Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. feb 2013

Viki už dal dolu okuliare...takže 3D sa nekoná...

denisenko
19. feb 2013

@utka vadí mu to?...nedá sa všetko pozerať v 3D, tzak to mám chápať?...vieš, ja sa moc týmto technickým veciam nerozumiem....

leninka75
19. feb 2013

@utka ..odfoť vás nech máme aj my zážitok z "trupíkov" 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@denisenko ..dobre spávaš keď chodí Peťo takto na noc preč?

letty86
19. feb 2013

už sme doma...líca ružové...a začal aj vietor pofukovať 😝

@leninka75 aj ja sa už snažím jest pravidelne, lebo napriek tomu, že som doma, tak som jedávala tak nárazovo 😝 ...

letty86
19. feb 2013

@denisenko zahlasované 😉

denisenko
19. feb 2013

@letty86 😉 😉 díky... 😉 😉 😉
@leninka75 no ako kedy.....ja väčšinou odpadnem pri telke...a potom ked sa preberiem,tak už je doma.... 😀 😀 ale nie vždy.... 😖 😖

jacka
19. feb 2013

@utka ved to je len tvoja vec........ 🙂 len som chcela vedieť či si nezmenila názor...........ale to už by bol asi porod že?.... 😔......................tak to dosť neskoro....to budeš volať alebo tam ideš osobne?

jacka
19. feb 2013

viete čo...o čom ste písali v skrate......dakujem 🙂

utka
19. feb 2013

@leninka75 už nemáme bríle...
@denisenko nevadia mu, ale nemôže s mi,i v pohode ležať...a ja som tiež dala dolu, zavrela oči a ups... 😀
@jacka nemyslím na to, radšej... a po výsledky osobne...

jacka
19. feb 2013

@utka veru najlepšie....................to vieš moja zvedavosť 😔 😉

letty86
19. feb 2013

@jacka len pekne čítaj 😀 😀 😀 😀 kto si to má pamatať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka jacka to vyjadrila aj za mna...tvoja vec, tvoje rozhodnutie 😉

jacka
19. feb 2013

@denisenko vidím ťa....vylez z úkrytu 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@jacka
@denisenko niečo mi ušlo 😀 😀 😀 😀 vy to už aj úkryty máte 😀 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 ........................ no ty moja........ved ja nechápem ako si to všetko možeš pamätať.....si ma dorazila vtedy s dátumom narodenín.............sa možem niekde schovať ...najlepšie ku krtkovi 😀 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@jacka uff, teraz neviem, či 20, či 21 😀 ...nikde sa neschovávaj...ja zas nie som schopná sadnúť za volant a soférovat...manžel mi s tým už tolko usi píli 😠

jacka
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 ani jeden....ten další den 😉 ................ale dobrá si.........ako to robíš..... 🙂 .........................................ked raz sadneš nebudeš chcieť vyliezť....a. super najlepšie sa šoferuje ked si tam sama.......nikto ti nič nevraví............ 🙂

jacka
19. feb 2013

@leninka75 aj teba vidím................ 😵

letty86
19. feb 2013

@jacka no vidís 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie, ja som dobre vedela, ale som ťa chcela nechať v tom, že neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
19. feb 2013

@utka škodááááááááááááá 😉

leninka75
19. feb 2013

@jacka ..dobre, dobre však ja viem, že sa pred tebou neutajím 😀 😀 😀 ..ako bolo vonku?

letty86
19. feb 2013

@jacka týmto hrdinstvom popletiem sama seba 😀 😀 😀 😀
vieš čo, ja neviem, kedy tam zasadnem 😝 či muž nebude mať dovtedy bradu po kolená 😀 😀 ako zvykne vravieť

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..počuj moja ako je na tom Maťko s obliekaním, papkaním a takými vecami čo potrebuje vedieť do škôlky? 😕 .....

jacka
19. feb 2013

@denisenko aspon kuk si mohla 😵

letty86
19. feb 2013

@leninka75 papkat chce len sám, tak to mu celkom ide...bordel naokolo, samozrejme 😝 ...a obliekanie, no trošku sa snaží, ale to sú iba začiatky...ešte majú čas

jacka
19. feb 2013

@letty86 pokial sama nebudeš chcieť tak tu bradu bude mať až po zem 😀 😉 🙂

letty86
19. feb 2013

@jacka 😀 presne tak....a ja stále akosi nechcem 😝 bojím, ja si v tom akosi neverím 😔

jacka
19. feb 2013

@leninka75 vonku........celkom fajn........nachovali sme kačičky,,,,,............trošku sme sa vyválali v snehu.....premočili do bodky,,,,,,,,a šli domov...dve hodky stačia ved aj v školke boli von 🙂

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..pýtam sa lebo u nás nič moc ☹ ..najlepšie spapká pribináka 😀 😀 😀 .....polievku to rozlieva..a obliekanie 😅 😅 ..nohavičky zásadne na pančuchy a obe nohy do jednej diery 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre