Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

siwi, no však, dúfam aj ja 😉

utka
30. jún 2009

No keď zaľahnem k Vikimu, tak ani mňa nikto nenájde. Ani leninka-čo všetkých vyšpízluje 😉

leninka75
30. jún 2009

ahojte siwi, utka!!! ............ha mám vás!!! .......... 🙂 🙂
veru utka, už by nemuselo, chceme ísť ku našim do bazénu, ale kukám, že sa tu nejako mračí 😠 😠 😠 ..........
siwi, jacka je u dr. kukajú či baba alebo chlop 😀 😀 😀 !!!.........drobcovi brali krvičku??? ☹

siwike25
autor
30. jún 2009

Kam zmizla leninka????
Moj herec ešte stale nespi 😠 😠 😠 😠

utka
30. jún 2009

No idem aj ja toho môjho uspať. včera síce nespal, ale dnes by mohol. Zatiaľ ahojky 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,xiixixiixi a bude to baba 😀 😀 😀 😀
Ano brali ale ešte včera ale bol velmy statočny neplakal,on neplače od 6 mes.,sestričky ho obdivovali aky je statočny,potom mu obdivovaly nowy zostrih a naposledy jeho kraaaasne očka,no proste cely pomne,xixixixixixi

leninka75
30. jún 2009

siwi 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ..........a tie hrčky má od kedy?? 😕 ....a prečo ste dnes boli u dr.???......nám už zasa pršííííííííííííí..........sa tešííííííím 😀 😀 😀 😝 😝

siwike25
autor
30. jún 2009

Pre 2 hrčky mu višli ked mal 1r,povedali že musi z toho vyras 😅 😅 😅 😕 😕 .Dnes sme boli u hematologičky pre vysledok,ale ešte nema napisane,pošle to po mojej segre 😒
Dufam že aj tu bude 😠 😠 😠 😠

leninka75
30. jún 2009

a dr. mu to nejako sleduje???.......................to nie je dážď, to je zasa búúúúúúúúúúúrka....pomóóóc!!! 😠 😠

siwike25
autor
30. jún 2009

ano sleduje,boly sme aj v Ba a tam povedali že to neni nič važne,že musi stoho vyrast,no ja neviem,ja som mala tiež hrčky ked som bola mala 😒
Leninka ty robiš v Ba??? 😝

aninka29
30. jún 2009

mamky prečo u nás nezaprší 😢 😠 .........u vás sú búrky už tretí deň a u nás nič 😠 ...........balím kufre 😉 ..........ktorá ma prichýlite??????? 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Aninka však dojdi,xixixixixi 😀

denisenko
30. jún 2009

ahojte, maminy! my už máme za sebou druhý školkársky den-pfuuuuu 😠

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko a ako bolo,maly neplakal???? 😀

aninka29
30. jún 2009

siwi už idem 🙂

ahoj deni 🙂..... .a čo ten škaredý smajlík????????? 😉

denisenko
30. jún 2009

ale, pokým sme neprišli do školky bolo všetko ok, aj sa prezul a išiel hrať a ked zbadal že odchádzam takú spustil, že som sa radšej pratala. ale kym som vyšla von tak bolo ticho. učitelky tvrdia, že je to už lepšie , plakal len vtedy, dokonca jedol aj trochu obed, nejaké špenátové noky a špenátik on lubi, a aj sa hral s detmi, tak hádam fajn. ale ignoruje ked mu niečo nemecky hovoria aby sa naučil, čo už 😢

denisenko
30. jún 2009

aj ma to chvilku stvalo, ale potom som to zobrala z druhej strany, človek im platí za to, aby sa mi starali o dieťa anie sa stažovali, či nie? 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Aninka čakam 😀 😀
Denisenko neboj maly si zvikne a ked sa tam trošku otuka tak bude komunikovat 😉 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Pridala som fotky 😀 😀 😀 SEM

denisenko
30. jún 2009

siwi, videli sme. to ste boli na dni polície, alebo také niečo? hezkéééé 😀

aninka29
30. jún 2009

presne tak denisenko 🙂
nebojkaj.....každé deculo si v školke trošku poplače 😒 akurát, že Ti ide roztrhnúť srdiečko,keď to počuješ ☹ ..........ale musíme si zvykať 😒

deni,no a čo že ignoruje.....on sa naučí,ani sa nenazdáš 😉 .......pre Deniska je toho aj tak dosť.....tolko veľa nových vecí sa deje okolo neho 😵 ..........takže sa nemože od neho očakávať, že hneď začne perliť nemecky 😉 ................on je šikovníček,uvidíš o pár dní sa budeš chváliť ako už pekne rozumie a rozpráva 😵 😵 😵 ......hlavné je, že si rozumie s ostatnými deckami a že sa mu školke páči 😵

aninka29
30. jún 2009

siwi krásne fotečky 😵 😵 😵

denisenko
30. jún 2009

ani, díky 😀 tí chlapi to nechápu, alebo iba ten moj? 😝 aj som si dnes poplakala, že čo som to za matku, ked ho tam nechám, ale hned som si aj vynadala, že chceme len to najlepšie pre naše koťátko, však mamičky? 😀
aj modré z neba 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

ale čoby siwi, v BA!!!!!!!! 😠 😠 😠 ........by ma piclo 😀
ahoj deni!!! 🙂 .......celkom pekne to zvládate..........moja lilka v jasličkách plače už skoro rok 😢 😢 😢
kto chce búrku???.......hádžem, chytááááááááááááááj!!!!!!!!!! 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

siwi pekné fotečky!!!.......malý si tam asi užil!!!.........ozaj už máš pre neho nevestu???......jacka berie aninkinu simi..... 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

leni ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko ano boli sme dni policie v Ba a bolo supeeeeeeeeer 😀 😀 😀 .Neboj zvikne si,nas toto iste čaka v septembri 😠 😠 😠
Aninka dakujeme 😉 😉
Leninka a kde to pracuješ???nejak som to nepostrehla 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

siwi,leninka ti naznačuje, že Lilka je ešte voľná 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka noooo dikes 😀 😀 😀 .Fuhaaaaaaaaa nevestu,však simi ma skoro same kamošky 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

mamky idem upiecť nejakú bábovečku 😉

nemáte receptík na nejakú jednoduchu?????????? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre