Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. nov 2012

@jacka ..akosi sa toho zosypalo 😕 ..včera som svokre piekla zákusok na dnešnú dôchodcovskú párty...pišťala tu, že ona si to už tak nevie dobre upiecť a bla, bla, bla...klasika psycho vydieranie..a keďže ja nie som voči takému odolná, tak teda, že dobre upečiem.......a celkom sa vydaril a aj bol rýchly..len či to tie mlsné huby ocenia 😀 😀 😀 😀 😀........potom tu prišla moja babka, to je vždy na dlho a poobede mamina, lebo sa jej nechcelo byť samej doma 😵 😵 😵......aspoň bolo aj mne veselšie 😉......a teraz varím a chcela by som aj spálňu upratať, už tak vianočne 😵

leninka75
29. nov 2012

@jacka..aha kým som dopísala tak si ma predbehla 🙂

leninka75
29. nov 2012

@jacka.. chlapcov máš doma ešte na doliečenie?....

leninka75
29. nov 2012

....hurá dovarené!!..už len Trixovi kožky dovariť a ende!! 🙂

denisenko
29. nov 2012

ahojte... 🙂
@leninka75 nezúfaj..práca šlachtí...... 😀 😀 😀 ..aj ja som sa konečne odhodlala, že idem niečo robiť a Simonko ma zrušil....od piatej je hore a nejako odmieta spať....už som ho bola aj kočíkovať...pospal 20 minút a že ako dosť... 😝 😝 😝
..tak zas z upratovania nič nebude.. 😠 😀
@utka...nevymeníš sa???? 😀 😀 😀

denisenko
29. nov 2012

@jacka....dočkala som sa..... 😵 ..chcela som že pojdem robiť medovníčky ale tatinko ma hned zrušil, že Denisko sa teší, ako bude vykrajovať..tak až neskor.... 😠 😠 😠 ...ani variť sa mi nechce...Simčo má od včera a ja niečo pohladám v chladničke.... 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2012

@denisenko ja by som sa s nou tiež vymenila........ 🙂 😀 ...................................Simonko štrajkuje?....nechce sa mu nijak spať....ten odvar.... 😀 😀 😀 😀 😉 ...............

jacka
29. nov 2012

@leninka75 doma sú..........ale dnes večer ide muž k strige na zabíjačku........a ráno by som musela s nimi......fakt sa mi nechce......... 😔 .................pozerať na tie učky nemám chuť dva krát za den 😠 😠 😀 😉

denisenko
29. nov 2012

@jacka vidíš..odvar...úplne som zabudla....a bola som v Tescu...... 😀 😀 😀 ...vy neidete na zabíjačku???? ...len muž?...áááááááááááááá...u nás leje...slnko svieti...leje...slnko svieti....leje...nech obraciam kalendár z oboch strán, na apríl mi to nevyšlo ani tak, ani tak........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. nov 2012

@denisenko .....veru tatinko má pravdu, však budeš mať takého úžasného pomocníčka ako jacka 🙂 🙂 🙂 ..len pekne počkaj s pečením na Deniska 😉 .......

@jacka ..teraz neviem či ti na tú zabíjačku dať toto 😵 alebo toto 😝 keď je to u strigune..bude to jedlé??? 😕

leninka75
29. nov 2012

@jacka
@denisenko ..nevymýšľajte so spaním budete prespaté a čo potom s vami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. nov 2012

@denisenko ....však november je veeľmi podobný aprílu 😝 😝 😝 ...si môžu ruky podať 😝

denisenko
29. nov 2012

@leninka75 aj ja som sa chcela spýtať, či niečo jedlé donesie.... 😀 😀 😀 ..možno majú dobrého mäsiara..... 😉

denisenko
29. nov 2012

..sakra...čo je dneska s tým koňom????

leninka75
29. nov 2012

@denisenko ..blbne ti kôň? 😕 .....mne ide v pohode 😉

leninka75
29. nov 2012

..ideme trošku von a potom rovno pre Lilku 🙂

jacka
29. nov 2012

@leninka75
@denisenko ja nejdem k striguni......ani moje deti........ale hádam mäso nepokazia.......či aj to sa dá?? 😀 😀 😀 😀 ...................inak to ja naše prasiatko....sme kupili ....o mesiac pojde znovu....... 😀 😀 😀 bez nás.............................

aj tu je také počasie.....slnko.....dážd...slnko....dážd...vietor.... 😝 😝

jacka
29. nov 2012

@denisenko daj receptík na medovníčky...........veru len na neho pekne počkaj.........ber foták a pofoť 🙂 🙂 😉

jacka
29. nov 2012

prúser....nejdem zohnať oblátky............. 😢 😢 ☹ ☹

denisenko
29. nov 2012

@jacka ..vy máte 2 prasiatka???...... 😕 😅 ...tak na mäsku určite nič nepokazia...a robíte aj tlačenku, klobásku a podobne????...jáááj, také čerstvé.....dala by som si... 😵 🙂 🙂 ..ešte neviem, aký recept vyskúšam.... 🙂 ..bezlepkové oplátky???..a minulý rok si mala odkial??

denisenko
29. nov 2012

@leninka75 nešiel mi...vyhodilo mi to že porucha nie je v mojom príjmači..... 😀 😀 😀

jacka
29. nov 2012

@denisenko .....no nie......ale striguna vybavila na družstve prasiatko ...také 1OOkg...len pre nás....za fajn cenu................bože vidíš to.......tlačenku musím zatrhnuť.......... 😠 ....klobásky....ja som mužovi vravela že budu nejedlé....a jesť ich ani nebudem 😠 😠 .......že si kúpim..........vraj si dá svoj recept.....kt..ešte nemá .....a určite mu budu hovoriť daj toto ...a henot......a budem 😝 😝 ,............a jaternica je celkom jedlá 😀 čo sa divím 😀 😀
v tescu....ale kedže to nik nekupoval vyradili zo systému.....aj tu aj v BB......ani v terne nemaju.............hádam ešte do zdravej výživy skočiť......... ☹

jacka
29. nov 2012

@denisenko čo robí sestra tie medovníky...tiež sú také sypké ?....chcem vyskúšať ešte jeden recept.......či nebudu také...

denisenko
29. nov 2012

@jacka sypké?...mne sa nezdali.... 😕 🙂 ....no, v tej zdravej výžive by to asi mali mať...ked idú vianoce.... 🙂 ....doteraz lialo a zas svieti...... 😠 😠 😠 😠 som volala s Deniskom, tak oni že majú krásne, hral sa u babky v piesku.....a tiež že idú akurát piecť, si práve obliekal zásteru..... 😅 😅 😅 ...tak už to bude mať nacvičené, ked budeme robiť doma..... 😀 tvoji čertíci čo robia, ked nie sú v školke?

denisenko
29. nov 2012

..jáááj..Simonko si našiel novú zábavu...na 3 zúbkoch obhýzať prštek....celý ho má červený..... 😠 😠 😠 😠

jacka
29. nov 2012

@denisenko tak potom je chyba niekde inde.... 😠 .....................aj tu svetlo tma..... 😠 😠 😠 ............................................................Denisko pojde kedy domov?............to už bude vytrénovaný pomocník 😵 😵 😵 .......................Simonko nemá chybu......len škoda že neobhrýza nie iné 😉
ale čertíci sú satial v pohode...pekne sa hrali....teraz kuk máša a medved.......potom pojdeme von..... 😝 ............vy čo robkáte?...

utka
29. nov 2012

Nemáte čo závidieť...nespala som. Začala som baliť darčeky. Potom som bola na pošte-zbytočne, padol im systém. Potom v obchode a teraz som už konečne dobalila darčeky...

denisenko
29. nov 2012

@utka aj ja sa chystám baliť darčeky....len som si zabudla kúpiť papier.... 😀 😀 😀 o tej pošte som to už dnes čítala... 😉 ...čo si pokupovala Vikimu??..už sme sa ťa to tuším pýtali...ale aj tak... 😀 😀 😀
@jacka ..Máša a medved??,...nepoznám....dobrééé????? 😕 ..už som aj videla...krásne medovníčky napiekli...šikovný ten moj syn..... 😵 😵 😵

utka
29. nov 2012

@denisenko je toho dosť. Ešte uvidím, čo dám naším a svokrovcom pre neho z toho: beyblade aréna, gormit, bakugan, lego ninjago, lego hero factory. lego star wars, ubongo junior a oblečko-tričko, pulover, čiapka, rukavice, monterky a monter. overal...

denisenko
29. nov 2012

@utka ....fíha, ten poslúchal... 😉 😉 ..veru, treba to porozdelovať.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre