Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. nov 2012

@denisenko a kde si ho schovala?:........pekný darček si si vybrala..... 🙂 🙂 🙂 .......................ako po sediačky?........kopec vankúšov?........

@leninka75 už dostal dva čapíky...po dve noci......som nechcela další.......... 😔 ...........tak muž prežil.......to mi odlahlo 😉 😉

jacka
26. nov 2012

vidím letty.... 😵 😵

letty86
26. nov 2012

Ahojte
No čo, dámy, dáme aj my nejaký ten štrajk 😀 😝
@leninka75
@jacka ja mám tie čípky v chladničke...aj u svokry...matulo má v kuse s tým problém ☹ ked je choručký, stále tá laryngitída...ale tiež dávam, až ked je to naozaj nevyhnutné
@denisenko to aj matulo je parašutista 😝 čo ten sa napadá, ešte aj teraz

jacka
26. nov 2012

@letty86 dajme....... 🙂 🙂 😀 😀 😀
aj aj ich mám v chladničke......... 😉 ...to mu dávaš pri kašli?..... 😕

jacka
26. nov 2012

@leninka75 ty kde si..... 😉 😉

leninka75
26. nov 2012

@jacka .....stále mi to nejde do hlavy ...tak sú zdraví, ale chúďatko Peťko sa ide udusiť kašľom ......nepýtala si sa mudry prečo tak drhne?.......

@letty86 ...dajme ja som za!!! 😀 😀 😀 .....tak poďme na dôvody štrajku a čo chceme 😀 😀 😀

letty86
26. nov 2012

@leninka75 u nás to ani nie je tak, že ked sú deti často spolu, ale ked sú spolu, tak koniec sveta 😝
máš tú hudobnú podložku už doma? vyzerá fajnovo...ako to funguje...vikus chce tú morskú pannu, ale nikde ju už nevidím, ale aj tak neviem, či by sa s nou vyhrala...ona má od malička bábiky skor ako dekoráciu na poličke 😅 ...tú podlozku by možno viac využila

leninka75
26. nov 2012

@jacka ...však tu 🙂 ..len občas musím skrotiť divú zver 😀 😀 😀 ............momentálne zložili zbrane, kreslia si a spievajú 🙂 🙂 🙂 ..stopujem koľko im to vydrží 😀

...to treba mať v chladničke??? 😔 😔 😔

leninka75
26. nov 2012

@letty86 ..hej mám, ale nerozbaľovala som ju, rovno som ju dala mame, lebo to dostane u nej 🙂 ....akú morskú pannu, s tým svietiacim chvostom? .....zaujímavé ani mne sa Lilka moc v barbinami nehrá 😉 ..tiež ich prašujeme na poličke.......

leninka75
26. nov 2012

@jacka ..ja som včera kúpila stodal, veľa ľudí ho chváli.....

letty86
26. nov 2012

@jacka ved aj ty mu to dávas, ked kasle, nie 😉 .či ako to myslíš?....dala som mu to zatial asi 3x dokopy....ked kaslal tak, že sa mu už začalo ťažko dýchať....pri tej laryngitíde sa to často stávo 😔

jacka
26. nov 2012

@leninka75 r. vravela že dýchanie má čisté.....len soplíky ...a tie zatekaju.....preto ho drhne.... ☹ ........stodal mám..............ale zbytočne 😝 .....................ja mám všetky čapíky v chlade.... 😉

letty86
26. nov 2012

@leninka75 tú s tým chvostom...co sa aj do vody moze dať...vikuska sa viac vyhrala s koníkmi 😉

denisenko
26. nov 2012

@jacka teraz ho mám v detskej izbe...ešte treba dať ponastavovať prehadzovačku a brzdy... 🙂 ..toto s tým kašlom...ja už som bola x krát u doktorky a vyzerám jak hypochonder...lebo Denisko stále len soplí a zateká mu to a tak drhne...lenže...to nie je choroba...ale nikde ti nikto nepovie, ako sa toho zbavíme..... 😝 😝 😝 ...veru..podme aj my štrajkovať.....ja dnes štrajkujem..nevarím...nemám pre koho..... 😀 😀 😀 😀
@letty86 založíme klub parašutistov?...inak...na hlavičke mal len taký malý červený fliačik..už zmizol..tak predpokladám, že nepotrebujem chodiť po doktoroch, že????
@leninka75 ...krotiteľka divej zvery???...dobréééé 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. nov 2012

...tak na to kuzkám...idem od vás....Simonko mi hlavne nenápadne naznačil, že treba niečo už aj robiť.....pozvesoval mi prádlo zo sušiaku.... 😀 😀 😀

leninka75
26. nov 2012

@jacka ..ja mám v chladničke len pamycon a imunoglukán 😔 .........neskúšala si mu variť bazový čajík?...rovno som ráno na WC čítala, že baza je účinná pri kašli a nachladení...

denisenko
26. nov 2012

...a načo by som varila, ked mi moj mužíček nechal v chladničke toto.....

letty86
26. nov 2012

@denisenko

@jacka
@leninka75 som rada, že ste mi s tým štrajkom nedali košom 😀 ....mne tiež napadlo, že nebudem variť 😀 no dnes ani nemusí, ešteže tak 😅

leninka75
26. nov 2012

@letty86 ..tuším som ju videla v drakovi aj v tescu .....keď Lilka je prípad sama o sebe 😝.......ešte stále je schopná sa hrať len keď sa hrám s ňou alebo minimálne pri nej sedím a dívam sa na ňu 😝 ...unavovalo ma to a teraz ma to už vie fest naštvať 😠

letty86
26. nov 2012

@leninka75 aké poučné vie byť to wc 😀
@denisenko ak sa ti zdá v pohode, tak nie...a predpokladám, že je čulý až až, ked ti prádlo pozvesoval 😅 .....chute si mi narobila 😵

leninka75
26. nov 2012

@denisenko ..no teda ty máš doma zlatíčka!!! 😵 😵 .......jeden ti pomáha s domácimi prácami a druhý sa stará o tvoje bruško!! 😵 😵 ...normálne, že tichá závisť 🙂 😉

leninka75
26. nov 2012

@letty86 .... 😀 😀 😀 😀 😀 .....a hlavne ťa nikto neruší 😵 😵 😵

letty86
26. nov 2012

@leninka75 odkedy máme matka, tak sa vikuš hraje sama..musí...nedá sa inak...ked zapojíme matka, nedá sa to...ešte nevie...tak chúda vikus, hrajka sa sama...kreslí si, pozerá telku, s koníkmi lieta....už by som chcela, aby sme sa všetci zahrali 😔 ...teraz je vikinka sama a ja s matkom...tiež ma to stve

ja som ju nevidela v tescu, v draciku a v alltoys som kuk na nete a tiez nič
@jacka sinupret vám nezaberá, na zahlienenie mi velmi pomohol, aj detom

denisenko
26. nov 2012

@letty86 ...no, nevyzerá žeby mu niečo chýbalo..... 😀 ...bordel mám v celom dome.... 😝 😝
@leninka75 😀 😀 😀 😀 ....už vieš prečo som chcela mať doma len chlapov???.....sa pri nich máááám...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
26. nov 2012

@leninka75 teraz...ako v súcasnosti 😀 ...momentálne je vikus u babky...
ideme sa vyvetrať 😉

leninka75
26. nov 2012

@letty86 ...akurát ma napadlo, keď píšeš, žeby si bola rada keby ste sa všetci už zahrali...tak včera sa hrali v trojke muž s babami a skončilo sa to Lolkinou rozbitou hubkou ☹ ..behala ako havko a asi sa jej rúčka podlomili a bum na hubenku ☹

@denisenko ..si si to vedela zariadiť!!! 😀 😀 🙂 🙂 😵 😵 ...len si ich užívaj!! 😵 😵 ...to poteší takéto maličkosti!! 😵 😵 😵

jacka
26. nov 2012

@letty86 som myslela či mu to dávaš aj pri iných ťažkostiach?..... 😉

jacka
26. nov 2012

@leninka75 kdeže čaj.......asi len tak pohár na celý den...... 😝 ........ale aspon niečo.... 😉

jacka
26. nov 2012

@denisenko ...ved to ....povedala dr. že je relatívne zdravý....ale čo sa deje v noci........ako ho to dávaš spať?

jacka
26. nov 2012

@letty86 sinupret......ten mám......vyskúšam.......len teraz mu dávam calium...to možem pomiešať? 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre