Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2013

@jacka odhalila som ťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@denisenko no ahoj....že sa aj ukážeš.... 😵 😵 ............................že málo železa......vo mne len hrklo...... 😅 😅 😅 ale si ma nevšímaj.........moji chalani mali obaja málo železa...................a Maťkovi to celkom rýchlo klesalo...... 😅 ....brr ani nejdem spomínať............ja som sa z nemocky spamätávala tiež dobre dlho............ešte som vravela že mna keby zavreli do basy tak tam umriem načisto 😝 😝 .......................aj mu dáva diazepan?.....akú má vysoku??..........asi sa nevyspíš riadne že?....................................fúúúj neurologia...............brrrrr a vrrrr............zlé spomienky..... 😔 😔 😔 .....................Denisko má aj teplotu?......... ☹ ☹ ☹ aj ho dáš do školy?..............................bodaj by ste boli už fit..... 🙂 🙂 🙂 😵 ...........hlavne Simonko....riadne sa trápite.... ☹ ☹

jacka
4. feb 2013

@denisenko však ma nechaj písať 😀 😀 😀 😀 pozri kolko som načmárala 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@letty86 ........no mne sa zatial prisnilo len s leninkou 😀 😀 😀
tak na toto by som sa celkom vobec neurazila....ja som rada ked ku nám niekto príde...... 😵 😵 😵 😵 ...a ty si také milučké žiena....... 😵 😵 😵 😵 .............no len také neohlásená no neviem neviem 😀 😀 😀 či by som ti otvorila 😀 😀 😀 😀 😉 .....................ale nie kludne ...prídi čakám vás................. 🙂 🙂

jacka
4. feb 2013

@denisenko ta kde si zmizla??? 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@katka1819 aj teba vidím..... 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2013

@jacka ..Denisko je už v škole....od dnes... 😠 ...diazepan nedávam...to až od 38..kdyby náhodou.... 😝 .....zatial som ho vždy odchytila pri 37,5..37,8...rýchlo dala nurofen....a zaberá....uvidíme dokedy...klop,klop,klop.... 😔 ....už spinkáte?

utka
4. feb 2013

@jacka si si pokecala??? 😀

jacka
4. feb 2013

@utka jasné 😀 😀 ..........na .také monolgy som zvyknutá 😀

jacka
4. feb 2013

@denisenko to dávaš čapíky?........ja im dávam paralen.......alebo panadol čapíky......tie sa asi silnejšie.... 😅 😅 ...neviem...............riadne klopkaj ......aby bolo až sem počuť............to dávaš aj v noci???
spinkaju...... 😵 😵 😵 ...........aj tvoji?

jacka
4. feb 2013

no a mne zas muž umiera....... 😀 😀 😀 ...........ak už 😀 😀 😀 😉 😉 ...............jáááj na nervy....... 😝 😝 😝 .......vraj mu tečie z noci a nemože sa hýbať......vraj je seknutý.... 😝 ...........no pekne 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

no idem .......... 🙂 .......a ozaj zas sneží.... 😵 😵 😵 hurá hurá........ 🙂 ...............len škoda že je teplo..... 😝 😝 😝 zas bude samá voda.... 😠 😠 😠 😝

jacka
4. feb 2013

dobrú nocku.........pekné sníčky..... 🙂

katka1819
4. feb 2013
denisenko
4. feb 2013

@jacka ...ja davam čapíky...do Simča nič iné nedostanem...nie, v noci nie...dám len pred spaním, ked má zvýšenú....inak nie... 😒 ....ved klopem...počuješ????....už fakt ideš???...hladala som ešte nejakú foto, ale... 😠 😠 😠 😠

katka1819
4. feb 2013

@jacka kuk svadobnééééééééé

denisenko
4. feb 2013

@katka1819 júúúj, krásna nevesta.... 😉
@jacka ty si ich už videla.... @katka1819 ja som taká typická nevesta.... 😀 😀 😀 krátke šaty a gratuloval mi vlastný syn.... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@katka1819 jééj dalšia peknučká nevesta.... 😵 😵 😵

denisenko
4. feb 2013

uf, nejaká blbá kvalita..stiahla som si to narýchlo z FB albumu.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
4. feb 2013

a ešte 😀

jacka
4. feb 2013

@denisenko ty si kočka stále..... 😵 😵 zlatučká si tam.... 😵 😵 😵

denisenko
4. feb 2013

@jacka ...prestáááň....sa budem červenať....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2013

jéééj, konečne....a podme tapetovať dalej...čo dáme teraz????

letty86
4. feb 2013

@katka1819
@denisenko krásne ste boli 😵 😵 😵 a ste 😉

katka1819
4. feb 2013

tam som ešte krásna a štíhla 😀 😀 😀 teraz som už len krásna 😉

denisenko
4. feb 2013

@letty86 ...ha...prezradila si sa.... 😀 😀 😀 😀 no dáááj...si na rade..... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
4. feb 2013

@katka1819 ..čo si...štíhle sme a budeme...to len veci sa zmenšujú.....ako Lenin v mauzoleu...vieš, to je postupom času..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
4. feb 2013

@letty86 chcelo by to svadobnúúúú 😀

denisenko
4. feb 2013

...nerada, ale...idem....tatinko prišiel....nalial mi vínko do pohára...no kto by mu odolal po takom rušnom dni??
...dobrú nocku 😵

letty86
4. feb 2013

@denisenko ja nemám nejaké romantické spomienky na moju svadbu..to by bolo na dlho...mali sme len obed a ziadne profi foto a nemala som ani klasické svadobné šaty....ale bola som pekná 😀 😀 😀 a vtipná som stále 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre