Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. nov 2012

@jacka vraj dobrý...ale moc tomu neverím...dooobeda pišťal...ale moja svokra vždy tvrdí, že aj Denisko býva dobrý 😀 😀 😀 ...ešte nespí, práve sa doplížil k nejakej škatuli a obhryzkáva ju...... 😀 😀 😀 ...to znamená, že radšej asi pojdeme spať...aj ked vstal o 17.30 🙄 🙄

denisenko
27. nov 2012

@jacka ako ste na tom s kašlom? 😕

jacka
27. nov 2012

to sú nápady......zabaliť auto do plastelíny 😠 😠

@denisenko ....spinkal?:...a ty ho ideš ešte dať?.......to aj zaspinká?.................. 😕 😕 😅 ............musí byť chutnučký 🙂 🙂 ............. 😵 ....................kašel?....cez den velmi máličko........mu nič nie je......desím sa zas noci......mokré uteráky okolo posteli to istia 😝

jacka
27. nov 2012

@denisenko asi nechce byť sááám 😵 😵 😵 .............len si ho pekne pomojkaj 🙂 🙂 🙂

jacka
27. nov 2012

@denisenko a Denisko nebýval dobrý....ved on je ešte stále----.............nie 😀 🙂 🙂

denisenko
27. nov 2012

@jacka ..zlobrík zaspinkal v polovici fľaše s kašou.... 😀 😀 😵 ..je zvyknutý chodiť spať o polhodinku skor.... 😀 😀 😀 ...no Denisko....aj teraz starká tvrdí, že je dobrý..aj ked nie je..takže beriem aj Simonka s nadhľadom, lebo viem, že je upišťaný lebo mu ide další zub.... 😖 ..mokré uteráky?...na suchý vzduch?...tiež si myslím, že tie kašlosople či nie sú kvoli kúreniu..... 😝 😝 😝 ...mám na radiátore aj takú mačku s vodou a v nej tú sol čo nám dala na naparovanie...a účinok som si nevšimla..... 😔 😔 😔

denisenko
27. nov 2012

..idem pospratovať to "upratané" po malom chlapovi a práve sa mi dopiekli francuzáky na večeru.... 😵 😵 😵

jacka
27. nov 2012

@denisenko vážne zaspinkal?:...pokladík 😵 😵 .................Denisko sa ako má?..... 🙂 .........................dr. vravela že mokré uteráky mám dať.....ale tiež úúúúčinok nevidím......to len preto že som aspon niečo urobila 🙂 😀 😀 😀 😉 ....................................................to už kolký zúbok mu ide?......sa to nejak rozbehlo 😉 ......................................... to nejak neskoro večeru..........som aj zabudal že som jedla 😀 😀 😀 😉................................ mne už spinkaju..... 🙂 .....tak dobrú chuť.....

utka
27. nov 2012

@denisenko
@jacka nudiť sa? To čo je? Však v škole sa štrajkuje a Vikiho mám doma 😉. Včera som mala rozlietaný deň, tak som sa nudiť nestihla a dnes sme síce boli doma, ale aj tak som sa nenudila...A poobede sme boli skoro dve hodiny vonku.

denisenko
28. nov 2012

dobré ránko.... 🙂

denisenko
28. nov 2012

@jacka ...zaspinkal...a spal do pol jednej a potom už len vymýšlal.... 😠 😠 😠 ...ide mu 4-tý zub...a sa mi zdá že idú dva...ale nedovolí mi urobiť kuk do pusinky.... 😠 😠 😠 😠 ...ako ste spali vy???..uteráky pomohli?
@utka ..to poznám....s deťmi sa nudiť nedá.... 😀 😀 😀

leninka75
28. nov 2012

ahojte!!

leninka75
28. nov 2012

@denisenko ..dobre si pochopila 🙂 ..len nechápem čo má Lolka proti vani s vodou 😒 ..v bazéne nemá problém, so sprchou nemá problém, ale kúpať sa vo vani ani za svet 😝 😝

jacka
28. nov 2012

ahojte..... 🙂

jacka
28. nov 2012

@denisenko tak si mala super noc 😔 ........dlho bol hore?......škoda že ti nedovolí do pusiny...aspon by si mu to vymasírovala.....................................ja neviem či uteráky pomáhaju........maju ich tam 4 dni.......a kašle stále...... ☹ ☹

denisenko
28. nov 2012

@leninka75 ...už viem..máte malú vaňu.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@jacka ..dlho..ani nie...najskor zaspal..potom bol hore o pol tretej...zaspal a od tretej do paitej sa chcel hrať...potom sme zaspali a spali do siedmej...beriem s rezervou...je spln.... 😝 ...ja som sa pýtala maminy, či Denisko kašle, vraj len sem tam....som prišla na to, že vždy niečo zaberie na pár dní...teraz inhaloval, tak je pár dní klud....predtým pomohli kvapky...predtým pamycon.....ale dlhodobý efekt nemá nič...... 😔 😔 😔

jacka
28. nov 2012

@denisenko tak veselá noc...... ☹ ..............nič nezaberá......hádam len ked bude leto 🙂 😎 .............dúfam 😉

leninka75
28. nov 2012

@denisenko .... 😀 😀 😀 ..a sakra muž bude rád keď bude musieť meniť vaňu za bazén 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀
@jacka ..dúfajme.... 😉

denisenko
28. nov 2012

jéééj..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ......kto chce???

jacka
28. nov 2012

@denisenko jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎 😎 .....................tu prší.vymením

denisenko
28. nov 2012

@jacka prší?????....to neposielaj....ja idem jazdiť..... 😠 😠 😠 ....chytáááááááj...tak fučí...aspon ti rýchlejšie príde..... 😀 😀 😀 😀 ...pošlem po vetre.... 😉

jacka
28. nov 2012

@denisenko slniečko pošli...........ale vietor si nechaj.......... 😎 😎 😎 ..................Simonko spinká?

jacka
28. nov 2012

@denisenko kedy ideš jazdiť?......poobede?

jacka
28. nov 2012

@denisenko počuj .....Denisko má atopický ekzém?....

jacka
28. nov 2012

@denisenko kde je to slniečko??? 😎 😎 😎

denisenko
28. nov 2012

@jacka ...no..spinká...ha ha...mrnčí v postielke...asi tam zas niečo nadelil do plienky..... 😀 😀 😀 ...idem jazdiť o 11-tej... 🙂 ..jáj, moja ...bez vetra ani slniečko..... 🙂 ...Denisko je atopik, prečo?...ale už to máva len zriedkakedy....klop,klop,klop 🙂

a čo robia tvoji čertíci, ked mamy sedia za PC???

jacka
28. nov 2012

@denisenko a neviem taký som mala pocit že je Denisko........omyl.... 😅 ....................lebo Peťulovi sa niečo vyhodilo....a má to tam dosť dlho.....tak preto som chcela čosi vedieť 😔

nooo....pečieme medovníky 😵 😵

utka
28. nov 2012

Ahojte...
Mne je čím ďalej, tým horšie 😝 . A aká som bola rada, že nemám žiadne tehu príznaky. Pri Viktorkovi som toto nepoznala. Je mi bleeee na žalúdok. Cítim, že som hladná, že si musím niečo dať, ale na nič nemám chuť. Dnes ráno som si dala na silu kúsok grahamovej bagetky, ale po jedle mi je tiež bleee...dúfam, že to nebude dlho trvať. A okrem toho ma už dva dni bolí hlava. Ideme do obchodu, kým mám vychádzky, lebo nebude obed 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre