20. nov 2012

...a tak rozmýšlam.../.a sa čudujem, že ma to dnes nebolí..... 😀 😀 😀 😀 😀 /...nemala by som ísť aj niečo robiť??...Simčo už vstal a robá rally v bežke...to sa zas niekto fajn vyspí, že ? ...už ako keby som počula:......tu sa nedá spať, je to tu ako na vlakovej stanici..... 😀 😀 😀 😀

letty86
20. nov 2012

@jacka neviem, ale nemalo by to byť nič važne 😉 bola som na ultrazvuku a tam všetko o.k., nie je ani zvačšená, iba obalená tukom...chodím do hepatálnej poradne..a zistilo sa to pri preventívnej kontrole....tam som mala zvýšené hodnoty pečen. testov
idem niečo pohladať

denisenko
20. nov 2012

@jacka ...to bude další adept na umretie... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre