Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2013

@utka ..pánečku dvojičky to by bola pecka!!!! 🙂 🙂 ...bola by taká možnosť, máte v rodine????

katka1819
7. feb 2013

@utka a mne ked som bola v prvom mesiačiku doktorko (od ktorého som potom hneď odišla het ) mi povedal že je to mimomaternicové tehotenstvo aj mi vysvetloval 😠 a ukazoval 🙄 ako bude prebiehať prerušenie tehotenstva. DEBIL 🙄 Nakázal mi tašku pobaliť,no a ja urevaná domov išla, urevaná volala mužíkovi,urevaná došla do nemocky v Žiline a tam urobili sono za môjho neustáleho revu a doktorka mi hovorí ktorý to odborník ma takto vystresoval.... všetko bolo v poriadku v maternici jasnačka. Tak som mu nadala potom..... 😀

letty86
7. feb 2013

@leninka75 ona je teraz doma a potrebovala niečo vedieť..a na nu by som teda neziarlila ani náááhodou 😉 nie je síce škaredá, ale....

katka1819
7. feb 2013

@leninka75 mi nehovor že ma nepočuješ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
7. feb 2013

@katka1819 to sú mi niektorí teda odborníci 😔 to je hádam skolácka chyba nerozoznať mimomaternicové tehu, nie 😕

leninka75
7. feb 2013

@letty86 ....nejde ani tak o žiarlenie, ale čo má čo otravovať!!!! 😀 😀 😀 😀 .....jasnačke, na teba určite nemá 😵

leninka75
7. feb 2013

@katka1819 ..fuj nechcela by som to zažiť, debil!!! 😠 😠 😠 .....žalovať ho!!!

leninka75
7. feb 2013

@katka1819 ..ten rev to si tyyyyyyyyyyyyyy??? 😀 😀 😀 😀 ..a ja, že u susedov zasa niečo riešia 😀 😀

katka1819
7. feb 2013

baby idem niečo porobkať 🙂 presne povedané poupratovať po tých mojich čertoch !!!! no hrúúúúúza tu 😀 😀 😀 pa neskôr

letty86
7. feb 2013

@leninka75 😀 😀 ...nemyslela som zrovna na to, že na mna nemá 😀, ja si moc teda už nefandím 😀 ale viem, že manzel takú povahu nemusí...to som skor mala na mysli 😉 ...je toho viac, čím ma už mierne rozladila

katka1819
7. feb 2013

@leninka75 však si vyžral svoje odo mňa neboooooj 😠 mala som vtedy velice veľký hnev naňho aj kartu mi hneď dal 😝

katka1819
7. feb 2013

@letty86 to je taký fľaškový odborník ako mnoho iných tu u nás v Bytči,ale máme tu teraz super jedného Mudr. Mitro 😉 sa volá nemôžem naňho ani jedno slovko zatiaľ zlé povedať ....

katka1819
7. feb 2013

ale už fakt ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 čafte

leninka75
7. feb 2013

@katka1819 ..ako je to možné, že všetci utekajú do Bytče?? 😉.......Danka zdrhla, pediater nám tam ušiel MUDr. Karásek..som zvedavá kto sa tam ešte odprace 😠......ja viem to kôli tej vašej fajnej zmrzke!!! 😀 😀 😀......len si uprac.....aspoň na chvíľku 😀 😀 😀 ....pa

leninka75
7. feb 2013

@letty86 .....detičky už sú úplne fit?..... 🙂 .......

leninka75
7. feb 2013

..idem pre Lilku 😉

denisenko
7. feb 2013

@katka1819 ja som pôvodne chcela ísť do PB rodiť, kvoli epidurálke....aj som si to tam bola okukať....no...nič moc...a nakoniec som bola v žiline a bola som spokojná.... 🙂 ....vidíš, tak si možeme kričať nabudúce z okna...ja som tiež preborník v kriku..... 😀 😀 😀 😀 ...ale zas že, pes čo šteká, nehryzie..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2013

@leninka75 ...furmanské...bryndzové s klobáskou.... 🙂 ...romantika nebude...volal mu šéf, že večer sa ide pracovať...som sa tak vytočila...ani mi nehovor.... 😝 😝 😝 😝 😝 ja idem večer jazdiť a prídem dosť neskoro...som zvedavá, kto uloží deti.... 😠 😠 😠 ..jahody som mala ťahavé dolu....ale ešte jedny a tie sa neťahali....tie boli super...tie ťahavé boli strašne náchylné na plesne 😝 😝 😝 😝 😝 ...viac ich nekúpim....som to strihala a striekala a prd z toho..... 😝 😝 😝

denisenko
7. feb 2013

@letty86 kvoli krave sa nestresuj...budeš mať vrásky.... 😀 😀 😀

katka1819
7. feb 2013

@denisenko no už som aj Lenke písala o mojich zážitkoch s epidurálkou...pri Peťkovi v pohode,v noci som začala cítiť bolesti,o asi takej 6-7 hodke ráno keď došla veľká vizita im vravím že chcem epi a o chvíľku mi ju už pichali 🙂 a teraz pri Matulovi...píšem teraz je to už viac ako rok,ale ako by to bolo včera 😝 tak tiež sa to začalo tak naporádok v noci nejako okolo 2 hodky...ale mňa stále rezalo a bolelo a neviem čo ešte v spodnej časti chrbtice takže som ani nevedela že či už konečne sa to začalo...normálne pre mňa došla sestrička sama no poďte kukneme sa na to ja som si ležkala však toto poznám tak ma to bolí stále vravím si 🙂 a kukli a ja už na 5 cm otvorenááááá tak ja hneď že chcem epi a to bolo o tej 2-3 v noci HAHAHAHAHAHAHAHAHA že kde mi oni budú teraz hľadať anesteziológa...takže mi ju nedali ....takže na ostro som si užila 😅 ale nevadí aspoň viem čo je to za bolesť 🙄 😀

jacka
7. feb 2013

ahojte..........

dnes som za peknú ja 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2013

@katka1819 ja som mala epidurál pri Deniskovi....des, des, des...teraz pri Simonkovi mi ho ani nebolo treba....tých 20 minút sa dalo vydržať..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2013

@jacka vitáááj.....včera že najmladšia...dneska najkrajšia....sa NEZDáááááš.... 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@denisenko z extrému do extrému 😀 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@denisenko ako dopadli halušky..................lubim lubim....pozývam sa 😵 😵 ....................ja som ešte bezlepku nerobila...som mala problém s lepkom urobiť....toto by potom bola jedna katastrofa... 😀 😀 😀 ........................................už vieš ako to ideš riešiť s detmi...............................................ááááá moj umieraju muž je už seknuty 😀 😀 😀 😀 ................ale volal mu kolega aby mu prišiel pomocť skladať okná..................to už seknuty nebol............. 😀 😀 😀 ................sa teším ked príde....ako bude vyzerať.....a 😀 😀 😀 ..............................som hnusná 😅 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@katka1819 ja som rodila oboch bez epi........aj tretie by som tak................ved na bolesť som už dááááávno zabudla..... 🙂 🙂 ......................ani ja by som nešla na amnio.......teda ani som nešla......proste som cítili že je bábo v poriadku a bolo 😵 😵 ...........aj ked teraz neviem posúdiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je ako z divých vajec 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@letty86 ja mám boxovací mech...ale len detský bude stačiť...................................veru nestresuj ....horšie veci sú 🙂 🙂 🙂

jacka
7. feb 2013

@leninka75 žiadne potenie sa nekonalo................... 😀 😀 😀 😀 ......ved ani teplotu nemá čo chce..... 😀 😀 😀 ...........vonku sa vypotí ked bude sneh hádzať 😉 😉 😉 ...............................................fúúúúúúúúúj ja som dnes riadne hnusná ☹ 😝 😀 😀 😀 ........................................ale beriete ma z rezervou že áno 😵

jacka
7. feb 2013

vraj malo dnes padnuť pol metra snehu...............ha ha ha........máme tu asi tak len 20cm....... 😝 😝 ..............sa teším na sneh.....a len trošku je 😉 😉 😉 😉 ...................ale ja som skromná stačí mi 🙂 🙂 🙂 .................ešte kuknu poznávame prírodu a hajde stavať snehuliakov 🙂 🙂 🙂

jacka
7. feb 2013

no fajn som si pokecala.........idem rozmýšlať 😀 😀 ...............chcem upiecť dobrý jablkový koláči nemáte niečo odkušnaé a fajné?...... 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre