Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............pravdu máš......... 😀 😀 😀 ale kde začnem strácať tú ihlu .......to už len bude prúser 😀 😀 😀 😀

utka
25. feb 2013

@letty86 pekne si to napísala 😉

letty86
25. feb 2013

@jacka neboj, to má ešte čas...zatial sme vo fáze nití 😀

letty86
25. feb 2013

@utka 😉 Zuzanka 😉

aninka29
25. feb 2013

@jacka ginko bilobu radím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 ani ja som miestami nechápala,čo si napísala.....ale vyložila som si to po svojom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka volala.....na noc jej mám dať rectodal.....a ráno sa prísť ukázať..a ak tak skočíme na to krčné.....idem s nou kloktať......aj ked sa pri tom trápi neskutočne ☹

letty86
25. feb 2013

@letty86
@aninka29 no baby 😀 😀 a čomu ste to nerozumeli? 😀 a nečítajte medzi riadkami, lebo nič nenájdete, pekne od písmenka k písmenku 😀 😀

letty86
25. feb 2013

@jacka

@aninka29 no baby 😀 😀 a čomu ste to nerozumeli? 😀 a nečítajte medzi riadkami, lebo nič nenájdete, pekne od písmenka k písmenku 😀 😀

utka
25. feb 2013

@letty86 Lucinka 😉

letty86
25. feb 2013

@utka Lucinka je fajn...poznám samé milé baby s týmto menom 😉
@aninka29 chúda Simonka, ale zvláda to statočne, že?

utka
25. feb 2013

@aninka29 to má podľa toho, čo píšeš priebeh ako taká riadne silná laryngitída...

aninka29
25. feb 2013

@letty86 moja,čo si si šlahla...ešte aj dvakrát píšeš...cccc...sa priznaj,že v tom koláči bol aj rum 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka ja už ani neviem k čomu to prirovnať,ten priebeh...ale je strašnýýýýýýýýýýý ☹

aninka29
25. feb 2013

@letty86 zvláda to podla možností ☹ ...sem tam na nu príde,a sa rozplače..že má ťažký život,a musí trpieť..moja malá jahôdka

letty86
25. feb 2013

@aninka29 aaale kdežeeee..rum...vínečko červené 😀 ..ved som to písala aj sebe 😝 tak som potom ešte raz klikla aj na jacku a ty si ostala 2x 😉

aninka29
25. feb 2013

@utka aj mne sa páči Lucinka....ale Zuzka viac 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
25. feb 2013

@letty86 hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......ved všímam,že to dnes s tebou nejak ide dolu vodou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ti poviem,najradšej by som si niečo dala aj ja 😝 ....ale to by bola sakra zlá kombinácia...atb a alkohol 😀 😝

letty86
25. feb 2013

@aninka29 ale čosiii...nič nebolo 😀 😀 😀 že dolou vodou 😝 😀 cosi, ide mi 😀 ....zuzanka kvoli kmotre,že 😉 😵 a vraj dolu vodou 😀 😉

utka
25. feb 2013

@aninka29 ale ja som Zuzana, moja mama je Zuzana, starká bola Zuzana...to už nieeee...

aninka29
25. feb 2013

@letty86 mne sa celkovo páči meno Zuzanka...aj manželovi...nielen kvôli kmotre 😀 😀 😀 😀 😉
@utka ved tradíciu treba dodržať 😉 ..ale nieee....ty musíš byť presvedčená aké meno chceš......Lucinka je fakt krásne 🙂 ...a aj ked si dovtedy vyberieš iné...určite bude krásne aj to...a malinkej sa bude hodiť 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
25. feb 2013

@aninka29 ved aj ja som utku nahovárala na Zuzanku 😵 ..ale nechce

utka
25. feb 2013

@aninka29
@letty86 keď si predstavím taký malý batôžtek, že Zuzanka, tak je to pekné. ale keď si predstavím, že je väčšia a volajú ju Zuza...nieee...ani mne sa kvôli tomu moje meno nepáči...

aninka29
25. feb 2013

@utka ja ked chcem naštartovať kmotru..tak jej poviem...Zuza 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale to máš pri každom mene tak..mna naštartujú,ked mi povedia Anča....neznááášam to 😠 😀

utka
25. feb 2013

@aninka29 to je pravda..ani Anča nie je pekne...Ale napr. Lucia, keď povieš Luca, to je také milé...

aninka29
25. feb 2013

@utka ale možu ju volať Luca puca..to už mile nie je...proste,keždé meno má svoju prezývku...furt sa dá niečo vymyslieť 😉
ale to ťa neodhováram od Lucky...ked si si zamilovala to meno..nechcem ti ho zhnusiť 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ..mne sa páči...velmi 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
26. feb 2013

dnes skorý ranný budíček tááááák achoooooooooooooooj baby 😀
@utka keby nebol Matúško Matúškom je isto iste po mne Katuška 😀 😉 😀
@letty86 mne sa strácanie nití stáva pomerne často...a tiež nemyslím tých šijacích 😅 no čo už ešte som inak úplne OK 😀
@aninka29 moje meno tiež takto ne základke špatili väčšinou chalani že Kata pata...ale ja som mala aj za slobodna priezvisko pre nich velice zaujímavé Helmešová tak som bola Helmanska(tatárska) 😝

aninka29
26. feb 2013

bré ránko 🙂

@katka1819 čože tááák skoro 🙂 🙂 🙂

ja som hore,už ani neviem od kolkej..a teraz na mna ide únava..........idem si dopiť kafčo....to zas bude deň 😝

jacka
26. feb 2013

ahojte..............

ja som zaspala s deti večer....................ako mi je dobrééééééééé...... 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 ginko bilobu..odporúčaš?.... 😀 😀 😀 ..........včera by sa mi fakt zišla .....ale konská dávka........ 😀 😀 😀 ...................som zvedavá čo vybavíte u dr... 🙂

aninka29
26. feb 2013

@jacka no neviem,či pomáha....lebo sem tam sa zaseknem aj ja.....a na dosť dlho 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ideme o deviatej k doke....tak uvidíme...........ten čipok Simke pomohol...ráno vstala,taká veselejšia.....tak uvidíme 😒
dnes musím pobehať po meste 😝 😝 😝 😝 😝 ..nechceeeeeeeeeeeeeeee sa mi 😝 😝

aninka29
26. feb 2013

Sabka je v škôlke....................vo štvrtok idú do divadla ....a zas nepôjde 😝 ..............ideme na kontrolu na ortopediu.

aninka29
26. feb 2013

volala mi sestrička...že máme prísť až okolo jedenástej.... 😝

jacka
26. feb 2013

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre