Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
23. feb 2013

idem pa neskôr 😉

letty86
23. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 máš pravdu 😀 😀 😀 kon je ekologickejsí ako auto 😀 😀 😀 dobre si si vybrala
@jacka aj moje deti sú párkové 😝 keby tak zelninku hltali...tak si mohli tvoji chlapci podať mokré ručičky aj nozičky s tým mojim ďoďom 😀 😀 😀 😀 on už sa predstavuje ako ďoďo....maska moja....ale mamička ho naučila, tak čo sa sťažujem 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko pekné od teba 😵 😵 😵 .................závislosť nepozná hraníc......... 😀 😀
prídu naši.......ale nebývaju dlho.....prídu aj sestry 🙂

jacka
23. feb 2013

@letty86 .......a aké sú nezdravé tie párky......jedno z najhorších jedál 😠 😠 😠 ...................................pokial sú spokojný aj mokrí......čo im viac chýba............... 😀 😀 😀 😀 ...........žeby sucho 😉

letty86
23. feb 2013

@jacka ved to 😠 .......dnes som bola za dobrú 😀 a pre niekoho šiši mamu 😀 takto dieťaťu dovoliť vymáčať sa 😝 😀

letty86
23. feb 2013

@katka1819 u vás je asi stále veselo 😵 😵 😵

letty86
23. feb 2013

ideme k mamke, pekný dník 😉
@jacka pekne to oslávte 😉

letty86
23. feb 2013

už sme doma...u maminky bola aj jej sestra....moji deti boli ako z divých vajec...iné spojenie nemám 😝 to musia robiť šaškoviny, hlavne ten moj dodik

letty86
23. feb 2013

@denisenko ako simonko 😕 ty sa tiež nenudíš....

denisenko
23. feb 2013

ahojte....mamky...des... dneska máme den D...DEBIL.....najskor ráno Simčo zničil svoju obľúbenú hračku...ale totálne...potom vrieskal, až sa triasol, lebo mama si dovolila pustiť mixér...ked sa vyspal, pomáhal mi vysávať...ja som vysávala a on rozhadzoval všetko, na čo dočiahol...potom zrušil satelit, vylomil kábel a ked som si už myslela, že nič viac sa nemože stať, len ich okúpem a dám spať...tak Denisko spolu so Simonkom chodil...spadli a skončilo to rozrazenou perou.........................ja už fakt nevládzem.............. 😔 😔 😔 😔 😔
@letty86 ešte sa chceš spýtať, ako sa má Simonko?

letty86
23. feb 2013

@denisenko ved som čítala na fb, preto som chcela vedieť, či je všetko o.k......riadne to má, joj, šidlo malé 😖

denisenko
23. feb 2013

@letty86 ...čo ti budem hovoriť....ja už si ani netrúfam tipovať, čo sa ešte stane.... 😖 😖 😖

letty86
23. feb 2013

@denisenko nemysli na zlé 😔 .....okolo roka sú tie deti také najviac upadané 😖

denisenko
23. feb 2013

@letty86 ....ved to...a to ešte nechodí sám...ešte len to bude..... 😠 ....dodík????..prečo? 😕 😀

letty86
23. feb 2013

@denisenko som ho naučila, že sa volá ďoďo...všade sa tak prestavuje 😀

denisenko
23. feb 2013

@letty86 ...peknéééé..... 😀 😀

letty86
23. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 matko povie iba ma...a ďoďo pekne 😀

denisenko
23. feb 2013

@letty86 ..akože sa mu nechce rozprávať??...ani Simčovi...momentálne len...ga ga...ke..... 😀 😲

jacka
23. feb 2013

@letty86 to na seba tak rozpráva že je ďoďo?.... 😵 😵
@denisenko ani moj nerozprával...........začal okolo 2 rokov a teraz sa mu nejde zastaviť pusina 😵 😵 😵

jacka
23. feb 2013

@denisenko to sa riadne udrel.......moje zlato.....sa riadne vyreval že? ☹ ☹ ☹ ☹ ...........................veru nemysli na zlé......zachvílu to bude mať zahojené...... 😉 🙂 ...........už asi spinkáte že?....................dávajte si pozor 🙂 🙂

jacka
23. feb 2013

dobrú nocku mamky 😵 😵

jacka
23. feb 2013

@denisenko vidím ťa 🙂

denisenko
23. feb 2013

..tak...detičky spinkajú...aj ked SImčo už raz plačkal, som ho musela zobrať na ruky..... 😔 😔 ..ale už je tichúčko, štrudlička upečená, poriadok urobený, podlahy umyté....a pekný den na konci.... 🙂 a to ešte nehovorím, že ked den D, tak D.....Denisko videl, čo vidieť nemal.... 😀 😀 😀 😀 ...radšej nejdem do detailov..... 😀 😀 😀
@jacka neviem, či tu zajtra kuknem, asi ideme k našim...tak Maťkovi všetko najlepšie k meninkám, hlavne nech ho všetky bacily obchádzajú...veľkú pusu na líčko odovzdaj za nás...dakujem 😉 😉 😉

denisenko
23. feb 2013

@jacka ..ešte si tu???

jacka
23. feb 2013

@denisenko daj detaily.... 🙂 🙂

jacka
23. feb 2013

@denisenko dakujem....odovzdám 😵 😵 ................veru bacile heš niekde na sibír.......alebo do afriky 😉 😉

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...nemooožem...to až po 22.00..... 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko no hovor....som zvedavá 🙂 🙂 🙂

denisenko
23. feb 2013

@jacka do afriky radšej nie...tam je kopa detí...radšej na ten sibír.... 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko to už budem dávno spať......už jednou nohou som tam bola...ale si ma vrátila 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre