Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
28. feb 2013

ahojte... 🙂 už sme doma...jáááj, mna tak bolí hlava...nenormálne som vycucnutá..... 😔 😔 😔 😔

utka
28. feb 2013

@katka1819 nieeee...on nie je taký, ja neviem, čo ho to napadlo. Viem, že chce využiť prázdniny a konečne sa venovať Vikimu a naučiť ho lyžovať, prípadne sa ísť korčuľovať. Ale čo mám robiť ja? Sama s jeho podarenou mamou...Omieľa mi, že mám ísť k našim, keď nevydržím u jeho rodičov...ale ja nepotrebujem byť u našich sama. tak ja asi zostanem radšej v stredu doma a seriem všetko!

denisenko
28. feb 2013

@letty86 úprimnú sústrasť.... 😔 😔

denisenko
28. feb 2013

@utka nedaj sa... 🙂 možno budeš mať lepšie ostať doma, ked nechceš ísť k svokre... 😉

utka
28. feb 2013

@denisenko však ja tam zajtra idem, ale v stredu zostávam doma a oni nech sa idú ešte polyžovať a v piatok prídu domov.

leninka75
28. feb 2013

@denisenko ....čo sa dialo, že si vycucnutá?....však nám porozprávaj...

leninka75
28. feb 2013

@utka ....ach tie hormóny ☹ ☹ ☹ ......hádam sa tvoj muž ešte umúdri a bude rozumný kompromis 🙂 ..neboj sa, to sa ešte utrasie 😉

leninka75
28. feb 2013

@aninka29..super, dobré správy od teba!! 🙂

leninka75
28. feb 2013

@katka1819...zajtra je 1.!!! 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. feb 2013

@leninka75 ani sa radšej nepýtaj...najskor s Deniskom chrípka, takže s oboma len doma...a potom sme boli u našich, no 4 deti..hotová katastrofa....... 😝 😝 😝 😝 ....Denisko papuľnatý, Simonko všade, kam ho nebolo treba a ja len dve oči a dve ruky.....aaaach...si ešte užijem....sa mi púšťa chodiť...takže tie pády stoja za to.... 😝 😝 😝

ale jednu milú správičku mám....švagrinke sa narodil dneska v noci chlapček....takže 2 chlapci minulý rok a 1 tento...starká má radosť 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
28. feb 2013

@katka1819
@denisenko dakujem
@utka a ja by som isla k nasim....ved by mi bolo fajnovo...a teda aj tebe....oddýchla by si si do sýtosti, mamka by sa isto o teba s láskou starala 😵 a chlapi by si uzili chlapsku jazdu

jacka
28. feb 2013

@utka veru ja by som tiež radej šla v rodičom ...svojim.......a budete bližšie akoby si bola v BA................to kde chce ísť lyžovať?...........a Viki sa ako vyjadril?..............tiež by mohol brať ohald aj na teba...... ☹ ☹ hlavne teraz................a nechcem malovať čerta na stenu........ 🤐 🤐 ale nebudeš ho potrebovať ked budeš mať zlé výsledky?? 😕 😕 😕

jacka
28. feb 2013

@denisenko ahoj............to si si riadne oddýchla ☹ ......takže tatino s vami nebol...že ☹ ☹ ...................neboj .....dobiješ sa..... 😵 😵 😵 ..............a Simonko bol nalepený na tebe či šiel aj k niekomu inému..............ako tam spinkal???

jacka
28. feb 2013

@leninka75 a mne nič nenapíšeš ☹ 😉 ...............

jacka
28. feb 2013

ja som dnes taká nevyspatá....dúfam že táto noc bude lepšia......lebo zajtra ani s postele nevstanem.......... 😝 ................som si odvykla od nočného vstávania 😀 😀 😀 ....................a @aninka mi tu bosoruje dieťa.... 😀 😀 😀 kto by to vstával 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2013

@leninka75 to dobre vidím?????....ty čo tu,?????

leninka75
28. feb 2013

@jacka ...nehnevkaj sa nestihla som ☹ ...deti tu tancovali indiánske tance a tatino vyvalený na gauči 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ........ako chutil obedík??? 😵

leninka75
28. feb 2013

@leninka75 ..máme zapnutý PC, tak ešte kuk 🙂

leninka75
28. feb 2013

@denisenko ....a to som si myslela, ako si u maminy oddýchneš po tých chorobách a nemocke čo ste v poslednom období absolvovali ☹ ..ale maldí páni rozhodli inak 😝 😀 ...inak Simonko už nemá teploty?......na Deniska sa ani nepýtam lebo podľa toho čo si písala je isto fit 😀

utka
28. feb 2013

@letty86 to veľmi nie...u našich by som stále niečo robila...a nie oddychovala...
@leninka75 to sa neutrasie...buď to vydržím tam, alebo zostanem doma.
@jacka nič som nevidela, dobre? Ja nepripúšťam zlé výsledky...a keby aj boli, tak je jasné, že bude pri mne!
Chcú sa chodiť lyžovať na Králiky alebo Kráľovú. Ale Kráľová nemá ani inštruktora a tuším funguje len cez víkend.
Ale napada mi taká vec, že keď sa budem sama nudiť, tak prídem pozrieť teba...svokor mi určite požičia auto. Môžem???

jacka
28. feb 2013

@leninka75 nie nie ...nehnevkám.........poznám 🙂 🙂 ............................obedí....Peťulo zjedol jednu gulku.....je prechorený tak sa nečudujem že neje,,,,,,,,..........Maťko sa napráskal.................na večeru som prvý krát robila lokše............ale vylšo mi len 8ks.....a .............ostal len jeden.......deti sa šli zabiť.....................a ja som myslela že budu po mne a nebudu to chcieť...........ooooomyl....................len sa po nich zaprášilo....capli si kečup a boli fuč 😵 😵 😵 😵 aspon sa Peťulo napapal 😉

utka
28. feb 2013

@jacka ja som tiež dávno nerobila lokše...ale zneužijem svokru, nech mi aspoň vyvára a nakážem si lokše! Mňaaam...

leninka75
28. feb 2013

@utka ...zuzi a vieš vlastne čo chceš cez prázdniny?...už mám z toho guláš!!...u svokrovcov nem, u vašich nem, v BA najskôr nem potom zasa, že hej 😨 😨 😨 😨.........

leninka75
28. feb 2013

@jacka ..a zostalo aj pre mňa??? 😀 😀 😀

leninka75
28. feb 2013

...zajtra sa asi neukážem ideme do ZA a poobede do bazénu 🙂 ...majte sa krásne..idem už uložiť Lolku...dobrúúúúú 😔

jacka
28. feb 2013

@leninka75 len ten jeden....ak ešte je.... 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2013

@leninka75 to akože fakt???????????....aký bazén...................možem závidieť...........tak trošku 😉 😉 😵

leninka75
28. feb 2013

@jacka ...pôjdeme do kúpeľov tu za kopcom do Nimnice 😉 ...zoberiem ťa s nami 🙂 🙂 ..už tu nie soooooooom

jacka
28. feb 2013

@leninka75 Nimnice poznám............tam bola mamina........takže balím kufre........čakaj ma...... 🙂

jacka
28. feb 2013

@leninka75 tak pa.....užite si 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre