Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. jan 2013

..idem skôr pre Lillku, učka im zrušila triednickú hodinu lebo vraj musí ísť niekam suplovať.......

jacka
16. jan 2013

@leninka75 však ja som prajná 😀 😀 😀 ..........................................................možno tvoja mamina vytiahne tajnú zásobu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
16. jan 2013

@leninka75 hlavne ešte prídi 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
16. jan 2013

@jacka ..už som tuuuuuu 🙂 😉 ........stretla som s škole zástupkyňu pre škôlku, tak som sa rovno pýtala na prihlášky do škôlky ☹.......strašne mi je ťažko keď musím na to myslieť, že Lolka pôjde do škôlky 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢...........

leninka75
16. jan 2013

@jacka ..to vieš, že mamina ma nenechá v štychu 😉 ..ale ja tak.......ale ja mám skôr nejaký odpor voči týmto ostrovom..každý to ospevuje ako neviem čo úžasné 😒 ......a to ma nejako odpudzuje 😝 .......ja som max spokojná s Bulharskom 🙂

jacka
16. jan 2013

@leninka75 ty si rýchla..... 🙂 🙂 .................................veru stará klasika 🙂 🙂 ...............................aj ked čo ja viem...BG sa mi velmi nepáčilo 😅 😅 😅 .......................pojde už do školky?... ☹ ☹ ☹ ☹ nemáš ju s kým nechať?........a .....a zoberú ti ju ☹ ☹

letty86
16. jan 2013

ahojte
@utka
@jacka
@leninka75
@denisenko deni, leni, no vy ste mi tipérky 😀 😝 zvedavé by to bolo a tip nikde 😅 ....zas tých mozností je málo 😅
jacka, teba som dobre pochopila, že si dala seba? zlatá 😵 ale najsamlepšia bola utká- prvá a presná 😉 😵 ...takže s leninkou sa mi snívalo a s jej babami. Počuj, nabudúce mi tam nanominuj aj manžela, lebo tam nebol 😀, bola tam tvoja mamina, vyzerala tak na 45 😅 a stazovala saaaaaa...už len tri roky do dôchodku a dostala výpoved, čo teraz a ten systém na Slovensku 😀 😀 ...ináč si bola u nás, potom sme isli na prechádzku von a v jedenj sekunde si sa prezliekla do kráááááásneho kostýmu bielo-zeleného, ale v druhej sekunde si už zase mala niečo iné 😀 😀

leninka75
16. jan 2013

@jacka ....dnes som nejaká plná energy 😀 😀 😀 ...už mám nachystanú kopu žehlenia, dám Lolku spať a idem na to 😉 ...ja viem Bulharsko každému nevyhovuje, už som počula veľa negatív ☹ ...my sme možno mali zatiaľ šťatie pri výbere miesta a hotela 🙂 🙂 🙂 .......skúsim ukecať svokru či by nemohla byť Lolka pri nej, nechcem hovoriť dopredu 🤐 .......ale inak sa pripravujem na to, že si dám žiadosť od septembra s tým, že september a október by boli adaptačné mesiace.......pomóc ja nechcem 😢 😢 😢 😢

leninka75
16. jan 2013

@letty86 ..ja som nikdy nevedela tipovať ☹ ☹ ☹ ....ale to sa ti celkom pekne snívalo 😵 ...mám to chápať tak, že máme prísť na návštevu? 😀 😀 😀 😀 😀 ..noooo mamina bude mať 55, skoro si sa trafila 🙂 ...a výpoveď na betón nedostane 😀 😀 😀 ..prechádzku beriem a aj to prezliekanie 😵 😵 😵 😵 ......len komu som sa asi tak chcela páčiť??? 😕

leninka75
16. jan 2013

@utka..chytro švihaj dať športku!!!! 😀 😀 😀

letty86
16. jan 2013

@leninka75 😵 netuším komu, moj tam tiež nebol...vidíííš...mozno nasi chlapi dali pivo mimo mojho sna 😀 😀 😀 😀 ...no jasne, prídte 😉

denisenko
16. jan 2013

@jacka prísne??...ani nie... 😒 ...dneska doniesol za včerajšiu úlohu až dve jednotky..... 😀 😀 😀 tak sme sa dohodli, že dnes si môže zahrať s tatinkom.... 😉 ..aj pekne obeduje...gulášovú polievku, aj chlebík si vypýtal:...maminka, aby som ťa potešil...... 😅 ..nie, madarskú rozprávku nie...Pišta preto, lebo stále piští....Pištík moj.... 😖 😖 😖

denisenko
16. jan 2013

@letty86 ...že aké sny ty máš.....tak Leninkinho manžela sa ti zachcelo vidieť???? 😀 😀 😀 😀
@leninka75 uf, školka...už??,...myslíš že od septembra nastúpiš??? 😕 .....inak, zachvílu bude mať aj Simčo už pomaly rok, ako to beží...... 😔 😔 😔 😔 ...zuby...pri Deniskovi som vedela, až ked som ich našla v puse....tak to mám pri Simonkovi duplom...... 😔 😔 😔 😔 😔 ...ani jesť nechce..... 😔 😔 😔
@utka dobrá si...... 😵 😵 😵 .

denisenko
16. jan 2013

fuj, bola som v meste...no, iná kačkanica je tam.......človek aby chodil po strede cesty, aby na neho niečo z tých striech neskyclo 😠 😠 😠 😠 sa teším, ked to koncom týždna všetko zamrzné a budeme sa mocť akurát tak korčulovať......

leninka75
16. jan 2013

@letty86 ......no super, že si aj naši chlapi sadli !!! 😵 😵 😵 ..neboj ani nebudeš ako a zvoníme ti pri dverách 😀 😀

@denisenko..ukázať chlapa ukážem, ale to je všetko 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ako exponát v múzeu, kukať môžeš ale chytať nie 😀 😀 😀 😀 ..........

leninka75
16. jan 2013

@denisenko ..strašne beží ten čas ☹ ..veru som na vás myslela, že o chvíľku oslavujete rôčik 😵 😵 ...síce semester začína od septembra, ale povedala som si, že na to kašlem a pôjdem pekne až od novembra...však ďalšie takéto voľno si užijem možno až na dôchodku, tak nech to stojí za to 😉

denisenko
16. jan 2013

@leninka75 ....si to dobre vymyslela....tretie nehrozí???? 😀 😀 😀

utka
16. jan 2013

Ahojte...
Takže som tipla správne? Tak mne sa toto často nestáva.
@leninka75 nieeee, nechcem sa ťa zbaviť, ešte to!!!
@denisenko tento rok pôjdem na dovolenku iba ja sama...a prídem z nej aj s bábom. Dr. na hematológii mi povedala, že cca mesiac pred pôrodom budem v nemocke. A vraj určite porodím skôr, lebo to tak pri takejto chorobe robia...
@jacka takže teraz zase Peťko? Hmmm ☹. tak nech je rýchlo fit a nech to už nedostane radšej nikto!
@letty86 takže leninkinho chlapa sa ti zažiadalo vidieť 😉 ...

leninka75
16. jan 2013

@denisenko ....však už teraz mám tri 😀 😀 😀 😀 ........nehrozí 😉 .......stačí ..čím viac detí, tým viac strachu o ne ☹

@utka ... 😀 😀 😀 😀 ...ešte že tak 😉 ...som si vydýchla 🙂 .......fíha, takže ty už vieš čo ťa v lete čaká .....kedy máš presne termín?......

denisenko
16. jan 2013

@utka fúha.....tak ti držím palce.... 😉 takže možno koncom júna? 😕 ...no, hlavne aby ste boli ok.... 😉 ked to končia skor, znamená to sekciu??? 😕 ..ja som zvedavá....až sa za seba hanbím.... 😀 😀 😀
@leninka75 .. 😀 😀 😀 😀 😀 len na to 3.tie ti nikto MD nedá..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. jan 2013

@denisenko .....to hej ☹ ...ale má to tú výhodu, že si na seba zarobí samo 😀 😀 😀 😀 😀 ...........je tu aj väčšia zvedavka ako ty 😉 😉 ......jacka hádaj kto??? 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2013

baby, Simonko konečne zalomil...celé doobedie sa o to snažíme...nakoniec som mu dala tie čípky Viburcol...a teraz už chudák spí.....

utka
16. jan 2013

@leninka75
@denisenko termín mám 15.7. a neviem, či to bude sekcia, lebo pri nízkych trombocytoch je väščie nebezpečenstvo vykrvácania pri operácii. takže asi spontánne, ale vyvolajú...Ešte sa na to nepýtam, mám čas...Radšej sa nestresujem.

leninka75
16. jan 2013

@utka ..veru máš čas, načo sa zbytočne nervovať 🙂 ..akurát som myslela, že sa ťa opýtam či ti už nevykúka bruško 😉 ..nevykúka? 🙂

leninka75
16. jan 2013

@denisenko .....zlatíčko malé 😵 😵 😵 😵 ..to má nožky pod nosom??? 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅.......tomu sa fakt povie, že zalomil 🙂 🙂 🙂 🙂

...vraj sa ideme hrať na vlak 🙂

denisenko
16. jan 2013

@leninka75 dám si nohy pod hlavu a spím.... 😀 😀 😀 na vlak??? to je ako?

utka
16. jan 2013

@leninka75 už trochu hej, ale tým, že som aj bez toho tučná, tak to nie je vidno...

denisenko
16. jan 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 ty máš výhovorku.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
16. jan 2013

@denisenko to nie je výhovorka...to je bohužiaľ krutá realita...

jacka
16. jan 2013

@leninka75 to akože kto je zvedavý......ha 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................dúfam že si nemyslela mna....že nie 😀 😀 😀

@denisenko ako krásne spinká...........to čo sú za čapíky?....aj mu pusinu niečim potieraš?....drobčiak si užije ....zlatinko... ☹
@utka to fakt vyvolávať?..brrr.............prečo nie ked to nepríde samo????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre