Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@aninka29 sa máš..........ja by som tu robila bububu.....................a ešte by mi aj zle bolo......... 😝 ................... 😀 😀 😀 ..................detičky ti už spinkaju?

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 no vidíš...ja som si v stredu dala v autoškole pohár koly a nemohla som spať...... 😝 😝 😝

jacka
9. feb 2013

@denisenko počuj ved aj my sme mladé.................. 😀 😀 😀 😀 teda aspon som si to doteraz myslela................... 😀 😀 😀 😀 ........................to v najlepších rokoch ............neznie zle.....ale mladé je lepšie 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka Deniskova učitelka...taká celkom fajn...ozaj, som vám asi nespomínala....ten chlapček, čo s nimi chodil do školy, Cigánčiatko, čo robilo bordel...už chodí od pol roka do osobitnej.... 😢

jacka
9. feb 2013

@denisenko aká je kola nezdravá............... 😝 ...............................................inak som ta videla niečo iné napísané ako kola.......... 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka my sme mladé....ale on je starší ako my...tak preto..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@jacka a čo si videla???... 😕 😕 😕 😕 ....moja..nepotrebuješ okuliare???..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. feb 2013

@jacka ešte nespinkajú....sobotu môžu buntošiť 😀
@denisenko chodíš do autoškoly?..super....tak veľa šťastných kilometrov 🙂

aninka29
9. feb 2013

@denisenko inak Simonkinu spolužiačku,poslali po dvoch mesiacoch späť do škôlky

jacka
9. feb 2013

@denisenko chuda dieťa...... ☹ ☹ ☹ ešteže ho tak nevrátili so školky 😔 ..................to čo musí prežívať...... ☹

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 poslali????...či rodičia chceli?.....hm...niektoré deti nie sú vyzreté na školu.....Simonke sa darí ako???.....autoškola..no uvidíme..v stredu mám skúšky.... 🙂

jacka
9. feb 2013

@aninka29 to fakt?..................toho by som sa veru nechcela dožiť............... ☹ ☹ ☹ ☹ to čo musí to dieťa prežívať 😢

denisenko
9. feb 2013

@jacka si myslím, že jemu je to jedno....on bol strašne neprisposobivý....... 😔 😔 😔 😔 rušil ostatné deti, nadával pani učitelke, zobral sa z hodiny a šiel domov....nerobil si úlohy, proste nič...ani na hodinách nepísal.... 😠 😠 😠

jacka
9. feb 2013

@aninka29 sobota nedela sviatok piatok......................hajde do postele 😀 😀 aj ja chcem klud..... 😀 😀 😉

aninka29
9. feb 2013

držím prsty....určo to zvládneš 😉 🙂 ........
poslali ju späť učitelia a psychologička....rodičia silou mocou hladali problém v učitelke...a vo všetkom možnom...ale po dvoch mesiacoch to vzdali 😒
Simonka v škole v pohode..klop klop klop.....snaží sa veľmi 🙂

jacka
9. feb 2013

@denisenko tak to je teda............riadne decko..............nejak neskoro ho tam dali....... 🙄

aninka29
9. feb 2013

@jacka aspon v sobotu nech sú dlhšie..ved cez týždeň chodia spať so sliepkami,ktoré nemáme 😀

jacka
9. feb 2013

@aninka29 ved ktorý rodič si to prizná že dieťa to nezvládlo..........................hlavne že ju tam vopchali.............chudatko....... ☹ ☹

denisenko
9. feb 2013

@jacka tiež som sa čudovala...som myslela, že ho vrátia do školky...ale on už bol o rok starší...tak chodí do osobitnej.... 😖

jacka
9. feb 2013

@denisenko už vieš všetko na skúšky?.....skúšal ťa drahý?.................aj s ním chodíš jazdiť?

aninka29
9. feb 2013

@jacka ona nebola hlúpučka,alebo niečo....bola ešte moc hravá...vôbec sa nesustredila...brzdila ostatné detičky...atd atd....nezrelá na školu

jacka
9. feb 2013

@denisenko tebe detičky spinkajú?.................ako sa má Simonko?.....

denisenko
9. feb 2013

@jacka teraz nechodím...všetky polné cesty kde sa dalo jazdiť bez policajtov, sú zaviate....takže len to, čo s inštruktorom.... 😖 😖 😖 😖

aninka29
9. feb 2013

@jacka @denisenko ..inak ja som tak minule jazdila,a prišla som na to,že neovládam polovicu značiek 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale pssssssssssssssst 😉

jacka
9. feb 2013

@aninka29 aj mne učka v mš vravela že zvyknu deti vracať..................ale že je to velmi zlé na psychiku dieťaťa..........

denisenko
9. feb 2013

@jacka spinkajú... 😉 😉 😉 ...Simonko...ja už neviem...idú mu stoličky, aspon sa mi zdá....stále teplotuje....nie veľa, ale stále to má viac..dnes mal 37,6 😖 😖 😖

jacka
9. feb 2013

@aninka29 ja som si robila test.............ale nechci vedieť ako som dopadla 🤐 😀 😀

denisenko
9. feb 2013

@aninka29 ...tak to sme dve............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....hlavne tie, čo sú pokreslené po cestách.... 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2013

@denisenko ............to kelu sa mu to riadne rozbehlo ....všetky naraz..................keby aspon teploty nemal.......dávaš stále čapíky?..............aj diazepan si už od vtedy dávala?

denisenko
9. feb 2013

@jacka tak testy som prešla, zatial....ale čo z toho...teoria jedna vec..dať ju do praxe....iná káva..... 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jacka
9. feb 2013

@denisenko že pokreslené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre