Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2009

jasan....ved sa narodil pri šturove...aj by som sa ho spýtala....ale začne trepat..že som sa mohla už dávno 😔 ...ved aj na Matka tak hutori 😉

jacka
27. jún 2009

posielam ...okolo večera príde 😀 😀

aninka29
27. jún 2009

ja neviem po maďarsky ani mäkké fň 😀 ..............ale manža ovláda 🙂 .............aj moj začne trepať Simke po maďarsky,a tá na neho kuká ako vyorko 😀 😀 😀

aninka29
27. jún 2009

diky jacka,máš to u mňa 😉 😵 budem čakať

jacka
27. jún 2009

hoci kedy 😉

a nevadí mu že ty nevieš?

aninka29
27. jún 2009

nie,nikdy to neriešil 😉 ...........len svokra,sem tam zabrdla, že by som sa mohla naučiť...........ale nieeeeeeeeee,ďakujem,nemám záujem 😀

jacka
27. jún 2009

jáj no svokry su iné kapitoly 😉

tak ten moj ...ten v kuse..mala by som sa vraj učit cudzie jazyky....ale ked ideme na nákupy do Madarska tak je to super že aspon on vie 😉

aninka29
27. jún 2009

no to veru hej,je fakt super, keď sme na nákupoch v hungáry a všeetko vie 🙂

utka
27. jún 2009

Ani ja neviem po maďarsky a vôbec mi to nevadí...
Minule mal manžel pracovný telefonát a hovoril po anglicky a Viktorko za ním chodil a v kuse sa ho pýtal:"Tatino, čo to trepeš?" 😀
Nám sa na chvíľu skrylo slniečko, ale dúfam, že nebude pršať. Ideme dnes o 18-tej do cirkusuuuu 😉 ...
Už som si uvarila na zajtra polievočku a aj mäsko už bude o chvíľu hotové. Zajtra si k nemu urobím nejakú nevarenú omáčku a deťom hranolky a hotovooo...

utka
27. jún 2009

☹ Ja nechcem búrku ☹ ...Ja chcem ísť do cirkusu...Už mám aj vstupenku kúpenú ☹

jacka
27. jún 2009

utka aj tvoj vie madarsky? 😕

my budeme zajtra grolovat.....večer nachystám mäsko....dufam že bude dobre počasie...nám tu od tej burky stále prší 😝 .......ani von sa nedá ist 😝

jacka
27. jún 2009

utka máte burku.. 😕 ..žeby som to zle poslala???? 😉

to je aká nevarena omáčka.... 😉 😕

utka
27. jún 2009

jacka, ani manžel nevie po maďarsky...
No asi si zle poslala tú búrku, ale už to tuším prechádza 🙂. No nevarená omáčka je omáčka, čo sa nevarí 😀 . Ale nie, je to taká omáčka na oddelenú stravu. Ja si asi urobím takú, že biely jogurt, tvaroh, dia kečup, cibuľka...
Odkázala som ivelle, že ju všetky pozdravujeme a gratulujeme k synáčikovi. Po jednej mamičke, čo chodí sem na koňa do Pôrodnica v Trenčíne a voláva s ivellou 😉

utka
27. jún 2009

Prší a prší ☹...Mňa z toho asi švihne ☹. No inak to nevidím, budeme musieť ísť do cirkusu na aute ☹. Hamba, taký kúsok a ísť na aute...

jacka
27. jún 2009

utka aj tu doteraz pršalo..ale už svieti 😎

ako bolo v cirkuse???

ved autičo je na to aby služilo...žiadna hanba 🙂

super že si pozdravila ivellu...si šikulka 🙂

aninka29
27. jún 2009

mamky prosím vás,aj ja chcem dážď 😒 taký polhodinový mi úplne stačí 😉 tu sa nedá ani dýchať 😝
nikam sme nešli,lebo by som sa asi uškvarila 😝 ..boli sme na záhrade,trošku si Simka poskákala 🙂 fuuuuuuu,kde berie tolko energie 😕 ........už je vykúpaná,teraz pekne papká 😵

jacka
27. jún 2009

ved som ti poslala že večer príde....ešte tam nie je???

ale to fakt zabludilo k utke? 😉

tak vám to rýchlo dnes ubehlo...a ocko bol s vami?....ja budem mat nos ako pinokio...s tolkej zvedavosti 😉

ja idem Matka teraz okupat...ale ešte sa rozhodol že ide kakat..tak čakám na mladého pánka 😵

aninka29
27. jún 2009

tatko síce ráno odišiel s niečim pomocť kámošovi,ale potom sa vrátil,takže bol s nami 🙂 ...........poobede šli spolu na nákup a potom sme vyšli na záhradu...........so Simkou skákal a šantil tatko......ja som odfukovala v tieni 😉 .....fuj sa zo mňa leje 😠 .....jacka ešte nič nedošlo,ale dúfam, že dojde 😉

jacka
27. jún 2009

ved hádam len dorazí....nejaký pekny dáždik 🙂

Matko už spinká...ráno vstával pred 6h.....hlavne že po obede ani za svet do postele 😝

aninka29
27. jún 2009

jacka no teda.....pekný lejak si nám poslala 🙂 ................svieti slnko a zrazu hromy blesky a už leje 😉 ...tééééééda aj digi zdochlo 😀

jacka
27. jún 2009

tak aspon podakuj 😀 😀 😉 ..len dufam že tam nebudete mat katastrofu..ako zvykne na vychode 😉

jacka
27. jún 2009

idem ja do hajan...ledva držim oči otvorené 😒

dobru noc..a pekne sničky 😔

utka
27. jún 2009

Ahojteee!!!
V cirkuse bolo fajn 😉. A boli sme predsa autom 😉...
Teraz už neprší.
Dobrú nôcku spachtošky.

utka
27. jún 2009

Dobrú nôcku 😔 !!!

aninka29
28. jún 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀
som prváááááááááááááááááááááááááá 😝 😀

aninka29
28. jún 2009

včera som sa nerozlúčila,lebo zdochol aj net 😀 ....................ale ďakujem za ten dáždik 😵 akurát tie hromy blesky ste si mohli nechať 😝

utka super, že sa páčilo 🙂 ...........my sme minule tiež chceli zájsť do cirkusu,ale kým sme sa konečne rozhodli, že ideme,tak sa cirkus balil 😝 😝 😀 ...tak snáď nabudúce 😉

Simuška ešte spinká 🙂 ...........my už s tatkom buntošíme od šiestej 😉 ...........už aj polievku varím.........na druhé jedlo mám kopu času 😉 😉

jacka
28. jún 2009

dobré ránko.... 🙂

druhá 😝

jacka
28. jún 2009

nám tu ..teraz neviem či stále alebo zase prší....to je na šlak....som chcela grilovat... 😝

Matko nám dal budíček už o 6h ale doteraz sme sa šantili.....aj tak sa mi nechcelo vyliezat 😝

čo fajne ideš varit... 😉

aninka29
28. jún 2009

my máme pekne slnečno zatial 😎 ...........tak poďte grilovať k nám 😉

na obed bude hovädzie mäsko s paradajkovou omáčkou a zamiakový knedlík 😉

a Ty jacka čo fajne varíš? 🙂

jacka
28. jún 2009

aninka už vyrážame 😉

máte fajnotku...ja som dala včera bravčove mäsko do marinády...ale asi ho budem "grilovat" na panvici....a asi zemiaky🙂

ale akosi sa neviem rozhýbat...a treba mi žehlit..aj tak mi to včera neposchlo 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre