Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
30. jún 2009

siwi, svokra máva často také "úlety"?.......zvládneš to???.......myslíš, že už sa to trošku utriaslo??? ☹

denisenko
30. jún 2009

aninka, nič tu nesmrdí...iba ak by ti tá babovečka prihorela, to by mohlo 😖
ja robím pizzu, takú domácu, ale mám iste že denisko aj tatinko budú večerať, aj ked moj muž zje totálne všetko, tak to dieťa je v jedení asi po mne 😝 😝 😝

siwike25
autor
30. jún 2009

😀 😀 😀 Aninka kašli na to ja ti rozumiem.......heheheehehehheheehheheheeeeeeheheheheheheh 😀 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

chjoj mamky,u nás táááááááááák pripeká 😎 😝.... .je na nevydržanie vo vnútri a ešte horšie vonku 😝 ..............ale dopečiem bábovku a idem so Simkou trošku do záhrady,do tienika.....si budeme kresliť s kriedou asi 😒

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka sem -tam,ale toto čo mi povedala tak sa ma to velmy dotklo a koli nej som sa pohadala s muckom ☹ .Neviem či to snou otriaslo ale potom som sa snou vobec nebavila a už sa mi začala vtierkat 😠 😠 😠 .A nikdy jej to nezabudnem čo mi povedala,..........no nič......otrasem sa a idem dalej....ne???

leninka75
30. jún 2009

babuľky, ja sa lúčim........zasa som dnes toho veľa urobila 😀 😀 ..........pa, pa 🙂 🙂

aninka29
30. jún 2009

mňam pizza 🙂 ...........ja by som si dala takú fajnú domácu....ale neviem robiť cesto a z lístkového mi moc nechutí 😝

aninka29
30. jún 2009

leni ahoj 🙂 🙂

siwi,tak to ti musela povedať fakt niečo hnusné ☹

utka
30. jún 2009

deni, no však je chlap, tak na môadšie 😉
leni, dá sa dobre variť a ešte lepšie napapať a pritom aj chudnúť 😉
aninka, si šikulka, to je jasné...a zajtra kam na jazdu???
siwi, to asi všetky svokry 😒

utka
30. jún 2009

leni, papa...
Viete, že ivella je už doma z pôrodky? A ešte sa nám tu ani neukázala ☹

aninka29
30. jún 2009

utka zajtra vraj mesto bude 😉 už teraz sa klepem 😒 ale nejak to len dopadne 🙂

idem mamky lebo moja dcéra mi už začína robiť prednášku 😀 😀 😀

večer kuknem......pa pa pa 😵

utka
30. jún 2009

siwi, tak von s tým...čo ti povedala? Či je to tajné???

utka
30. jún 2009

ani, neboj. Však je pri tebe anjel stražny v podobe inštruktora 😀 . Papa

denisenko
30. jún 2009

ani, ja robím len také obyčajne cesto kysnute bez mlieka ale velmi tenučko na plech, originál by sme museli mať aj pec 😀
siwi, aj ja mám super svokru, pokým mi nefušuje do výchovy dieťaťa aj muža, inač jeúúúplne super 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Leninka awoj 😉
Aninka aj ja by som si dala pizzu a aj kap.fliačky,ale zajtra idem do roboti rano,takže asi nič 😉
Bolo to takto,simonko bol straaaaaaaaaaaašne zly,ja mu hovorim že,
JA-SIMONKO AKY SI TY DNESKA ZLY.
SVOKRA-ON NENI VOBEC ZLY
JA -VY NEVIETE AKY JE ZLY KED STE SNIM NENI CELY TYžDEN.
SVOKRA-,,,,,,,,,TAK POTOM NAčO SOM SI ROBILA DIETA,,,,,,,,
SVOKRA-ja som mala 2 deti a neboli zle.
kED MY POVEDALA TOTO MALA SOM SLZY V OčIACH,neviem to tak dobre opisat ale strašne sa ma to dotklo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .Kvoli muckovi tam chodim,aby nebolo zle,ja sa tam strašne nudim,simi spi,svokrovci si čitaju a mucko je zo svojim bratom v izbe a ja tam sedi ako p.....a,tak už chcem ist domou a vtedy to začne ,tak skoro????kam sa ponahlate?????však sme neboli ani z malym a už utekate domou.Cely tyžden je sama doma neviem prečo nesadne na autobus a nepride sa pohrat s malym,však ma čas,neneneen.Ja sa ani nečudujem ked dojdu že ich maly vihana,však ked ich vidi raz za tyžden,.No neviem.Aspon som sa vam virozpravala čo ma trapi v mojej duši ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
30. jún 2009

siwi, prepáč že sa miešam, ale bude aj horšie, preto su vtipy o svokrách 😖 😖
idem, lebo moje umravčané mačiatko už vstalo a zbadal svoju milovanu pizzu, tak ideme vyberať ten najlepší kusok
😀 😀 😀
akoby neboli všetky rovnaké 😝
ahojte

utka
30. jún 2009

deni, papa.
siwi, no čo na to povedať. Proste svokra!!! jedným uchom dnu a druhým von 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko však prave ☹ 😀 ,ale takym sprostim tonom mi to povedala,a čo ja zakažem to oni povolia,VšAK HO NECHAJ EšTE JE MALY 😠 .
iDEM LEBO Už TU HRMY a zachvilku bude zas burka 😠 😠 idem obrat pradlo z balkona 😉

siwike25
autor
30. jún 2009

Utka no jo!!!!! 😠 však ja jej to vratim inak,heheheheheh 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

siwi, u nás je to tak isto...Keď Viki niečo urobí, tak povedia: "Viktorko môže všeto"...a minule udral svokru a ona ho začala hrešiť. tak som jej šplechla, že veď Viktorko môže všetko 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

utka tak to si jej dobre nandala,dovoli mu jest zakusok v obivačke na sedačke,cely bol zachmotlany od čokolady a vtedy to začalo 😠 😠

utka
30. jún 2009

siwi 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

utka 😀 😀

utka
30. jún 2009

Ideme von.zatiaľ papa.

siwike25
autor
30. jún 2009

aj ja paaaaaaaa

utka
30. jún 2009

Už sme domka. Napapaní... ideme do vane. U nás je zase búrka ☹

aninka29
30. jún 2009

siwi.....to je asi všade 😉 ......starí rodičia budú furt trepať pravý opak toho čo povieš................možme sa my mamky rozčulovať kolko chceme..........mne je niekedy až do plaču 😠 😠 😠

ja som sa táááááááááááák potešila, že bude búrka.........začalo sa zaťahovať a nebezpečne hrmieť 😉 ........ale po chvíli to odišlo 😠 😠 😠 .....fuj,sa nedá dýchať 😝 😝

strašne ma začalo pichať v podbrušku.....až ma pindula bolí 😕 😕 ☹

jacka a ty si kde moja?????????????? 🙂 .................čakáme správičky 😵

siwike25
autor
30. jún 2009

Aj mi sme už doma,bola tu burka ktora asi išla na smer Utky,že??? 😀 😀 😀 😀 😀
Aninka však aj mne ☹ .Zčoho ta boli bruško???Nezdvihala si taške??? 😒
Jacka haloooooooooooooooooooooo kde si??? 😝

aninka29
30. jún 2009

siwi ja stále niečo robím 😒 ......mala by som sa šetrit,ale nejde to.........stále pobehujem ako s vrtuľou v riti,a tak to potom dopadne ☹ ........a stále keď si poviem, že na to kašlem, že si musím dávať pozor............tak o chvílu na to to už robím 😒 ...............ale teraz mi je fakt blééééééééé ☹ aj bruško mi začalo trošku tvrdnúť 😖 ...........ale bambulka kopká 🙂

idem sa hodiť do sprchy 😉

žienky,u ktorých prší...........všeeeeeeeeeeeeeeeeetko posielajte na východ 😉 ............budem vďačná 🙂

siwike25
autor
30. jún 2009

Unas už neprši 😉 ale odkažem daždu že ho čakaš.Davaj si pozor micka 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre